Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Few inquiries Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Few inquiries Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Few inquiries Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Few inquiries Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Few inquiries Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Few inquiries Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Few inquiries 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Geri (7161)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
lolita (6766)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Annika (6751)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Interesant (4173)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Arjana (3724)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
albi (3377)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 
Adisa (3282)
Few inquiries Vote_lcapFew inquiries Voting_barFew inquiries Vote_rcap 


Few inquiries

Shko poshtė

Few inquiries Empty Few inquiries

Mesazh nga Ramazan Fri 26 Sep 2014, 14:06

Tungjatjeta, 

Si jeni? I see this forum is a ForuMotion forum. I opened an albanian support forum for ForuMotion as they don't have one. When we get permission, we will use their icons and a banner so it looks like an official ForuMotion forum.

I ask the admins of this site to allow me to advertise it here since we need members to ask questions and staff as well!

Help the albanian community out. We are brothers and we are one, united. 

Awaiting the admins.
Ramazan
Ramazan

Shteti : New York
Postime : 3
Kyējet nė forum : 7057
Regjistruar mė : 26/09/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Few inquiries Empty Re: Few inquiries

Mesazh nga Naki Mon 29 Sep 2014, 15:28

You are welcome
As well I have been for long time in language tools in ForuMotion. Grat idea hope you will help Albanian Community and especialy the youth people.
You are free to advertise Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Few inquiries Image110Few inquiries Bb_net10Few inquiries Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Few inquiries Empty Re: Few inquiries

Mesazh nga Ramazan Mon 29 Sep 2014, 17:24

The forum is http://ndejfme.forumotion.com

Hope to see you there! Smile
Ramazan
Ramazan

Shteti : New York
Postime : 3
Kyējet nė forum : 7057
Regjistruar mė : 26/09/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Few inquiries Empty Re: Few inquiries

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi