Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Geri (7161)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
lolita (6766)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Annika (6751)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Interesant (4173)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Arjana (3724)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
albi (3377)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 
Adisa (3282)
Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_lcapLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Voting_barLansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Vote_rcap 


Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet”

Shko poshtė

Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet” Empty Lansohet aplikacioni argėtues nė gjuhėn shqipe pėr fėmijė “Yjet”

Mesazh nga AC_Milano Tue 08 Mar 2016, 15:03

Yjet ėshtė njė aplikacion magjik dhe interaktiv pėr fėmijė qė pėrmban pėrralla dhe vjersha tė shumta me zė dhe tekst, tė cilat tėrheqin vėmendjen dhe zhvillojnė imagjinatėn.

Aplikacioni ka njė dizajn tė bukur dhe ilustrues qė mundėson navigim tė lehtė prej pėrralle nė pėrrallė, si dhe veēohet me zėrin unik tė aktores sė njohur shqiptare Leze Ēena nė leximin e pėrrallave, gjė qė e bėnė shumė atraktive dhe argėtuese pjesėn e pėrrallave.

Pėrveē pėrrallave si Borėbardha, Dhelpra dhe Cjapi, Rosaku i Shėmtuar, etj aplikacioni pėrmban edhe vjersha tė cilat pėrveē se janė me zė, iu mundėsojnė fėmijėve qė t’i mėsojn ato shumė mė lehtė sesa me metodat tradicionale. Disa prej vjershave pėrfshijnė titujt si: Dy shoqe, Voglushja Kianė, Gjyshi dhe Erėlindi, etj.

Veēoritė e aplikacionit:

Mbi 7 pėrralla me zė dhe tekst
Mbi 20 vjerėsha me zė dhe tekst
Historik tė vjershave e pėrrallave tė lexuara
Puzzle
Gjėgjėza
Veēoritė e mėsipėrme e befasi tjera iu mundėsohen vogėlushėve pa pagesė.

Aplikacioni do tė pėrditėsohet vazhdimisht me funksione dhe detaje tė reja, ndėrsa pėr tė gjithė pėrdoruesit aktual do tė mundėsohet argėtim me orė tė tėra me tregime, pėrralla e ilustrime.

Lojėn mund ta shkarkoni KĖTU
AC_Milano
AC_Milano

Postime : 64
Kyējet nė forum : 11283
Regjistruar mė : 22/12/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi