Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Geri (7161)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
lolita (6766)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Annika (6751)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
albi (3377)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_lcapPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Voting_barPėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Vote_rcap 


Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Faqja 26 e 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Sat 04 Jun 2016, 01:14

Pershendetje o  Milet
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga legjenda Mon 13 Jun 2016, 21:28

mire    mbrema  forumista
legjenda
legjenda
Moderator

Shteti : tetova
Postime : 30
Kyējet nė forum : 9635
Regjistruar mė : 03/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Fri 17 Jun 2016, 11:38

Mir se  erdhe Legjend paske  perparu me grada
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Naki Sat 18 Jun 2016, 01:44

Very Happy ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Image110Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Bb_net10Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22139
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga lolita Sun 19 Jun 2016, 00:03

;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 18502
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga legjenda Sun 19 Jun 2016, 00:08

lolita shkruajti:;hi;
mire  mbrema   mike   mire  se   erdhe
legjenda
legjenda
Moderator

Shteti : tetova
Postime : 30
Kyējet nė forum : 9635
Regjistruar mė : 03/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga lolita Sun 19 Jun 2016, 00:11

mir se te gjej persh per ty

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 18502
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Sun 19 Jun 2016, 00:44

Pershendetje  Lolita
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Shikazu Thu 23 Jun 2016, 23:02

Mirembrema legenda
Shikazu
Shikazu

Shteti : Albania
Postime : 2
Kyējet nė forum : 5141
Regjistruar mė : 23/06/2016

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Fri 24 Jun 2016, 11:39

Pershendetje  ty  siper
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga lolita Sat 25 Jun 2016, 00:50

pershendetje

firma.................................................................................................................................................................................
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 26fx4110
lolita
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 18502
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Thu 30 Jun 2016, 04:20

Pershendetje Lolita
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania Sun 17 Jul 2016, 17:28

Pėrshėndetje per te gjithė

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14361
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Mon 18 Jul 2016, 14:03

Pershendetje  Dardania
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Tue 26 Jul 2016, 19:14

Pershendetje o milet ku jeni:D
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Katilja Thu 01 Sep 2016, 12:58

Hej ckemi te gjitheve Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Tue 13 Dec 2016, 16:54

Perdhendetje antar te nderuar ka koh  si nuk kam postu ne forum mka mungua  shum forumi
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Dardania Fri 17 Feb 2017, 10:34

Pėrshėndetje pėr tė gjithė

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14361
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga albi Sun 02 Jul 2017, 21:02

Pershendetje juve
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi - Faqe 26 Empty Re: Pėrshėndetje kur Hyni dhe kur Largoheni nga Forumi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 26 e 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi