Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Foto Interesante nga Peshkimi Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Foto Interesante nga Peshkimi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Foto Interesante nga Peshkimi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Foto Interesante nga Peshkimi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Foto Interesante nga Peshkimi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Foto Interesante nga Peshkimi Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Foto Interesante nga Peshkimi 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Geri (7161)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
lolita (6766)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Annika (6751)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Interesant (4173)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Arjana (3724)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
albi (3377)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 
Adisa (3282)
Foto Interesante nga Peshkimi Vote_lcapFoto Interesante nga Peshkimi Voting_barFoto Interesante nga Peshkimi Vote_rcap 


Foto Interesante nga Peshkimi

Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Naki Wed 01 Apr 2015, 21:14

Foto Interesante nga Peshkimi 2uhwdp1
Siluri ne gjueti te pllumbave

firma.................................................................................................................................................................................
Foto Interesante nga Peshkimi Image110Foto Interesante nga Peshkimi Bb_net10Foto Interesante nga Peshkimi Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Naki Wed 01 Apr 2015, 21:16

Foto Interesante nga Peshkimi 2qwobhs
Kėrcimi i KRAPIT mbi ujė

firma.................................................................................................................................................................................
Foto Interesante nga Peshkimi Image110Foto Interesante nga Peshkimi Bb_net10Foto Interesante nga Peshkimi Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga labinoti Wed 01 Apr 2015, 21:46

Ku esht ky ne Kosove a ?
labinoti
labinoti
Ndihmės

Shteti : Kosova
Postime : 68
Kyējet nė forum : 13836
Regjistruar mė : 27/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga ballboy_network Wed 01 Apr 2015, 22:41

labinoti shkruajti:Ku esht ky ne Kosove a ?
Jo jo ne uje eshte  Cool Neutral Neutral  nuk eshte ne Kosove
ballboy_network
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 13334
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Mehmet Maliqi Wed 01 Apr 2015, 23:23

Naki shkruajti:Foto Interesante nga Peshkimi 2qwobhs
Kėrcimi i KRAPIT mbi ujė
Mehmet Maliqi
Mehmet Maliqi
VIP

Shteti : Kosova
Postime : 12
Kyējet nė forum : 14626
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Mehmet Maliqi Wed 01 Apr 2015, 23:28

Ne liqeninin e Badovcit shife videon si nxinet Krapi
Mehmet Maliqi
Mehmet Maliqi
VIP

Shteti : Kosova
Postime : 12
Kyējet nė forum : 14626
Regjistruar mė : 02/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Foto Interesante nga Peshkimi Empty Re: Foto Interesante nga Peshkimi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi