» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Tė dua sepse.....

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Shko poshtė

Tė dua sepse.....

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 17:27

Te dua sepse....... dhe vazhdoni fjalen
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 18:30

Te dua sepse ti me mbush jete!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga GISHTEZA prej Wed 10 Sep 2008, 18:36

te dua sepse dhe ti me don

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12295
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Kotelja prej Wed 10 Sep 2008, 18:38

Te dua sepse je ti!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Geri prej Wed 10 Sep 2008, 20:22

Te dua sepse... ene ti me don love
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Sep 2008, 21:15

Te dua se.... skam gjet nje me te mir Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 10 Sep 2008, 23:53

Risa shkruajti:Te dua se.... skam gjet nje me te mir Very Happy
Hahahahahaaaaaaaa...
Te dua sepse e di se me refuzon 8) dhe per kete te dua .....

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Sep 2008, 09:11

Te dua sepse....se ti je gjithcka per mua.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 09:26

Te dua sepse ... po mos te dua ty ... do e dua dike tjeter Mad
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Kotelja prej Thu 11 Sep 2008, 09:27

Te dua sepse... je interesant silent birth Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13746
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Interesant prej Thu 11 Sep 2008, 09:29

Te dua sepse ... dashuria eshte te dhashurosh ... se po te ishte e kunderta... ndoshta do dashurja ndryshe Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga dano prej Thu 11 Sep 2008, 17:22

Te dua sepse............Ti me ngacmon Very Happy
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11287
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Thu 11 Sep 2008, 19:50

Te dua sepse ... ti je pran meje ne castet e veshtira

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga blina prej Thu 11 Sep 2008, 20:55

Te dua vetem pse e meriton dashurin time.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11423
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga lovely girl prej Sun 16 Nov 2008, 00:17

te dua sepse te kam gjithqka ne jett:love:
avatar
lovely girl

Shteti : czech republik
Postime : 1
Kyējet nė forum : 10419
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga MONDI prej Sun 16 Nov 2008, 00:18

te dua sepse nuk kam tjeter 8)
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10420
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Sun 16 Nov 2008, 00:19

stelio24 shkruajti:te dua sepse nuk kam tjeter Cool
He mo lal ene nese ke prap duaje ke degjuar njona kishte pas 64 e su be qameti Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Geri prej Sun 16 Nov 2008, 13:11

te dua sepse ....ti je jeta ime love love
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16038
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adisa prej Sun 16 Nov 2008, 13:25

Te dua se pse ti me jep jeten dhe lumturin qe kam tash
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Sun 16 Nov 2008, 15:53

Te dua sepse ashtu me thote zemra!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Voglushja prej Mon 17 Nov 2008, 15:13

te dua sepse je me i miri

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12235
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Interesant prej Tue 18 Nov 2008, 10:51

Voglushja shkruajti:te dua sepse je me i miri

:secret: e vertete eshte NeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13709
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adisa prej Tue 18 Nov 2008, 11:28

E dua spse ti je aj qe me ban te ndihmi gjith mon mese mir


Edituar pėr herė tė fundit nga Gresa nė Tue 18 Nov 2008, 17:48, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Nov 2008, 12:08

E dua sepse, nuk kam gjet nje tjerer me te mire 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Adisa prej Tue 18 Nov 2008, 17:47

E Dua spse esht jeta ime
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12307
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Vizitor prej Tue 18 Nov 2008, 17:49

E dua sepse skam ke dua tjeter Razz

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:07

te dua sepse ste dua hahahah
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:10

Kend e doni mi se askund nuk ka emra Veselin, Murselin, Hajdarin..... apo kend thuane nje emer se nuk behet qameti aman cka jeni dhe ju gocat Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:11

Eshet pa emer Naki se ende nuk dua askend
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:14

Lisja shkruajti:Eshet pa emer Naki se ende nuk dua askend
Bera nje shoqe njesoj jam dhe une Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:15

hahahahahahahhaha e po mir se edhe une sdua askend me shum se veten time
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:17

Normal pse thashe gje te keqe une mi e Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:18

Jo nuk thash qe ju that gje te keqe por qe une dua veten time njehr e me von ku i dihet
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:20

Po de ku i dihet kysmeti thone plakat vjen kah se pret Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:21

ashtu eshte dhe do vi kismeti,me kismet ishalla
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:22

Po de pa kysmet ska kurgjo kush e ka ba men qe une e kam kismetin prej Marevcit qy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:24

Pse gruaja isht nga marci me thuja qfar fisi se mos po e njoh
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:25

Kujt grua moj skam grua te thashe me heret Very Happy nanen e kam prej marecit Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Lisja prej Wed 19 Nov 2008, 00:27

po ti the se te ka len gruaja e tash me thua se ske grua je pak me i kjart ke apo nuk ke ke pas apo nuk ke pas
avatar
Lisja

Shteti : prishtine
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10393
Regjistruar mė : 18/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Naki prej Wed 19 Nov 2008, 00:29

Ah bre Lisja a kam drejt me hesht ne kete pyetje fest

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19088
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Tė dua sepse.....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 3 1, 2, 3  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi