» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

15 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 15 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 18:28

Ne kerkim te razes eshte Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Lisja prej Thu 20 Nov 2008, 18:29

Risa shkruajti: Ne kerkim te razes eshte Neutral Neutral
Mos e ka zen Raza dhe e ka ba lesh diku ate merak kame une Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10396
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 18:31

Jo mi andej nga mullaret e fshati iku ai NeutralNeutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Lisja prej Thu 20 Nov 2008, 18:32

E po e zuri kush paska se me qa ta bej lesh ,me mullaret e sanes pra
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10396
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Thu 20 Nov 2008, 18:35

Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad tash ju tregoj une juve sejam pak busy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19091
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 20 Nov 2008, 18:38

Naki shkruajti:Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad tash ju tregoj une juve sejam pak busy

Neutral Neutral Neutral je Busy me Razen hahahahaha te ka zen mullari posh kujdes se ftohesh Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Nov 2008, 06:48

Kotelja dhe Zemra e thyer

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Rrezon@ prej Fri 21 Nov 2008, 06:49

Mergimtaren

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11437
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Lisja prej Fri 21 Nov 2008, 08:19

Risa shkruajti:
Naki shkruajti:Shocked Evil or Very Mad Evil or Very Mad tash ju tregoj une juve sejam pak busy


Neutral Neutral Neutral je Busy me Razen hahahahaha te ka zen mullari posh kujdes se ftohesh Neutral Neutral
More le te ftohet e le te merdhin,masi qenka me Razen ska dert se qesh ne merak per te, ja ket pije :part001: mbas pushimit me razen ta pish:| Neutral Neutral Neutral
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10396
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 21 Nov 2008, 09:31

Shota shkruajti:Po e kerkoj kunaten ma keni pa kush ku ka mbet edhe cenka ba generallk hajde kunat shume urime edhe ketyre dy tullusumave te mi me shkop ne koke a kuptove se ndryshe kta smarrin vesh Very Happy
   

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Mon 24 Nov 2008, 16:00

jam duke kerkuar hijen time

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 28 Nov 2008, 00:03

jam duke kerkuar hijen time!Kėshtu shkruan memaliaj,lajmėroje nėForumin "Njerėz tė humbur",ata ta gjejnė pėr pak ēaste,haha
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13788
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Nov 2008, 00:57

Eshte hapur nje piste e re per te gjetur hijen e memaliajt Shaban, kjo eshte zyra e avokates se tij fest

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13749
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 30 Nov 2008, 09:34

Kerkoj Shpirtin e shenjt

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 05 Dec 2008, 13:27

Kotelja shkruajti:Eshte hapur nje piste e re per te gjetur hijen e memaliajt Shaban, kjo eshte zyra e avokates se tij fest
shabe flm per sugjerimin.
kotele mund te mendosh si te duash, po nje fjale kam: nuk eshte ashtu sic mendon ti.

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12041
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Mar 2010, 10:59

Ku eshte Kotelja?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga deti prej Wed 03 Mar 2010, 11:55

Ku eshte sirena?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13573
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Besi prej Wed 03 Mar 2010, 16:02

Ku eshte Te-Li?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10757
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 13 Jun 2010, 00:37

Ku eshte memaliaj na humbi fare e mbyti dashuria tani

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Arjana prej Sun 13 Jun 2010, 07:46

ku esht gjimnazistja qe sa here i kam then mos mungo se ska lezet forumi pa te
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga vistor2 prej Sun 13 Jun 2010, 08:30

Ku ėshtė arla koka e forumit !?

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 11997
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Aug 2010, 16:39

komshin tim qe ka humb fare.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Drini prej Tue 17 Aug 2010, 21:16

Ku jam une!!???
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11669
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 17 Aug 2010, 21:39

Ku eshte princi Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17445
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga albi prej Tue 17 Aug 2010, 21:51

ku ishte motra ime aristogata
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 18 Aug 2010, 16:00

Ku i kam dy Engjujt Geri dhe komshin tim Interesantin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Arjana prej Wed 18 Aug 2010, 22:36

anonimja hmmmm
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga E Dashuruar prej Thu 19 Aug 2010, 10:53

Interesanti

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11533
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 19 Aug 2010, 15:27

pse kush ka humbur

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12752
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Arjana prej Thu 19 Aug 2010, 16:04

mu sme kerkon kerkush bre
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 20 Aug 2010, 12:12

Ku eshte Arjana!

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11533
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Arjana prej Fri 20 Aug 2010, 14:15

hahhaha erdha ,shyqyr me kujtove moj se desh e mbyta nga merzia e syja me valla
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14884
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Elhamiu prej Fri 20 Aug 2010, 14:15

mungojn shum por do vin do vin

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12752
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 18:55

kan hup krejt kta skena ctu bejm

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7099
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga albi prej Mon 09 Sep 2013, 20:02

pas pushimeve do te hyn ne forum antart e vjeter
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga albi prej Tue 04 Feb 2014, 22:02

kerkoj dy motra te mija   REAN DHE LOLITEN
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga albi prej Tue 25 Feb 2014, 20:45

kerkohet  Rea vajza me e dashur ne ket forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Geri prej Tue 25 Feb 2014, 22:36

Arla , sikur te dija ku do ishte . . . na ka mar malli  Smile 
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16041
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga albi prej Wed 26 Feb 2014, 14:06

dy motra te mija kerkohen dhe dua te hyn ne forum sepse shum meka mar malli
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga albi prej Wed 26 Feb 2014, 21:07

Kerkohet Pexha te lajmrohet ne ket forum
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12108
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 10 e 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi