» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Puthja e pare ne dashuri

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:27

E po ky fanatizmi ka sjell kete gjendje ku jemi mi cte keqe ka po puthe personin qe vertet te pelqen dhe kur ajo/ai nuk e refuzon kete gje he ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:30

Une e di qe ska asnje te keqe se une jam e para qe jam pro dhe e kam provuar.Dhe nukmendoj qe detyrimisht po puthe dike do lidhesh apo kushedi ca.. e provon eshte dicka momentale apo jo?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:33

E vertete kjo nuk eshte nje kushtezim apo detyrim dhe une e kam provuar dhe beso se ka qene puthja me e embel e jetes sime fest pa shaka bile njehere mendova mos ti pastroj dhembe nje kohe as gojen mos ta laj se me behej skiur e degjoja eren e asaj puthje dhe ka ndodhur ne Nentorin e 2007-shes ne sheshin Skenderbeu Very Happy ne Tiran

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:36

puc puc puc

sa kam qesh... po pse mendoje te qelbeshe ere dhe mos te te puthte me sepse ashtu do ndodhte sesa te beheshe i paster puc dhe her tjr kur te ndrroje shesh nga Skenderbeu te Fan Noli te crazylove prap!

Edhe mua me ka pelqyer dikur nje puthje ne takim te pare :auuu:

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:37

Mos me thuaj se ishte para Operes ne skenderbeu 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:38

Jo kam qen duke la kepucet te shatrivanet Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:48

Aha po me kujtohet dhe te percolla deri ke Luna Parku ti paske qene mi shejtan e ok tash te njof se kam problem e gjej Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:50

Naki shkruajti:Aha po me kujtohet dhe te percolla deri ke Luna Parku ti paske qene mi shejtan e ok tash te njof se kam problem e gjej Very Happy


E shef si jam rrit xhaxhi Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 18:57

Po xhaxhit po mashalah cenke bere shekshi goca e xhaxhit 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 18:58

Naki shkruajti:Po xhaxhit po mashalah cenke bere shekshi goca e xhaxhit 8)


shssss xhaxhi se na degjojn dhe shoifin... pak duan keto dhe qimen e bejn trra Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:01

Eh voglushja e xhahit qe 40 vjet e bene qimen tra por gje ne drite nuk qiten edhe 40 tjera le te flasin se xhaxhi ke vendose ta pucc kete bukuroshen po e lejoji ai

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:01

Naki shkruajti:Eh voglushja e xhahit qe 40 vjet e bene qimen tra por gje ne drite nuk qiten edhe 40 tjera le te flasin se xhaxhi ke vendose ta pucc kete bukuroshen po e lejoji aiUne dmth mua sme le babi Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:03

Pse nuk eshte betuar bai yt Parti Enver jemi gati kurdohere e ? 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:11

Naki shkruajti:Pse nuk eshte betuar bai yt Parti Enver jemi gati kurdohere e ? 8)


Jo ic.cry ic.cry ic.cry ic.cry

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:13

Hajt mi mos qaj se ne policia e bejme nje skenar dhe te vjedhi disi sa per kafen 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:14

Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
kam frike ne duart e policise se te japin dajak vap

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:17

Neutral Polici demokratike mi jemi ne ne nuk japim dajak vetem " Bum chika wahh wahh" 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:30

Embarassed Embarassed femra nuk preket me dore Shocked

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Tue 30 Dec 2008, 19:36

Hahahahahahahaha preka gje une mi jo valla gabim e kape 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 19:38

Naki shkruajti:Hahahahahahahaha preka gje une mi jo valla gabim e kape 8)
une skapa gje vec pash Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Tue 30 Dec 2008, 19:45

Pse jo

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 20:35

Pse jo nese e do veten qe te beje eksperimende puthjesh sa here qe del me dike per here te pare
pfffffffffff kunda
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 20:37

po mua pse me puthe ne takim te pare ?? santa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 20:38

summer spell shkruajti:po mua pse me puthe ne takim te pare ?? santa


mos ja fut kot tashi se kam kene l,,,, me te fut ty ne dore Evil or Very Mad Evil or Very Mad
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 20:45

Une shkruajti:
summer spell shkruajti:po mua pse me puthe ne takim te pare ?? santa


mos ja fut kot tashi se kam kene l,,,, me te fut ty ne dore Evil or Very Mad Evil or Very Mad

por ja vlejti barra qerane apo jo Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Ardi prej Tue 30 Dec 2008, 20:46

summer spell shkruajti:
Une shkruajti:
summer spell shkruajti:po mua pse me puthe ne takim te pare ?? santa


mos ja fut kot tashi se kam kene l,,,, me te fut ty ne dore Evil or Very Mad Evil or Very Mad

por ja vlejti barra qerane apo jo Embarassed

Embarassed
me ner mami 100 here e ke paguar ate gje
avatar
Ardi

Shteti : hapesire
Postime : 562
Kyējet nė forum : 10481
Regjistruar mė : 24/12/2008
Profesioni : lypes

http://www.meemira.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga summer spell prej Tue 30 Dec 2008, 20:47

Embarassed Embarassed
shss jo te ghitha sekretet online Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11876
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Ylliks prej Tue 30 Dec 2008, 20:49

te vendi
avatar
Ylliks

Shteti : USA
Postime : 722
Kyējet nė forum : 10964
Regjistruar mė : 21/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Erion prej Fri 02 Jan 2009, 08:56

Jam kunder puthjes ne takimin e pare, sepse eshte mungese respekti ndaj vetvetes. Njeriu ndonese mund te jete i etur apo i shthurur, prapeseprape puthja mbetet e shenjte. Jo puthje ne takim te pare.

P.S
varet edhe nga situata. Pershembull; nese ai/ajo jetojne larg dhe kane bere 500-1000 km per tu takuar, atehere u lejohet puthje e me teper. Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga Erion nė Sat 03 Jan 2009, 11:26, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10432
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Jan 2009, 11:23

Normale me duket,pse jo ne faqe sigurisht fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Geri prej Sun 18 Jan 2009, 00:36

Per ate qe e do qe me takim te par po ta puthesh e ne vend Razz
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Sun 18 Jan 2009, 10:00

Normale eshte qe ne takim do dalesh me dike qe e njeh, prandaj perse te mos e puthesh?! une nuk shoh asgje te keqe ne kete rast.


Edituar pėr herė tė fundit nga Lumbardhi nė Mon 19 Jan 2009, 16:28, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Erion prej Sun 18 Jan 2009, 19:23

Personalisht do ta shijoja me teper puthjen ne takimin e dyte. Ne takimin e pare do ta imagjinoja puthjen duke veshtruar buzet e saj, e kjo do te ma shtonte me teper shijen e puthjes.
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10432
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Mon 19 Jan 2009, 15:51

Erion shkruajti:Personalisht do ta shijoja me teper puthjen ne takimin e dyte. Ne takimin e pare do ta imagjinoja puthjen duke veshtruar buzet e saj, e kjo do te ma shtonte me teper shijen e puthjes.
E bera pak me romantike Erion 8)
Nuk qon peshe edhe ne takimin e pare eshte normale dhe jam pro puthjes ne takimin e pare.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Erion prej Mon 19 Jan 2009, 19:32

Ok Naki. ti e di qe jam tip romantik hahaha
Po te them nje sekret miku im. Ne qofte se ti e josh e eksiton etj ne takimin e pare, atehere ne takimin e dyte eshte ajo qe ta lyp puthjen. A kupton ti?
Imagjino sikur ajo te te thote "me puth, te lutem" hahahaha
nejse, po bej pak shaka.
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10432
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Mon 19 Jan 2009, 19:42

Erion shkruajti:Ok Naki. ti e di qe jam tip romantik hahaha
Po te them nje sekret miku im. Ne qofte se ti e josh e eksiton etj ne takimin e pare, atehere ne takimin e dyte eshte ajo qe ta lyp puthjen. A kupton ti?
Imagjino sikur ajo te te thote "me puth, te lutem" hahahaha
nejse, po bej pak shaka.
Hahahahahahahhaha nuk do koment ka ndodhur kjo qe thua dhe per here te pare atebote kuptova se i paskam buze pak te trasha dhe seksi ose si te zezakve siq me tha ahahahahahahahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Erion prej Mon 19 Jan 2009, 20:17

hahaha Naki.
Po paske buze te trasha hahahahaha

per te mos dale nga tema ju them se nuk ka rregulla per puthjet.
Ok atehere. jam Pro edhe per puthje ne takimin e pare.
avatar
Erion

Shteti : Italy
Postime : 95
Kyējet nė forum : 10432
Regjistruar mė : 16/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Naki prej Mon 19 Jan 2009, 20:19

Po pra pro lal mos te behemi si gjyshi im vdiq i ngrati kurr pa e puthur gjyshen se per takime as qe ka enderruar ai ndonjehere ahahahahahaahahahahaa

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Voglushja prej Wed 21 Jan 2009, 11:17

Naki shkruajti:Po pra pro lal mos te behemi si gjyshi im vdiq i ngrati kurr pa e puthur gjyshen se per takime as qe ka enderruar ai ndonjehere ahahahahahaahahahahaa
ahahaahahha.pro skam pse te jem kunder puthjes ne takim te pare (***) se po vdiqe me merak si gjyshi i nakit ateher me mire te mos dashurosh fare ahahahahha

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12343
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Jan 2009, 11:55

Mire e ke Voglushja, plotesisht pajtohem me ty...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Puthja e pare ne dashuri

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi