Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Geri (7161)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
lolita (6766)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Annika (6751)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Interesant (4173)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Arjana (3724)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
albi (3377)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 
Adisa (3282)
Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_lcapPse njė mashkull nuk do tė martohet? Voting_barPse njė mashkull nuk do tė martohet? Vote_rcap 


Pse njė mashkull nuk do tė martohet?

Shko poshtė

Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Empty Pse njė mashkull nuk do tė martohet?

Mesazh nga Albanian_Girl Mon 06 May 2013, 02:44

Sa herė je munduar ta hapėsh kėtė temė me tė dashurin apo tė fejuarin tėnd e nuk ke marrė asnjė pėrgjigje. Pėrgjigjja ėshtė shumė e thjeshtė: sepse ai nuk do.
Dhe nė raste tė tilla nuk ia vlen ta gjuash mashkullin me grushte, por ėshtė mirė tė ulesh e tė mendosh se sa e rėndėsishme je ti pėr atė. Nėse as kjo gjė nuk tė ndihmon pasi ai tė thotė gjithmonė qė ti pėr atė je gjithēka, atėherė ulu dhe pyete se ēfarė planesh ka ai pėr tė ardhmen tuaj. Vetėm pasi tė kesh marrė njė pėrgjigje tė qartė pėr kėtė, vendos me qetėsi se si mendon ti zhvillosh marrėdhėniet e mėtejshme me tė nė tė ardhmen e nėse ja vlejnė kėto marrėdhėnie tė vazhdohen apo jo.
Mashkulli nuk mund tė dojė tė martohet pėr disa arsye. Njė nga to mund tė jetė zhgėnjimi i tij nga njė marrėdhėnie e mėparshme dhe ai nuk do tė rrezikojė sėrish. Nė kėtė rast duhet tė pėrpiqesh tė kuptosh shkakun e ndarjes sė tij e tė shohėsh nėse je ti femra e ėndrrave tė tij.
Njė mashkull mund tė mos dojė tė martohet edhe pasi mbase mund tė jetė bėrė dėshmitar i njė martese tė dėshtuar tė prindėrve apo tė miqve tė tij. Nė rast se partneri juaj i pėrket kėtij grupi atėherė ke njė betejė tepėr tė vėshtirė pėrpara, sepse nuk ėshtė e lehtė tė ndryshosh bindjet e krijuara nė vite.
Por ēfarė tė bėsh nė atė rast kur ai nuk do tė martohet pasi i pėlqen komoditeti qė ka dhe nuk do tė ndryshojė asgjė. Ai parapėlqen qė tė vazhdoni tė takoheni apo nė rastin mė tė mirė tė bashkėjetoni, pa marrė pėrsipėr asnjė pėrgjegjėsi tjetėr. Pastaj nė bashkėjetesė mashkulli ndihet gjithmonė i lirė e nėse nuk dėshiron ta vazhdojė lidhjen mund thjesht tė largohet, por nga ana tjetėr e bėn femrėn tė ndihet e martuar, pra njė situatė perfekte nė kėndvėshtrimin mashkullor.
Por ka raste kur mashkulli nuk do tė martohet pasi nuk ėshtė vėrtetė i dashuruar, por ėshtė mėsuar me tė dashurėn e tij dhe nuk bėn asnjė hap pėrpara. Me meshkuj tė tillė mund tė kalojnė edhe vite tė tėra e ai s’ka pėr tė menduar ndonjėherė pėr martesė.
Ka edhe nga ata meshkuj qė janė tė dhėnė pas karrierės e nuk duan ti pėrkushtohen familjes, prandaj gjejnė justifikime nga mė tė ndryshmet pėr ta shtyrė diskutimin e martesės.
Gjithsesi, shkaqet janė tė pafundme. Por njė gjė ėshtė e sigurt, nėse ekziston dashuria dhe respekti i dyanshėm martesa do tė vijė natyrshėm dhe ajo ėshtė vetėm hapi i parė i njė rrugėtimi tė gjatė dhe i njė investimi tė vėrtetė e serioz qė quhet familje.
Burimi i shkrimit /Telegrafi/
Albanian_Girl
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 14876
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pse njė mashkull nuk do tė martohet? Empty Re: Pse njė mashkull nuk do tė martohet?

Mesazh nga lepurushja vogel Fri 28 Aug 2015, 09:36

SEPSE NUK KA BESIM TEK NJE FEMER

firma.................................................................................................................................................................................
LEPURUSHJA VOGEL
lepurushja vogel
lepurushja vogel

Shteti : albania
Postime : 46
Kyējet nė forum : 6149
Regjistruar mė : 27/08/2015
Profesioni : parukiere

http://twiter.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi