» Cila ėshtė miqėsia sot?
Te doktori... Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Te doktori... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Te doktori... Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Te doktori... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Te doktori... Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Te doktori... Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Te doktori... 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Geri (7161)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
lolita (6766)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Annika (6751)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Interesant (4173)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Arjana (3724)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
albi (3377)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 
Adisa (3282)
Te doktori... Vote_lcapTe doktori... Voting_barTe doktori... Vote_rcap 


Te doktori...

Shko poshtė

Te doktori... Empty Te doktori...

Mesazh nga Naki prej Tue 11 Oct 2016, 00:13

Njė grua shkon tek doktori:
Gruaja: Doktor, djali im ka disa probleme: kėmbėt i ka te shtrembura, krahėt tė pafuqishėm, nga syt nuk shef mirė dhe gjithashtu nuk dėgjon mirė. 
Doktori: zonjė zhvishu dhe shtrihu aty nė shtrat tani vi unė.
Gruaja: Doktor nuk jam unė e semurė por djali...!
Doktori: zonjė e kuptova por ėshtė pėr mua shume mė kollaj tė bėjmė njė tė ri sesa ta shėrojmė aktualin...

firma.................................................................................................................................................................................
Te doktori... Image110Te doktori... Bb_net10Te doktori... Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20195
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi