» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Faqja 9 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Sat 19 Dec 2009, 19:24

princesha shkruajti: te gjth perveq gerin qe spo na fol me goj

mos qaj mi mos qaj se sjam ktu hihi

Un kam xhan kete Princeshen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16125
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 19:28

Une i kam xhan keta dy siper princeshen dhe gerin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 19 Dec 2009, 19:32

Geri shkruajti:
princesha shkruajti: te gjth perveq gerin qe spo na fol me goj

mos qaj mi mos qaj se sjam ktu hihi

Un kam xhan kete Princeshen
haha tu kujtua tani ty apo harrove qe je ketu

un i kam xhan ata qe me kan dhe mua

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Sat 19 Dec 2009, 19:34

Une i le forumet hap dhe harroj nga nji her me ardh naj mund te jet emeri on po un sjam haha nejse

Une kam xhan keto dy gocat lart..
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16125
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga gjerjaa prej Sat 19 Dec 2009, 20:18

Loliten e kom xhan

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10622
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Sat 19 Dec 2009, 21:24

gjerjaa e kam xhan...
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga gjerjaa prej Sat 19 Dec 2009, 21:25

Te gjith i ka xhan

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10622
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Sat 19 Dec 2009, 21:26

Edhe une te gjithe kete siper e kam xhan hahaha
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Albanian_Girl prej Sat 19 Dec 2009, 22:09

Edhe pse jam nje nder anetaret e para te ketij forumi shume pak i njof anetaret shkaku se jam jo shume aktive. Kam nje mendim te mire per kete forum dhe per anetaret e tij. Jeni te gjithe te mire sepse shof se nuk ka zenka siq ndodhin ne forume tjera.
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11909
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Sat 19 Dec 2009, 22:55

Normal Albanian_Girl se nuk ka, pse te zihemi kur mund te duhemi apo jo!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Sat 19 Dec 2009, 23:33

Une e kam xhan Drinin dhe Motrushen

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 21 Dec 2009, 08:29

Pishtaret e forumit, pa dyshim!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Interesant prej Mon 21 Dec 2009, 09:13

kete lart e kam shume xhan flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Kotelja prej Mon 21 Dec 2009, 09:48

Epo interesant, kujton qe mund te rri pa thene te njejten gje?
Je shume i mire! Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13833
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Mon 21 Dec 2009, 13:19

Te gjithe padyshim

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Morena prej Mon 21 Dec 2009, 15:15

Interesantin ,Te-Li,Anniken dhe pak Zylyfin

firma.................................................................................................................................................................................
Nje i zgjuar ndryshon mendje...kurse budallai kurre...
Glitter Graphics

avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9515
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Mon 21 Dec 2009, 15:23

Ata te cilit me kan mua

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Mon 21 Dec 2009, 16:15

Ata qe me duan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Mon 21 Dec 2009, 16:30

Une te dua dona te kom xhan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Mon 21 Dec 2009, 16:34

Edhe un ty tkom xhan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga krayzi prej Mon 21 Dec 2009, 19:04

Xhan xhan ju kam te gjiteve
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11308
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga bora prej Mon 21 Dec 2009, 19:44

nakin qe kur hy nuk na fol ahahahhahhah
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10627
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Arjana prej Mon 21 Dec 2009, 20:54

klean njoh une
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Annika prej Mon 21 Dec 2009, 22:27

Morena shkruajti:Interesantin ,Te-Li,Anniken dhe pak Zylyfin

Flm Morena edhe ty shume xhan dhe Nakin, Koteljen, Loliten, Gishtezen

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Mon 21 Dec 2009, 22:54

Morena shkruajti:Interesantin ,Te-Li,Anniken dhe pak Zylyfin

Mua s'me ke xhan Morena?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Tue 22 Dec 2009, 15:02

Telin

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Te-Li prej Tue 22 Dec 2009, 16:42

Kthyese Donita, edhe une te kam ty xhan

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10135
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga olsaaa prej Wed 23 Dec 2009, 13:54

Te gjith ata qe me kan mua gjan i kam edhe une

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11314
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga gjerjaa prej Wed 23 Dec 2009, 17:44

Loliten e kom xhan

firma.................................................................................................................................................................................
Kur don diqka ne jete, punon per realizimin e saj,shpejt dhe me ngulem.
avatar
gjerjaa

Shteti : kosove
Postime : 368
Kyējet nė forum : 10622
Regjistruar mė : 14/11/2008
Profesioni : mjeke

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga donita prej Wed 23 Dec 2009, 19:03

Motrushen edhe vllaqkon

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10948
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 23 Dec 2009, 19:06

un kam kete lart se kam motrushke gjithashtu gerin nakin teli arlen dhe princin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Drini prej Wed 23 Dec 2009, 19:48

princesha shkruajti:un kam kete lart se kam motrushke gjithashtu gerin nakin teli arlen dhe princin
'


Mua s'me ke a ?
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11753
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Dec 2009, 09:27

Drini shkruajti:
princesha shkruajti:un kam kete lart se kam motrushke gjithashtu gerin nakin teli arlen dhe princin
'


Mua s'me ke a ?


Ua me raft pika mu si te pasna harru ty

Qe te gjith i kam xhannn

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Voglushja prej Thu 28 Jan 2010, 15:35

Gerin Risen Te-Lin dhe gjithe tjeret

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Thu 28 Jan 2010, 21:59

Annikaa

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 28 Jan 2010, 22:04

nakin gerin olsen dhe arlen

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Annika prej Thu 28 Jan 2010, 22:13

Loliten, Gisthezen dhe Nakin

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga lolita prej Thu 28 Jan 2010, 22:14

Pinceshen e kom xhan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15538
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Geri prej Thu 28 Jan 2010, 22:17

Ate...
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16125
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 29 Jan 2010, 09:14

Kete dleqin lart ...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kend e keni mė shumė xhan nė forum?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 9 e 12 Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi