» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Wed 14 Nov 2007, 08:55

Cili ka qene ai moment qe ju ka bere te ndjeheni te lumtur,ose ajo ndodhi qe ju ka falur caste lumturie?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga shaban cakolli prej Wed 14 Nov 2007, 09:48

Ahaaaa,sikur janė harruar lumturitė,por po deshi fati ne jemi nė pritje tė lumturisė.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 14 Nov 2007, 12:22

kur morra diplomen ne dore

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12403
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga deti prej Wed 14 Nov 2007, 14:16

Kam shume momente te lumtura ne jete. Megjithate do e vecoja momentin kur mesova se do behesha baba i dy gocave binjake. Eshte dicka qe nuk pershkruhet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13678
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Musafir prej Wed 14 Nov 2007, 17:28

Momenti me i lumtur ne jeten time ka qen kur u bera babi per her te pare e ndoshta kur te behem gjysh do te gezohem dhe me shum Smile

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga triniti prej Fri 16 Nov 2007, 12:58

shume Very Happy:D:D ai me i lumturi ska ardh akoma po nejse Very Happy:D:D

nje moment i lumtur i koheve te fundit eshte kur mora nje sms te shkruajtur ne shqip...nga dikush qe kam shume perzemer dhe qe ne shqip nuk di te flase gjysem fjale Very Happy:D:D
avatar
triniti

Shteti : ja ketej rrotull
Postime : 118
Kyējet nė forum : 12090
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Nov 2007, 14:50

Kur me fali "jeta ime"

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga bovari prej Fri 16 Nov 2007, 23:01

Momenti me i lumtur deri tani ka qene ne vitin 2003 ne muajn mars qe pas 4 vjetesh ne gjymnaz aritem me ne fund te realizojme bojkotin e mesimit te matematikes dhe kapercyem murrin rrethues e gjith klasa pa u diktuar nga nendrejtoret dhe mesuesit pa haruar kamerat.

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga majlo prej Mon 19 Nov 2007, 11:33

prshendetje
O moj Bovari un prita se do thoje kushedi qka!!!!E ti pun bojkoti pirat

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11928
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga bovari prej Mon 19 Nov 2007, 20:18

O more Majlo,nuk kam ēte bej se nuk jam ne vendin tim dhe nuk kam interes te bej noj gje ketu se te isha ne vendin tim nuk mjaftohesha vetem me bojkot ahahahaha Razz
Pastaj paske pritur kushedi ēka po qenke zhgenjy po he se ta them. Po ti thuje ihere cili ka qene momenti i lumtur i yti ? fest

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga majlo prej Wed 28 Nov 2007, 11:27

pershendetje Bovari
Po nuk mundem ta them moj bovari se po te mundja do e shprehja... pale

king

majlo

Shteti : Tetovė
Postime : 111
Kyējet nė forum : 11928
Regjistruar mė : 07/08/2007
Profesioni : 12112

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Silvi prej Thu 29 Nov 2007, 12:02

Kur kam lindur femijet,nuk mund t'i pershkruaj ato momente dhe jane e do mbesin me te lumturat...
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 29 Nov 2007, 12:12

Jua kam lakmi njerezve qe pershkruajnė lumturinė,nuk mė kujtohet tė kam pasur ndonjė ēast tė tillė,sapo pregaditem tė ndihem i lumtur,diqka ia zen rrugėn dhe ma prishė,por dua qė mos tė keni fat si ky imi kam dėshirė tė gjithė tė jeni tė lumtur.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Silvi prej Thu 29 Nov 2007, 12:36

Zoti Shaban,ne kemi nje shprehje "zoti me nje dore te hedh e me tjetren te pret",ndaj shpresoj qe dhe ju te keni sa me teper momente te lumtura ne te ardhmen...
avatar
Silvi

Shteti : Londer
Postime : 83
Kyējet nė forum : 12117
Regjistruar mė : 04/06/2007

http://www.silvi.faqet.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Thu 29 Nov 2007, 13:12

shaban cakolli shkruajti:Jua kam lakmi njerezve qe pershkruajnė lumturinė,nuk mė kujtohet tė kam pasur ndonjė ēast tė tillė,sapo pregaditem tė ndihem i lumtur,diqka ia zen rrugėn dhe ma prishė,por dua qė mos tė keni fat si ky imi kam dėshirė tė gjithė tė jeni tė lumtur.
Kjo eshte shume e vertet z. Shaban. Njeriu qe kur u krijua u krijua te kete qaste te lumtura dhe te hidhura.
Momenti me i lumtur per mua ishte lindja e tim bir Arlindit sikur ate dite nuk kisha asnje problem ne jete isha shume i lumtur dhe nuk di si ta pershkruaj gezimin.
Ka pasur dhe momente te hidhura dhe rrenqethese ne jeten time sidomos ato kur varrosja kufomat e te afermeve te mi te gjetur te vrare gjate luftes ne Kosove. Gjera qe nuk dua ti kujtoj por te tmerrshme ishin.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 29 Nov 2007, 13:41

Tė ngushėlloj nga zemra i nderuar,dhe kurrė mos i kujto ato gjėra tė tmerrshme tė kaluara,ajo kujtesė nuk ndihmon asgjė pos shkatėrron,ktheju lumturisė te ARLINDI;KUSH KA NJė ēUN KėSHTU SI YTI;NDJENė LUMTURI:
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Sihana prej Fri 30 Nov 2007, 10:40

momenti me i lumtur per mua nuk kam me te fresket se data 17 dhe 18 nentor per te treguar.Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12101
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Fri 30 Nov 2007, 12:22

he cfar ndodhi ne keto data moj Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Sihana prej Fri 30 Nov 2007, 13:11

ndodhi ajo cka duhej te ndodhte dy zemra jane bashkuar ne perjetesi.

firma.................................................................................................................................................................................
HĖNĖ NĖ VELLON E NUSĖRISĖ


S Sikur shpirti im ndahet nė dysh
I I ndriēuar me dritė nuri qė ti jep
H Hėnė e veshur nė vellon e nusėrisė
A Ah, me ty nė univers edhe yjet
N Nėn tingujt e muzikės hyjnore vallėzojnė
A Afshon zemra ime e plasur nė mundim
avatar
Sihana

Shteti : Rhodos-Greece
Postime : 272
Kyējet nė forum : 12101
Regjistruar mė : 11/06/2007
Profesioni : Laborant Dentar

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga bovari prej Fri 30 Nov 2007, 13:33

Per mua momenti me i lumtur ka qene dita e ditelindjes kete vit.
Sihana po detajet a nuk do i tregosh te lumturise mi heee??? 8)

king

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12027
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kosovarja prej Fri 30 Nov 2007, 15:42

Momenti me i lumtur i jetes time ishte kur jam pranuar ne fakultet dhe nuk do haroj ate gezim asnjehere Mad
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11929
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 01 Dec 2007, 15:24

dhe besoj do ta keshė momentin edhe mė tė lumtur kur tė diplomosh kosovarja,dhe pastaj lumturitė do shtohen.........
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13893
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Guest prej Sun 17 Feb 2008, 16:51

momenti me i lumtur per mua ishte mbrem kur me erdh sms per urimin e PAVARESIS

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 15:35

Pushimet e veres para 3 vjetesh ne Dubaj nuk kam per ti haruar fantastike

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Guest prej Tue 19 Feb 2008, 15:59

kur me erdh mesazhi per urimin qe ma beri i dashuri per Pavaresin

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kotelja prej Tue 19 Feb 2008, 16:36

I fundit moment i lumtur ishte kur u shpall Kosova e pavarur. Kam ndjere se si jane takuar kohet. E kaluara, e tashmja dhe e ardhmja jane bere nje!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 19:46

17 shkurti 2008 Nje dit e pa haruar per te gjith Shqiptaret jo vetem ne Kosov por ne te gjith Boten

Shqiptaret tani kan 2 festa pavarsie

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Adisa prej Thu 21 Feb 2008, 08:32

momentet e mia mate lumtra kur jam ba mama per her te par 19 vjqe ishia e gezaur shum djalin ne dor ma dhan lotet imu rrjedhshin si shu aja nuk harrhet kurrr ato momentet te gezuar flower
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12415
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 16:50

vesa urime mi dhe tu beft 100 vjeq cuni dhe me nje moter Very Happy

hmmmmmmmmm momenti me i lumtur....
ncuq se them ktu Very Happy
avatar
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 11331
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Kotelja prej Mon 19 May 2008, 05:01

Kur fle ne preherin e nenes time... ndjej qe e gjithe bota eshte ne duart e mia!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13854
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga memaliaj prej Mon 19 May 2008, 16:30

se di ndoshta ndoshta nuk kam.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12146
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga mirela prej Mon 19 May 2008, 18:46

hmmmmm boooo as mua sme kujtoet sa jemi plak re memaliaj Very Happy Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Mon 19 May 2008, 18:59

Kur u ndava nga Raza 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga mirela prej Mon 19 May 2008, 19:03

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy u ndave moooooo Mad

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Mon 19 May 2008, 19:21

mirela shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy u ndave moooooo Mad
Po mi tash mund te me besh sms pa probleme 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Mon 19 May 2008, 19:25

nuk kam por shpresoj kur te vras njonin do jet mometti me i lumtur Mad Shocked

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Mon 19 May 2008, 19:26

morena shkruajti:nuk kam por shpresoj kur te vras njonin do jet mometti me i lumtur Mad Shocked
Neutral Neutral Neutral me cilen kemb do me shkelesh Razz

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga mirela prej Mon 19 May 2008, 19:27

Naki shkruajti:
mirela shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy u ndave moooooo Mad
Po mi tash mund te me besh sms pa probleme 8)

8) Mad alb No

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Naki prej Mon 19 May 2008, 19:34

mirela shkruajti:
Naki shkruajti:
mirela shkruajti:Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy u ndave moooooo Mad
Po mi tash mund te me besh sms pa probleme 8)

8) Mad alb No
Fol be shqip jo me figura se smarr vesh kete gjuhen kineze PO a JO

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Vizitor prej Tue 20 May 2008, 07:48

king

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Momenti me i lumtur ne jeten tuaj

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi