» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 18:00

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:Po pra Neutral

kis (***)

:puthje: As ne krevat sme ke puthur keshtu si me puth ketu ne Forume me zember mbi koke Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 18:02

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:Po pra Neutral

kis (***)

:puthje: As ne krevat sme ke puthur keshtu si me puth ketu ne Forume me zember mbi koke Neutral Neutral

Cfar faji kam une qe fik driten ti , ku ta di une ku ke koken ne ato momente NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 18:07

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:Po pra Neutral

kis (***)

:puthje: As ne krevat sme ke puthur keshtu si me puth ketu ne Forume me zember mbi koke Neutral Neutral

Cfar faji kam une qe fik driten ti , ku ta di une ku ke koken ne ato momente NeutralNeutralNeutral

:thinking: eeee te ai :thinking: joooooo ndoshta do e kem te josteku. Di qe kur zgjohem ty te gjej posht krevatit Neutral Neutral ndoshta kerkon bekat se i ke edhe zakon qe i hedh nga dritarja Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 18:10

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:Po pra Neutral

kis (***)

:puthje: As ne krevat sme ke puthur keshtu si me puth ketu ne Forume me zember mbi koke Neutral Neutral

Cfar faji kam une qe fik driten ti , ku ta di une ku ke koken ne ato momente NeutralNeutralNeutral

:thinking: eeee te ai :thinking: joooooo ndoshta do e kem te josteku. Di qe kur zgjohem ty te gjej posht krevatit Neutral Neutral ndoshta kerkon bekat se i ke edhe zakon qe i hedh nga dritarja Neutral Neutral

Po ato lal jane per nje perdorim keshtu qe kush i merr le ti mbaj NeutralNeutralNeutral bi posht krevatit te pushoj pak pas nje lodhje Mad Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 18:30

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:Po pra Neutral

kis (***)

:puthje: As ne krevat sme ke puthur keshtu si me puth ketu ne Forume me zember mbi koke Neutral Neutral

Cfar faji kam une qe fik driten ti , ku ta di une ku ke koken ne ato momente NeutralNeutralNeutral

:thinking: eeee te ai :thinking: joooooo ndoshta do e kem te josteku. Di qe kur zgjohem ty te gjej posht krevatit Neutral Neutral ndoshta kerkon bekat se i ke edhe zakon qe i hedh nga dritarja Neutral Neutral

Po ato lal jane per nje perdorim keshtu qe kush i merr le ti mbaj NeutralNeutralNeutral bi posht krevatit te pushoj pak pas nje lodhje Mad Neutral Neutral

Neutral kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:49

Ne asanser vap

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Thu 30 Oct 2008, 20:51

Te mullari i Razes 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 20:53

Naki shkruajti:Te mullari i Razes 8)
ka vend ai mullari dhe per mua nel_naso

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga summer spell prej Thu 30 Oct 2008, 20:58

Momentalisht ne guzhine prane lavamanit

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11855
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 21:00

summer spell shkruajti:Momentalisht ne guzhine prane lavamanit
Hajt te lavamani im se kam pjatat pa lare nje rrug dhe dy pune do besh hahahahahaahahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga summer spell prej Thu 30 Oct 2008, 21:03

miranda shkruajti:
summer spell shkruajti:Momentalisht ne guzhine prane lavamanit
Hajt te lavamani im se kam pjatat pa lare nje rrug dhe dy pune do besh hahahahahaahahahah

Slaj pjata une se me prishen duart Very Happy

Dhe dua mashkull ne krah fest

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11855
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 21:04

summer spell shkruajti:
miranda shkruajti:
summer spell shkruajti:Momentalisht ne guzhine prane lavamanit
Hajt te lavamani im se kam pjatat pa lare nje rrug dhe dy pune do besh hahahahahaahahahah

Slaj pjata une se me prishen duart Very Happy

Dhe dua mashkull ne krah fest

A ben une te jem ne krahet e tua?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga eli12 prej Sat 01 Nov 2008, 17:37

ne plazh

eli12

Shteti : kosove
Postime : 13
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 31/10/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 02 Nov 2008, 13:48

Ne debore !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11521
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 13:52

Ne kotec te pulave!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 17:59

Mjer pulat c'do heqin Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga summer spell prej Sun 02 Nov 2008, 18:08

Lumbardhi shkruajti:
summer spell shkruajti:
miranda shkruajti:
summer spell shkruajti:Momentalisht ne guzhine prane lavamanit
Hajt te lavamani im se kam pjatat pa lare nje rrug dhe dy pune do besh hahahahahaahahahah

Slaj pjata une se me prishen duart Very Happy

Dhe dua mashkull ne krah fest

A ben une te jem ne krahet e tua?

JO Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11855
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 23:15

Risa shkruajti:Mjer pulat c'do heqin Neutral


Per cilat pula e ke fjalen - une them se do jetem nje zocke me mua ne kotec!!?? 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 23:17

summer spell shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:
summer spell shkruajti:
miranda shkruajti:
summer spell shkruajti:Momentalisht ne guzhine prane lavamanit
Hajt te lavamani im se kam pjatat pa lare nje rrug dhe dy pune do besh hahahahahaahahahah

Slaj pjata une se me prishen duart Very Happy

Dhe dua mashkull ne krah fest

A ben une te jem ne krahet e tua?

JO Very Happy

Mire mo sumer, mos u bej me nerva, nuk do te rrij per krah, por ne krah.. Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Voglushja prej Sun 02 Nov 2008, 23:19

Aty ku do te me dergonte i dashuriiii..!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga summer spell prej Mon 03 Nov 2008, 17:47

Lumbardhi shkruajti:
summer spell shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:
summer spell shkruajti:
miranda shkruajti:
summer spell shkruajti:Momentalisht ne guzhine prane lavamanit
Hajt te lavamani im se kam pjatat pa lare nje rrug dhe dy pune do besh hahahahahaahahahah

Slaj pjata une se me prishen duart Very Happy

Dhe dua mashkull ne krah fest

A ben une te jem ne krahet e tua?

JO Very Happy

Mire mo sumer, mos u bej me nerva, nuk do te rrij per krah, por ne krah.. Razz

Nuk behem me nerva o cun per gjera koti Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11855
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Tue 04 Nov 2008, 15:07

Risa shkruajti:Mjer pulat c'do heqin Neutral

Keni parasysh pulat pas 9 muajve te bejne veze binjake NeutralNeutralNeutralNeutralNeutralNeutral ... me jete te gjate moj NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Kotelja prej Tue 04 Nov 2008, 15:21

Nuk du seks, du buke Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 17:28

Ska buke
vetem dashuri ketu Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Tue 04 Nov 2008, 17:30

kush eshte e uritur te ti jap dashuri per te ngrene NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 17:34

interesant shkruajti:kush eshte e uritur te ti jap dashuri per te ngrene NeutralNeutralNeutralNeutral

Une skam ca ushqim dashurie ti jape
Shif nje her ti mbase ke ndo nje ushqim pikant dashurie Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Tue 04 Nov 2008, 17:53

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:kush eshte e uritur te ti jap dashuri per te ngrene NeutralNeutralNeutralNeutral

Une skam ca ushqim dashurie ti jape
Shif nje her ti mbase ke ndo nje ushqim pikant dashurie Very Happy:D

po si skam lal , po deshiroi dikush ( mendoj nga vajzat , se meshkujve nuk i jap ushqim dashurie NeutralNeutral ) lirisht le te vie Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 17:56

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:
interesant shkruajti:kush eshte e uritur te ti jap dashuri per te ngrene NeutralNeutralNeutralNeutral

Une skam ca ushqim dashurie ti jape
Shif nje her ti mbase ke ndo nje ushqim pikant dashurie Very Happy:D

po si skam lal , po deshiroi dikush ( mendoj nga vajzat , se meshkujve nuk i jap ushqim dashurie NeutralNeutral ) lirisht le te vie Very Happy

Per mua ti zdi te besh ushqim te mire hahahaha

Mbase ndonje vajze tjeter do i pelqej gatimi jot i shpifur hahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Interesant prej Tue 04 Nov 2008, 18:03

Risa shkruajti:
interesant shkruajti:
Risa shkruajti:
interesant shkruajti:kush eshte e uritur te ti jap dashuri per te ngrene NeutralNeutralNeutralNeutral

Une skam ca ushqim dashurie ti jape
Shif nje her ti mbase ke ndo nje ushqim pikant dashurie Very Happy:D

po si skam lal , po deshiroi dikush ( mendoj nga vajzat , se meshkujve nuk i jap ushqim dashurie NeutralNeutral ) lirisht le te vie Very Happy

Per mua ti zdi te besh ushqim te mire hahahaha

Mbase ndonje vajze tjeter do i pelqej gatimi jot i shpifur hahahah

ne publik flet keshtu, e kur po te ofrohet ushqimi po e merr pa pyetur fare NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 18:57

Mad kur skam cfar te ha po detyrohem te ha ushqimin e shpifur tendin Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 11:03

Nuk ka rendesi vendi ,redesi ka me ke do besh 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 15:00

miranda shkruajti:Nuk ka rendesi vendi ,redesi ka me ke do besh 8)

Une me ty nuk e kisha zgjedhe vendin...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Rrezon@ prej Wed 05 Nov 2008, 15:15

Ne debore !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11521
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 15:46

Rrezon@ shkruajti:Ne debore !

Hahaha te merdhihen v.... hahahhahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Wed 05 Nov 2008, 19:49

Ne karrike fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 06 Nov 2008, 09:11

ne tavoline dua ta beje dashurine se se kam bere asnjehere

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11361
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 09:16

Zemera_e_thyer shkruajti:ne tavoline dua ta beje dashurine se se kam bere asnjehere
cig zgjedhje e bukur hahahahahahahaahahah

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 09:29

miranda shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:ne tavoline dua ta beje dashurine se se kam bere asnjehere
cig zgjedhje e bukur hahahahahahahaahahah

E bejme ne dy bashk miranda!? (E fillojme ne karrige pastaj hipim ne tavoline)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Nov 2008, 00:14

Ca numri te kembes ka karrika apo tavolina 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 09:59

Naki shkruajti:Ca numri te kembes ka karrika apo tavolina 8)

Nese merren te katrat se bashku bejne 4 x 44 = 176 me duket hahhaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

ha Re: Nė c'farė vendi do tė deshironit tė beni DASHURI

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi