» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Faqja 2 e 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 13 May 2008, 13:27

Zemera_e_thyer shkruajti:
memaliaj shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:Qyqy me paska humbur morena qe kur me duhet te lajmerojme interpolin me memaliaj nr i atyre eshte ky mo apo i joti pv ahhahahhaahahah
eshte nr i atyre zemer qe te japin kenaqesi Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Ti do vrar me buk ne goj me ok memaliaj edhe e ke pak nr i atyre Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral te pakten kur te me varin do jem duke ngren hahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Fri 16 May 2008, 23:03

ka humbur Shota kush e gjen ta dorezoi ne komisariatin me te afert po jo te Naki se e mban per vete 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Interesant prej Sat 17 May 2008, 10:39

ha ha ha Taksirat me nise edhe polic me gjet, se jon humb policet Very Happy , t'i thrasim zjarfikesit ndoshta e gjejn diku hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Sat 17 May 2008, 12:43

KA HUMBUR MOREN NE TE GJITH KUPTIMIN E FJALES.
AS SHKRIMET SI KA ME.
KA KUSH SHPJEGIM PER KETE?
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 May 2008, 18:27

memaliaj shkruajti:ej ku ka humb kjo morena .
kam dy dit pa ja pare suratin.
kush e shikon le te njoftoj ne 0900 22 55 55 55 hahaaaaa
pse mo atje punon ti te ata qe japin kenqesi pupupu u prish dynjaja hahahahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 May 2008, 18:34

Naki shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:Qyqy me paska humbur morena qe kur me duhet te lajmerojme interpolin me memaliaj nr i atyre eshte ky mo apo i joti pv ahhahahhaahahah
8) 8) 8) eshte ne duar te sigurta por jo ne kembe te sigurta 8)
hahahahaha me marsh te keqen e kembes me allci ..8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 May 2008, 18:37

Memaliaj mos me kerko me se erdha me pateric por ne fund u ktheva jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga 666 prej Sun 18 May 2008, 01:17

kerkohen punonjes te kopshtit zoologjik te zevendesojne nje majmun me yllin se ylli nuk behet me... majmuni u konstatua me i zgjuar se ylli Very Happy:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Bardhi prej Sun 18 May 2008, 06:05

Shaban Cakollin na ka humbur ka kohė !!!Sleep
avatar
Bardhi

Postime : 124
Kyējet nė forum : 12058
Regjistruar mė : 19/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Sun 18 May 2008, 12:57

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:ej ku ka humb kjo morena .
kam dy dit pa ja pare suratin.
kush e shikon le te njoftoj ne 0900 22 55 55 55 hahaaaaa
pse mo atje punon ti te ata qe japin kenqesi pupupu u prish dynjaja hahahahahahah
e kam profesion te dyt hahahahaaaaaaa
ne shqiperi eshte nje emision me shume dashuri, kurse une e kam misionin me shume kenaqesi hahahahaaaaaaa.
je e mirepritur morena hahhaaaa
ej po cpate nga kemba mi?
tu merzit vetja gje dhe ja nxore kembes inatin apo si ?
te shkuara zemer dhe mos mungo me se behemi merak pastaj.
(***) (***) (***) (***) (***) (***)
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga visitor prej Sun 18 May 2008, 20:38

mirela shkruajti:ka humbur Shota kush e gjen ta dorezoi ne komisariatin me te afert po jo te Naki se e mban per vete 8) 8)
8) 8) 8) 8) ketu jam erdhaaaaaaaaaaaaa jo mi jo se nuk i bie ne dore ati une jo 8) 8) 8) 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Sun 18 May 2008, 23:18

mir ben motra se dreqi i beso atij Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 19 May 2008, 09:30

Me ne funde e paskan gjete morenen e paskan lon te lire kaq e kishe denimin ti mi vetem me nje allci ne kembe te shkuar edhe mos u zhduk mo se heres tjeter mos futesh e gjitha ne allci :puthje: :puthje: :puthje: kujdes nga ai qe te mori peng mi :tongue0023: Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Wed 21 May 2008, 14:10

zemra e thyer ku ke humbur mi se na thave syt.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Thu 22 May 2008, 10:07

kerkohet kotelja ka 48 ore qe ka humb, kush e gjen ka makinen time shperblim Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Thu 22 May 2008, 15:33

memaliaj shkruajti:kerkohet kotelja ka 48 ore qe ka humb, kush e gjen ka makinen time shperblim Very Happy

Ja ku jam danc

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Thu 22 May 2008, 15:35

Ku ka humb Zemra e thyer Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Thu 22 May 2008, 23:07

PO CE KISHA HUMB UN E se dija po asnjoni se vuri ujin ne zjarr cncncncncn Sad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 May 2008, 09:25

MIRELA he mi mos qaj ,se per ty e dim nuk e humb rrugen vjen jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 23 May 2008, 12:46

ka humb mirela , kush e shikon te me njoftoj mua , qe te vi ta mare perdore ose hopa si te doj mirela hahahahaaa Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 May 2008, 13:35

Na ka humb Arla Smile

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 23 May 2008, 13:46

morena shkruajti:Na ka humb Arla Smile
arla seshte e vogel
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 May 2008, 14:15

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Na ka humb Arla Smile
arla seshte e vogel
ku e di ti si esht ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Fri 23 May 2008, 14:31

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Na ka humb Arla Smile
arla seshte e vogel
ku e di ti si esht ?
eshte 27 vjec arla jo kolopuc si ty. Very Happy
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Fri 23 May 2008, 17:26

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Na ka humb Arla Smile
arla seshte e vogel
ku e di ti si esht ?
eshte 27 vjec arla jo kolopuc si ty. Very Happy
me moresh te keqen 5 vj me e madhe se une pune modhe 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Sun 25 May 2008, 16:44

Na ka humbur Zemra e thyer ku je mi Sad

Mirela po ti ku humbe mi Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 26 May 2008, 18:41

memaliaj shkruajti:ka humb mirela , kush e shikon te me njoftoj mua , qe te vi ta mare perdore ose hopa si te doj mirela hahahahaaa Neutral


ueeeeeee shoku tme maresh mua hopa keput mish a te keqen rri se na duesh dhe ca fest

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Mon 26 May 2008, 18:43

morena shkruajti:Na ka humbur Zemra e thyer ku je mi Sad

Mirela po ti ku humbe mi Sad

ja ngatarrova i cik rugen po erdhi ai ce esht ne sherbim te popullit dhe me solli 8) Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 May 2008, 21:02

mirela shkruajti:
morena shkruajti:Na ka humbur Zemra e thyer ku je mi Sad

Mirela po ti ku humbe mi Sad

ja ngatarrova i cik rugen po erdhi ai ce esht ne sherbim te popullit dhe me solli 8) Neutral
shyqyr mi se na bone merak jocolor

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 00:20

Kerkohet Adem Berisha, pershkrimi i tij ne vijim:

mban syze, kjo sepse ka lexuar gjithe jeten e tij,
mban kollare, kjo sepse mbi supe i rendojne shume vite shkolle,
ka fytyre te nje engjelli, sepse ai vertete eshte nje engjell,
eshte shume i dashur, kjo sepse gjithe jeten me dashuri eshte ushqyer ,
ka ze shume te embel, sepse vetem fjale te bukura di te thote,
ka zemren sa nje mal, kete do ta vereni qe nga larg!

Kush e takon ta kapi per krahu dhe ta sjelli ketu, sepse kemi shuume nevoje per te!!!

Kujdes: Ai di t'ju beje per vete me pak fjale, e kam provu vet prandaj e them! Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 10:01

Kotelja shkruajti:Kerkohet Adem Berisha, pershkrimi i tij ne vijim:

mban syze, kjo sepse ka lexuar gjithe jeten e tij,
mban kollare, kjo sepse mbi supe i rendojne shume vite shkolle,
ka fytyre te nje engjelli, sepse ai vertete eshte nje engjell,
eshte shume i dashur, kjo sepse gjithe jeten me dashuri eshte ushqyer ,
ka ze shume te embel, sepse vetem fjale te bukura di te thote,
ka zemren sa nje mal, kete do ta vereni qe nga larg!

Kush e takon ta kapi per krahu dhe ta sjelli ketu, sepse kemi shuume nevoje per te!!!

Kujdes: Ai di t'ju beje per vete me pak fjale, e kam provu vet prandaj e them! Very Happy
Hahahahahahaaa eshte duke pritur ne Rahovec mi se ka bere qajin qe ja kerkuam 8)

... Une jam duke kerkuar arlen sdi nga me iku se gjej dot po e pa kush ma jepni lokacionin kesaj radhe do e arrestoj pergjithmone fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 27 May 2008, 10:03

Na ka hubur e jema e Zeqos e ka par njeri ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga memaliaj prej Tue 27 May 2008, 10:19

morena shkruajti:Na ka hubur e jema e Zeqos e ka par njeri ?
pse mi morena nuk je ti e ema e zeqos Neutral Neutral Neutral
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Tue 27 May 2008, 20:19

ghaghaghaghaghaghaaaa Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga akili prej Tue 27 May 2008, 20:34

ketej nga lagja ime ishte bere tap[ me uje bashkie
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Tue 27 May 2008, 20:36

memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Na ka hubur e jema e Zeqos e ka par njeri ?
pse mi morena nuk je ti e ema e zeqos Neutral Neutral Neutral
e dia qe harron syzet ne shpi por kaq shum nuk e prisja 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Naki prej Tue 27 May 2008, 20:53

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:
morena shkruajti:Na ka hubur e jema e Zeqos e ka par njeri ?
pse mi morena nuk je ti e ema e zeqos Neutral Neutral Neutral
e dia qe harron syzet ne shpi por kaq shum nuk e prisja 8)
oj e jema e Zeqos a po lahmi sivjet bashk ne deti a jo Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga mirela prej Tue 27 May 2008, 22:43

ka humur sirena hajt memaliaj ti si burr i forte provoje te zhytesh se mos e gjen apo sdi not 8) 8)
sirena ku je lal Sadpleas edhe zemra na ka humbur fare

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Kotelja prej Wed 28 May 2008, 00:29

My Love ku je zhduk????? Sad

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Vizitor prej Wed 28 May 2008, 09:49

Po kerkoj serisht Zemren E Thyer ku ke humbur mi Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kėrkohen Anėtarėt e Humbur

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 11 Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi