» Cila ėshtė miqėsia sot?
Should we care less? Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Should we care less? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Should we care less? Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Should we care less? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Should we care less? Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Should we care less? Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

9 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 9 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Should we care less? 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Geri (7161)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
lolita (6766)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Annika (6751)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Interesant (4173)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Arjana (3724)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
albi (3377)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 
Adisa (3282)
Should we care less? Vote_lcapShould we care less? Voting_barShould we care less? Vote_rcap 


Should we care less?

Shko poshtė

Should we care less? Empty Should we care less?

Mesazh nga Angelina prej Sun 24 Aug 2008, 19:52

Does the same thinking apply to friends as lovers or long term mates?

firma.................................................................................................................................................................................
Life is like a box of chocolates; you never know what you're going to get.
Angelina
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 12271
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Should we care less? Empty Re: Should we care less?

Mesazh nga Naki prej Sun 24 Aug 2008, 21:20

the_white_angel shkruajti:Does the same thinking apply to friends as lovers or long term mates?
Hardly anyone to judge people who become lovers before friends. Just wondering how many people became friends once their relationships faded. If you are both fairly level headed and have good communications this should not be a problem. I have never become good friends with a former love... lately I have tried a couple of times but the truth is that what i want in a friend is different than what i want in a girlfriend or love how to call. I have not found that to be true at all. And as for "nothing more" than friendship? For me the friendship stage of those relationships has been deeper and less drama-filled and more satisfying than the stage where physical intimacy was shared. Hope i had a good answer to your question Angelina 8)

Ops sorry almost I forget to mention to you Angelina and it is Don't try te be friend with me Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Should we care less? Image110Should we care less? Bb_net10Should we care less? Image210
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
Naki
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 20105
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Should we care less? Empty Re: Should we care less?

Mesazh nga Angelina prej Mon 25 Aug 2008, 18:01

Lol you are so funny why not everyone needs an experience and I like your posts in general fest

firma.................................................................................................................................................................................
Life is like a box of chocolates; you never know what you're going to get.
Angelina
Angelina

Shteti : Europe
Postime : 34
Kyējet nė forum : 12271
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Should we care less? Empty Re: Should we care less?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi