» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

11 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 11 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

ha Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:01

Besoj se shumė njerėz kan dėshira tė ndryshme prandaj e hapa kėtė temė...
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:10

krevati vendi me i pershtatshmi me duket qe eshte Very Happy Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:17

Une me mese te Detit ne nje anije mmmm sa romantike eshte :sign007:
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Kotelja prej Tue 06 May 2008, 15:33

Ne nje dhome plot trendafila te kuq!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Tue 06 May 2008, 15:35

por trendafilave duhet me ja hek therrat Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Kotelja prej Tue 06 May 2008, 15:36

Po sikur te kishte vetem petale... petale te dashurise?!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 06 May 2008, 15:38

wow Kotelja sa romantike dicka e vecante shume bukur
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Kotelja prej Tue 06 May 2008, 15:43

eeehhh... eshte thjeshte imagjinate o zemera
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 22:52

Kotelja shkruajti:Ne nje dhome plot trendafila te kuq!

shume vend i bukur jam i nje mendimi me ty

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11038
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga ylli prej Tue 06 May 2008, 22:54

ne nje kamp pushimi midis eres se pishave
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 22:57

mbi nje kolltuk te ngushet Very Happy

ruhuni nga deget e pishave

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11038
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga 666 prej Wed 07 May 2008, 01:09

ne nje dhome te erret te mbushur plot me qirinj te kuq... vetem une dhe ajo dhe pasioni per te deshiruar njeri-tjetrin Smile
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga stupenda prej Wed 07 May 2008, 09:50

Buze detit ne darke me pelqen shume se kam provu akoma....... Very Happy
avatar
stupenda

Shteti : itali
Postime : 38
Kyējet nė forum : 11349
Regjistruar mė : 10/01/2008
Profesioni : sekretare

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga princesse prej Wed 07 May 2008, 10:04

ēdo dashuri e vjedhur e ka lezetin 8) ska rendesi ku por qe eshte e vjedhur normal varet personi qe e dashuron me shpirt.... preferoj ne kad ne banjo me shume shkume shamponi Embarassed
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11322
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 13 May 2008, 12:57

Sa te turpshem kete te forumit shkruani me ku doni me bo dashni pirat

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga ylli prej Tue 13 May 2008, 13:08

ne Austri, ne ndonje vend te bukur atje
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11066
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga memaliaj prej Wed 14 May 2008, 10:38

KU TE DOJ ZEMRA GATI JAM UNE
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga 666 prej Wed 14 May 2008, 22:06

ne shtrat them une Very Happy:D me mire se ne rruge me dhembin gjunjet Very Happy:D:D Razz:P:P
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11166
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Sun 29 Jun 2008, 23:42

Te mullari i sanes ,,msheftas tgjithve Embarassed 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 10866
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 10:55

hehe cfar teme ne breg te detit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Mon 30 Jun 2008, 11:12

Breg deti ouuuuuuuuuuu eshte mode e vjetruar po provoje ihere ke mullari i sanes do bindesh 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Jun 2008, 11:26

Naki shkruajti:Breg deti ouuuuuuuuuuu eshte mode e vjetruar po provoje ihere ke mullari i sanes do bindesh 8)
hahahahahah jo se na ha lopa per bar 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 30 Jun 2008, 12:28

drive nuk e kam provu mbase do ishte bukur ahahaha jo per gjo por thone se eshte mire ahhhahahhahah :bed: se ketu dihet se si

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11274
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga deti prej Mon 30 Jun 2008, 12:48

E more Naki, ke mullari i sanes apo sic themi ne ke lama eshte shume mire por jo edhe fort sigurte.Se si perzihen ndjenjat ne ate cast, epshi i zjarrte dhe frika ne te njejten kohe se jo gjithmone qellon ēasti i duhur ne vendin e duhur dhe se dikush mund "ta fshije lamen" pastaj...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13570
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Cyber_Spartacus prej Tue 01 Jul 2008, 12:55

diku me hene te plote
avatar
Cyber_Spartacus

Shteti : Shko drejt pastaj majtas dhe shikon nje tabele eee je gabim
Postime : 13
Kyējet nė forum : 11028
Regjistruar mė : 26/04/2008
Profesioni : Ne Kerkim Te Profesionit Ideal

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Jul 2008, 13:13

Cyber_Spartacus shkruajti:diku me hene te plote
uaaaaauuuuuuuu shum romantik cig

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga visitor prej Tue 01 Jul 2008, 14:52

Kudo ska rendesi vetem te mos jet dashuri "alla malazeze" Evil or Very Mad

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11465
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga vlora prej Sun 06 Jul 2008, 14:37

stupenda paske te njejtin mendim si mua: buze detit ne ajer te paster ku degjohet zhurma e dallgeve te detit dhe zhurma e ............ : love rrahjeve te zemres Mad
avatar
vlora

Shteti : shqiperi
Postime : 6
Kyējet nė forum : 10878
Regjistruar mė : 15/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga tigri i zi prej Sat 30 Aug 2008, 21:41

ne nje hotel pa as nje yll hehehe
avatar
tigri i zi

Shteti : itali
Postime : 8
Kyējet nė forum : 10656
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Geri prej Sun 31 Aug 2008, 14:02

Per mua nuk ka rendesi vendi ku me do dashuri por ka rendesi te jem me love time qe me do ene e dua.pastaj nji vend ne nji pylle freski e modhe nuk te shef kush danc ,duke pirat nanji poezi edhe casti me i duhur crazylove hehe
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Shaban Syla prej Sun 31 Aug 2008, 19:52

Vetėm te vije deri aty ska rėndėsi vendi Very Happy
avatar
Shaban Syla

Shteti : Lipjan
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11844
Regjistruar mė : 29/07/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Sun 31 Aug 2008, 21:28

Hahahahahaaha Shaban te kujtohet Golemi lal hahahahaah ca pate hequr edhe ti nena e vakirave kishe qene hahaahahahahaahaa o zot vdiqa

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga memaliaj prej Mon 01 Sep 2008, 14:47

ne mes te ruges
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12038
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga mirela prej Mon 01 Sep 2008, 18:30

memaliaj ahahahah u ka bo keq eeeee ne mes te rruges tani

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11453
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Mon 01 Sep 2008, 19:07

Nuk ka rendesi vendi rendesi ka te jesh me ate qe te do zemra ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Sep 2008, 19:12

miranda shkruajti:Nuk ka rendesi vendi rendesi ka te jesh me ate qe te do zemra ..
Topi se luan psh une te isha me ty edhe ne binar te trenit do e beja 8) 8) 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Kotelja prej Mon 01 Sep 2008, 19:15

E kam thene dhe e them prape: Ne nje dhome te shtruar me plot petale trendafilash. Romantizem dhe pasion!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Sep 2008, 19:18

Kotelja shkruajti:E kam thene dhe e them prape: Ne nje dhome te shtruar me plot petale trendafilash. Romantizem dhe pasion!!!
Cfar ngjyre petalesh ti mbledh mi tregom se mora shporten dola neser per mbledhje 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Kotelja prej Mon 01 Sep 2008, 19:19

Ngjyre roze Naki...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Mon 01 Sep 2008, 19:20

No problem me prit atje se erdha me plote shporten 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi