Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Njė Ditė ... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Njė Ditė ... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Njė Ditė ... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Njė Ditė ... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Njė Ditė ... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Njė Ditė ... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
13 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 13 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Njė Ditė ... 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Geri (7161)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
lolita (6766)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Annika (6751)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
albi (3377)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Njė Ditė ... Vote_lcapNjė Ditė ... Voting_barNjė Ditė ... Vote_rcap 


Njė Ditė ...

Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Njė Ditė ...

Mesazh nga Naki Tue 07 Apr 2015, 18:30

Nje dite takova nje grua te vjeter ne parkun e qytetit vetem e pershendeta dhe vazhdova rrugen. Te nesermen, pas nje jave pas nje muaji.. e takova ne te njetin vend ate grua. Nje dite vendosa dhe e pyeta.
- Pse nuk jeni martuar e nderuar?
- Jam duke,  pritur mu pergjigj ajo !
Mu duk shume qesharake dhe qesha nga pergjigja e saj. Ajo me shikoi dhe me tha:
- Ai me premtoi se do te kthehet, jam duke e pritur ate !
Nga qeshja syt mu mbushen lote...
Nuk eshte tregim eshte e vertete.

firma.................................................................................................................................................................................
Njė Ditė ... Image110Njė Ditė ... Bb_net10Njė Ditė ... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22139
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Erisa Tue 07 Apr 2015, 23:05

Naki shkruajti:Nje dite takova nje grua te vjeter ne parkun e qytetit vetem e pershendeta dhe vazhdova rrugen. Te nesermen, pas nje jave pas nje muaji.. e takova ne te njetin vend ate grua. Nje dite vendosa dhe e pyeta.
- Pse nuk jeni martuar e nderuar?
- Jam duke,  pritur mu pergjigj ajo !
Mu duk shume qesharake dhe qesha nga pergjigja e saj. Ajo me shikoi dhe me tha:
- Ai me premtoi se do te kthehet, jam duke e pritur ate !
Nga qeshja syt mu mbushen lote...
Nuk eshte tregim eshte e vertete.
Sum e bukur, shum domethenese  Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Erisa
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 12123
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Drini Wed 08 Apr 2015, 08:10

Kjo ka ndodhe atehere kur dashuria kishte kuptim dhe ishte ndjenje e jo perfitim!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 14717
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Naki Wed 08 Apr 2015, 17:14

Nje dite te gjithe duhet ta kuptojne se nuk ben te tregohesh shume i ndershem me te gjithe ne kete bote. Po harrojme se pemet me te drejta zgjidhen gjithmone te parat per tu prere.

firma.................................................................................................................................................................................
Njė Ditė ... Image110Njė Ditė ... Bb_net10Njė Ditė ... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22139
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga albi Wed 08 Apr 2015, 18:01

Nje dite do bohet  bashkimi  kombetar
albi
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 15156
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Dardania Thu 09 Apr 2015, 13:15

Njė  Ditė .... Heret apo Vonė ....Realiteti dhe Drejtėsia .... Triumfon....

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Njė Ditė ... C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14361
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga deti Thu 19 May 2016, 12:12

Naki shkruajti:
Nje dite te gjithe duhet ta kuptojne se nuk ben te tregohesh shume i ndershem me te gjithe ne kete bote. Po harrojme se pemet me te drejta zgjidhen gjithmone te parat per tu prere.

kurse une them:
Nje dite njerezit do ta kuptojne se pemet nuk duhet prere fare por do ta realizojne thenjen e moēme: mbill ti qe te hane te tjeret...
deti
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 16621
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Katilja Fri 27 May 2016, 18:36

do kesh nevoj per perqafimin tim, por do te jet teper von Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
Katilja
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 10147
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Kotelja Fri 05 Jan 2018, 09:29

Nje dite cdo pjese do te bie ne vendin e vet dhe e gjitha do te marre kuptim.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 16797
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Dardania Sun 04 Feb 2018, 23:20

Dardania shkruajti:Njė  Ditė .... Heret apo Vonė ....Realiteti dhe Drejtėsia .... Triumfon....
Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Njė Ditė ... C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14361
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Njė Ditė ... Empty Re: Njė Ditė ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi