Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Geri (7161)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
lolita (6766)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Annika (6751)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Interesant (4173)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Arjana (3724)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
albi (3377)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 
Adisa (3282)
Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_lcapShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Voting_barShkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Vote_rcap 


Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik

Shko poshtė

Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik Empty Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik

Mesazh nga ballboy_network Tue 16 Feb 2016, 14:52

Shkencėtarėt zbulojnė zogun parahistorik nė Arktik 1z6eflu
Rreth 53 milionė vite mė parė, njė zog i madh me kokė sa tė kalit, bredhte nė zonėn tashmė tė ngrirė tė Arktikut.
Hulumtuesit kanė konfirmuar praninė e zogut parahistorik nė kėtė zonė, pasi ri-ekzaminuan njė asht tė kėmbės tė gjetur nė Ishullin Ellesmere.

Zogu ekzotik, sipas shkencėtarėve, besohet se peshonte qindra kilogramė dhe se kishte njė kokė me madhėsi sa tė kalit, transmeton Gazeta Express.

Fosilet e kėtij zogu janė zbuluar nė Evropė dhe Azi mė parė, por kurrė kaq nė veri. Gjetja e kėtij fosili nė kėtė zonė tė ngrirė tė Tokės sugjeron se kjo pjesė dikur ishte e ngrohtė dhe nė tė jetonin kafshė tė ndryshme. /Gazeta Express
ballboy_network
ballboy_network
Forum Designer

Shteti : Kosovė
Postime : 19
Kyējet nė forum : 13319
Regjistruar mė : 16/01/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi