Kosova Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Tema Fundit
» Cila ėshtė miqėsia sot?
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

Kush ėshtė nė linjė
12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Statistikat
Forumi ka 2902 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Agim Zeka

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi 1121118304631035.2138.80686866

Top posters
Naki (9126)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Geri (7161)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
lolita (6766)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Annika (6751)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Interesant (4173)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Arjana (3724)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
albi (3377)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 
Adisa (3282)
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_lcapNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Voting_barNdrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Vote_rcap 


Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi

Shko poshtė

Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Empty Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi

Mesazh nga Naki Mon 15 Aug 2016, 22:43

Tė nderuar miq dhe bashkėfshatar, sot me datė 15.08.2016 ne Gjermani ka nderruar jete z. Ilaz Gashi nga fshati Akllap.
Sipas familjareve kufoma pritet te arrij diten e Merkure datė 17.08.2016 kah mesdita.
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi 00110

firma.................................................................................................................................................................................
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Image110Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Bb_net10Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 22139
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Empty Re: Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi

Mesazh nga Dardania Tue 16 Aug 2016, 00:28

Ngushėllime Familjės tė Afėrmėve dhe Dashamirėve i Lehtė i qoftė Dheu i Kosovės

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi C47de410
Dardania
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 14361
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Empty Re: Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi

Mesazh nga legjenda Wed 17 Aug 2016, 18:08

ngushlime    te  sinqerta    nga  tetova
legjenda
legjenda
Moderator

Shteti : tetova
Postime : 30
Kyējet nė forum : 9635
Regjistruar mė : 03/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi Empty Re: Ndrroi jetė Ilaz (Qazim) Gashi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi