» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

16 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 16 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Puthja e pare ne dashuri

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Puthja e Parė!

Mesazh nga Dukagjini prej Thu 06 Mar 2008, 19:50

Cka mendoni rreth puthjes se pare kur e keni shijuar si jeni ndjere dhe a mendoni qe mund te harrohet ajo me kalimin e kohes kis .
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11550
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Mar 2008, 23:15

Varet Very Happy:D nese i dyti puth me mire edhe haroet Very Happy:D puthja e pare Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Interesant prej Sun 09 Mar 2008, 10:36

- Nuk ma mer mendja se mund te harrohet ndonjehere puthja e pare . kis
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Mar 2008, 10:59

Po e vertet eshte kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Adisa prej Mon 10 Mar 2008, 10:29

puthja e par esht e zjarrt dhe nuk harrohet kurr edhe kurr kis
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Kimi prej Mon 10 Mar 2008, 14:16

puthja e pare nuk me ka ardh interesant se kam qene i vogel,e kur jam rritur kane qene me te zjjjjjjjjjjarrrrrrrrta
avatar
Kimi

Shteti : Kosovė
Postime : 32
Kyējet nė forum : 11286
Regjistruar mė : 07/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Kotelja prej Mon 10 Mar 2008, 15:04

Puthja e pare ka qene plot pasion, dritherime, frike... mbase pikerisht pse eshte e para ngelet e vecante, te pakten per mua ngelet e paharrueshme!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13764
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Mon 10 Mar 2008, 15:21

Nuk me kujtohet e para 8) si kam vu aq shume rendesi por e para qe kam puthur ka qene e huaj jo shqiptare dhe sme kujtohet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 06 Jun 2008, 11:13

po e nise vete e pare se mos kini turper te tregoni puthjen e pare e kam mare ne moshen 15 vjecare kiss2s2 OK NAKI TANI JE NE REGULL 8)


Edituar pėr herė tė fundit nga Zemera_e_thyer nė Fri 06 Jun 2008, 15:35, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:06

Zemera_e_thyer shkruajti:po e nise vete e pare se mos kini turper te tregoni puthjen e pare e kam mare ne moshen 15 vjecare kiss2s2
ka shume lloje/tipe puthjesh !
- Cila do ishte per veazhdimin e temes
a) Puthje familjare
b) Miqesie
c) Dashurije
d) Rastit
Na jep udhezimin te japim pergjigjet

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 13:11

Une me teper prirem tek puthjet e rastit.Shpesh me duhet di devijoj rruges kryesore kur dal dhe te eci mes pallatave e qete .Dhe kur ju zgjat doren njerzve nuk pertojne as te te puthin.Nejse une i respektoj te gjithe ata qe me flasin me dashamiresi sepse e kuptoj dhe respektin qe kane.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Fri 06 Jun 2008, 13:23

arla shkruajti:Une me teper prirem tek puthjet e rastit.Shpesh me duhet di devijoj rruges kryesore kur dal dhe te eci mes pallatave e qete .Dhe kur ju zgjat doren njerzve nuk pertojne as te te puthin.Nejse une i respektoj te gjithe ata qe me flasin me dashamiresi sepse e kuptoj dhe respektin qe kane.
8) e rastit po kur do mund ta kem une nje te tille eeeeee

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Sihana prej Fri 06 Jun 2008, 13:28

Nuk e mbaj mend mir po pyes Sajmirin Razz kur te kthehet nga puna por po e them nje mosh ishalla po them te sakten 17 vjec (***) Smile

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12011
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Adisa prej Fri 06 Jun 2008, 13:28

Sleep jocolor scratch (***)
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Fri 06 Jun 2008, 13:30

Naki shkruajti:
arla shkruajti:Une me teper prirem tek puthjet e rastit.Shpesh me duhet di devijoj rruges kryesore kur dal dhe te eci mes pallatave e qete .Dhe kur ju zgjat doren njerzve nuk pertojne as te te puthin.Nejse une i respektoj te gjithe ata qe me flasin me dashamiresi sepse e kuptoj dhe respektin qe kane.
8) e rastit po kur do mund ta kem une nje te tille eeeeee


Bjeri nga mesi i pallateve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 06 Jun 2008, 15:38

Naki shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:po e nise vete e pare se mos kini turper te tregoni puthjen e pare e kam mare ne moshen 15 vjecare kiss2s2
ka shume lloje/tipe puthjesh !
- Cila do ishte per veazhdimin e temes
a) Puthje familjare
b) Miqesie
c) Dashurije
d) Rastit
Na jep udhezimin te japim pergjigjet

c) Dashuris
se keshtu marim puthje perdite

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Musafir prej Fri 06 Jun 2008, 15:45Zemera_e_thyer shkruajti:
Naki shkruajti:
Zemera_e_thyer shkruajti:po e nise vete e pare se mos kini turper te tregoni puthjen e pare e kam mare ne moshen 15 vjecare kiss2s2
ka shume lloje/tipe puthjesh !
- Cila do ishte per veazhdimin e temes
a) Puthje familjare
b) Miqesie
c) Dashurije
d) Rastit
Na jep udhezimin te japim pergjigjet

c) Dashuris
se keshtu marim puthje perdite

edhe une them ket me ty jam motrushe Zemra
puthja e dashuris esht me e vlefshmja ne Bot

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Mon 09 Jun 2008, 18:48

Nuk me kujtohet e para e fundit po para 10 muajsh ishte puthja e fundit Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 10 Jun 2008, 10:57

Wauuuuuu nuk e mbake mende Naki puthjen e pare te dashuris shume keqe ok kujtohu se do e gjeshe kis

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga memaliaj prej Tue 10 Jun 2008, 15:39

une se kam dhene akoma hahahahahahaaaaa
e kam te rezervuar hahhahahahahahahaaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 11:53

memaliaj mos e jep lal Very Happy . Me duket se puthja e pare nese kujtohet eshte i vetmi shpjegim i vuajtjes 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 12:42

Ne moshen 17 vj ka qen puthja e pare ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 13:12

morena shkruajti:Ne moshen 17 vj ka qen puthja e pare ...
8) he si tu duk ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 15:12

Naki shkruajti:memaliaj mos e jep lal Very Happy . Me duket se puthja e pare nese kujtohet eshte i vetmi shpjegim i vuajtjes 8)Po pse gjithmone ne mendjen tone e ngulitur kujtohet ajo puthje!?
Shkembejme dhe puthje te tjera ne vijim po ajo gjithmone kujtohet me njefare embelsie dhe deshire.
Pavaresisht asaj qe mund te kete ndodhur ose do ndodhi puthja e pare eshte e vecante dhe jo sepse duam ne por ajo gjithmone ndikon tek ne.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 17:21

Naki doje ta thoja :secret: besoj se e kuptove

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Thu 12 Jun 2008, 17:33

No cilen e kam puthe te paren beeee :thinking: Razen jo sigurisht :thinking: Hanifen jo as ate :thinking: Elhamen jo as Elhamen :thinking: .... :thinking: ja sme kujtohet kurr veq e di se ka qene sebep erdhe tek ne ne fshat dhe kur ishte shtrire ne shtrat ju kishte shpluar kemba shkova ta mbuloj dhe aty gabova per here te pare :part001:

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Thu 12 Jun 2008, 18:00

U puthem thuaj o Naki , e cfare perjetove ne puthjen e pare?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Kosovarja prej Tue 01 Jul 2008, 12:00

Naki shkruajti:No cilen e kam puthe te paren beeee :thinking: Razen jo sigurisht :thinking: Hanifen jo as ate :thinking: Elhamen jo as Elhamen :thinking: .... :thinking: ja sme kujtohet kurr veq e di se ka qene sebep erdhe tek ne ne fshat dhe kur ishte shtrire ne shtrat ju kishte shpluar kemba shkova ta mbuloj dhe aty gabova per here te pare :part001:


hahaha O Naki ah qka lyp ty Shocked une me mire spo ju tregoj fare se Embarassed hahah
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11839
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Jul 2008, 12:06

Ky naki do Shocked po pa pushime se na lodhi nuk don me tregu gjasme ka haruar kis e pare te dashnis

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11292
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Cyber_Spartacus prej Tue 01 Jul 2008, 12:14

se mbaj mend duhet te isha diku 15-16 vjec
avatar
Cyber_Spartacus

Shteti : Shko drejt pastaj majtas dhe shikon nje tabele eee je gabim
Postime : 13
Kyējet nė forum : 11046
Regjistruar mė : 26/04/2008
Profesioni : Ne Kerkim Te Profesionit Ideal

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Tue 01 Jul 2008, 12:34

whistling

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga visitor prej Tue 01 Jul 2008, 15:30

Maj 13, 1999 mosha ime 16 vjeqe... ate qe putha eshte simpatik, i kendshem e i bukur nga brendesia e shpirtit, ... keto cilesi i kishte ne vitin 1999 ne malet e Zhegovcit ku mbi supe kishte rreth 3500 njerez.... ku atbote luajti edhe rolin e gjinekologut....kete puthje te ores 18:43 te Majit 13 nuk do e harroj kurre dhe ishte puthja ime e pare.

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 01 Jul 2008, 18:15

8) ku paskam qene une moj ste paskam verejtur sa keq Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga vlora prej Wed 02 Jul 2008, 17:49

naki po se kujton puthjen e pare ,na thuaj te fundit
avatar
vlora

Shteti : shqiperi
Postime : 6
Kyējet nė forum : 10896
Regjistruar mė : 15/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga arbessa prej Wed 02 Jul 2008, 21:02

PUTHJA E PARE

Teme delikate por tek mua nuk ndikon aspak.

Une mendoj qe puthja e pare eshte nje puthje e thjeshte,dhe kur kalon pak kohe madje as qe kujtohet.
Ka efekt ne ato momente..ne ate kohe,por pasi qe kalon nje priudhe kohore
harroeht dhe madje as qe kujtohet.

Keshtu mendoj une,,,gjithashtu edhe Psikologjia kohve te fundit deshiron te na tregon nje gje te tille.


Edhe pse te disa njerez ndoshta ka edhe ndikim te madh.

firma.................................................................................................................................................................................
*** NothinG LasT 4 EveR ***
avatar
arbessa

Shteti : rahovec
Postime : 39
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 26/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Puthje qe ne takim te pare.Pro apo kunder??

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:10

Te gjithe kemi pare shume filma sidomos ate te adoleshences qe dalin ne takime dhe ne kthim ka nnje puthje te vockel te pragu i deres (***)
Sot gjerat kane ndryshuar disi.Si mendoni ju nese del me nje person per kafe per here te pare dhe te pelq dhe te terheq shume do e puthnit qe ne takim te pare apo jo?E paragjykoni kete??
Une per vete po te me pelq sdo e kisha problem,pres mendimet tuaja.

:puthje: :puthje: :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11786
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:20

As une eshte normale kjo pse te jete problem

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:21

Ja njeriu i cilivizuar,,,, por Naki ka shume njerez qe e duan pas martese Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11786
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:24

Ihaaaaaa kan ikur ato kohera mi jemi ne shekullin 21 dhe cfar ka te keqe kur te pelqen dikush per vete se kam problem dhe nuk qaj koken cka mendojne njerzit bej ate qe mua me pelqen dhe asaj qe pranon te me jep puthjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:25

Po normale qe ne tak te pare crazylove aty ene ku te dali. Por ka njerez te thash realisht qe e mendojn ate edhe pse jemi ne 2008 ka shume familje fanatike .

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11786
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi