Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Dragusha me medalje tė bronztė Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Dragusha me medalje tė bronztė Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Dragusha me medalje tė bronztė Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Dragusha me medalje tė bronztė Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Dragusha me medalje tė bronztė Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Dragusha me medalje tė bronztė Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Dragusha me medalje tė bronztė 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Geri (7161)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
lolita (6766)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Annika (6751)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Interesant (4173)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Arjana (3724)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
albi (3377)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 
Adisa (3282)
Dragusha me medalje tė bronztė Vote_lcapDragusha me medalje tė bronztė Voting_barDragusha me medalje tė bronztė Vote_rcap 


Dragusha me medalje tė bronztė

Shko poshtė

Dragusha me medalje tė bronztė Empty Dragusha me medalje tė bronztė

Mesazh nga Naki Sun 13 Mar 2016, 21:27

Pėrfaqėsuesja e Kosovės, nė karate e qė ėshtė duke marr pjesė nė Kupėn e Botės, nė Slloveni ka arritur suksese tė mėdha, shkruan Zėri.
Dragusha me medalje tė bronztė Auto_d10
Pėr medalje ėshtė pėrkujdesur karateistja Diellza Dragusha, e cila arriti ta fitoj medaljen e bronztė nė kėtė kompeticon.

Karatistja kosovar kishte njė paraqitje fantastike nė kėtė turne duke arritur medaljen e parė nė kėtė garė pėr Kosovėn. Karateistėt kosovar kishin njė paraqitje tė mirė nė kėtė turne qė ėshtė duke u mbajtur nė Llashko tė Sllovenisė.

firma.................................................................................................................................................................................
Dragusha me medalje tė bronztė Image110Dragusha me medalje tė bronztė Bb_net10Dragusha me medalje tė bronztė Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22142
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi