Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Geri (7161)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
lolita (6766)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Annika (6751)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
albi (3377)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_lcapVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Voting_barVeli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Vote_rcap 


Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009

Shko poshtė

Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Empty Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009

Mesazh nga Naki prej Mon 21 Feb 2011, 18:42

Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 183184_111127448965311_100002041683399_82642_7113521_n
Veli (Ramadan) Gashi
Ka lindur mė 29 prill 1955, nė fshatin Akllap, Komuna e Lipjanit. Shkollėn fillore e kreu nė vendlindje, tė mesmėn nė Kamenicė tė Sremit, ndėrkaq fakultetin nė Zemun. nga viti 1984 ka punuar nė Shėrbimin Korrektues, deri nė vitin 1993, kur u largua nga vendi i tij i punės nga okupatori serb. Nga viti 1999 pėrsėri ė...shtė angazhuar nė Shėrbimin Korrektues tė Kosovės, i cili ka qenė nė pozita tė ndryshme udhėheqėse. Mė 20 maj 2008 ėshtė zgjedhur drejtor nė Qendrėn e Paraburgimit nė Lipjan.
Vdiq papritmas ne oret e hershme tė mengjesit sė 8 gushtit 2009

firma.................................................................................................................................................................................
Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Image110Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Bb_net10Veli (Ramadan Gashi) 29.04.1955 - 08.08.2009 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 21866
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi