» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:17

Kujt i besoni me shume ne jeten tuaj,kujt i besoni aq shume sa mund ti tregoni gjithcka qe fsheh zemra juaj,qe mund ti tregoni cdo dekret pa patur frik se mos ai 'dikush' ju paragjykon?????
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:19

vec se ty nuk ti tregoj 8) fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:24

Risa shkruajti:vec se ty nuk ti tregoj 8) fest
hoiiiii po qe te qujn risa e din geri po per ne zemer sdi vajllaj Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:29

Kush esht Geri??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:32

Risa shkruajti:Kush esht Geri??
Rockstar e ka emerin gerald ose geri uneeee cherry cherry cherry cherry
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:34

Rockstar shkruajti:
Risa shkruajti:Kush esht Geri??
Rockstar e ka emerin gerald ose geri uneeee cherry cherry cherry cherry

Thash se mos njihje te dashurin tim 8) Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:39

Risa shkruajti:
Rockstar shkruajti:
Risa shkruajti:Kush esht Geri??
Rockstar e ka emerin gerald ose geri uneeee cherry cherry cherry cherry

Thash se mos njihje te dashurin tim 8) Neutral Neutral Neutral
joo jooo risa Shocked
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:40

Mad Po te shifja te fotoja por joo sesht Geri im Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 22:45

Risa shkruajti: Mad Po te shifja te fotoja por joo sesht Geri im Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
Sad Sad me vje keq Risa po me bohet qefi qe e ka emerin time Aiiii :bravo023:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 13 Sep 2008, 22:55

Neutral Neutral Nje emer e ka por jo Geri . Neutral Neutral
Dy me emera te njejt nuk pranohen ndersa 2 me emera te ndryshem ehhhh edhe mbase 8) fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Sat 13 Sep 2008, 23:04

Risa shkruajti: Neutral Neutral Nje emer e ka por jo Geri . Neutral Neutral
Dy me emera te njejt nuk pranohen ndersa 2 me emera te ndryshem ehhhh edhe mbase 8) fest
aha ok fest jocolor
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Sep 2008, 01:28

Shoqes se ngushte Natashes gjithashtu dhe ajo mua mi tregon te gjitha .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Sun 14 Sep 2008, 12:09

morena shkruajti:Shoqes se ngushte Natashes gjithashtu dhe ajo mua mi tregon te gjitha .
8) Po de edhe mu mi tregon natasha te gjitha po une asaj JO 8) Very Happy .
Ok kthehem ne teme. Hmmmm nese them ndonje personi te vecant mund te jete jo 100% e sigurt

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sun 14 Sep 2008, 20:07

Ty ti trgon ajo hahahahahahah mos ja trego jo maj sekret 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 10:39

vetes time ja tregoj hahhhaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Interesant prej Mon 15 Sep 2008, 10:51

memaliaj shkruajti:vetes time ja tregoj hahhhaaaa

Mos ja trego te gjitha memaliaj se sot nuk i besohet askuj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13886
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 10:56

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:vetes time ja tregoj hahhhaaaa

Mos ja trego te gjitha memaliaj se sot nuk i besohet askuj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahaaa ej mos dil nga tema se do vi morena me shpat ne dore dhe do na i fshi hahahaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Interesant prej Mon 15 Sep 2008, 10:58

memaliaj shkruajti:
interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:vetes time ja tregoj hahhhaaaa

Mos ja trego te gjitha memaliaj se sot nuk i besohet askuj Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
hahahahaaa ej mos dil nga tema se do vi morena me shpat ne dore dhe do na i fshi hahahaaaaaa

hahahahaha Neutral Neutral Neutral jo lal jo nuk fshin keto askush se ... ( e di ti ... Neutral )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13886
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga memaliaj prej Mon 15 Sep 2008, 10:59

hahahaaaaa ej degjo mua ore se ma ka persekutuar ajo prandaj flas une , nuk pyet ajo as per ulikupterin tend as gllokat e shotes ajo hahahahaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Interesant prej Mon 15 Sep 2008, 11:05

ehhh kur vie ne pyetje ulikopteri im atehere ndron situata, e sa per glloka te shotes nuk jane edhe shume te rezikshem Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13886
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga blina prej Mon 15 Sep 2008, 19:25

Fshetesit e zemres nuk ja them askujt.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11600
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Adisa prej Mon 15 Sep 2008, 19:29

Askujt nuk ja them ato qe imbaj ne zemer imbaj sekret se nuk kam bes nas njeri
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Sep 2008, 21:29

Gjyshes time Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga memaliaj prej Fri 03 Oct 2008, 12:17

njeriut te padukshem hahahaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga krayzi prej Fri 30 Oct 2009, 18:22

Fletores dhe kimikut!
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11398
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga olsaaa prej Fri 30 Oct 2009, 19:06

...Ditarit tim...

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11404
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Fri 30 Oct 2009, 20:16

Nji mikeshes time,qe kam nji besim aq te math , as vet nuk mund ta besoj dhe me jep kuptim per cdo fjal qe fol me ate persone


Edituar pėr herė tė fundit nga Geri nė Fri 30 Oct 2009, 20:22, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Fri 30 Oct 2009, 20:19

Erresires, pasi te fshehat e mia jane vetem me mekate.Mekatet linden ne erresire keshtu qe une ja le padrones.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 31 Oct 2009, 20:55

ditarit tim qe kam kohe qe shkruaj ne te

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17619
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga lolita prej Sat 31 Oct 2009, 22:57

Askujt imbaj sekret

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15628
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Voglushja prej Sun 01 Nov 2009, 11:24

Kam nje mik qe flas me te shume hapur,ati i tregoj cdo gje

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga bora prej Sun 01 Nov 2009, 20:22

as njerit
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10717
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:33

Askujt

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Voglushja prej Thu 11 Feb 2010, 16:35

Mikut tim te shtrenjte

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Anhela prej Thu 11 Feb 2010, 17:20

Mikut tim te ngusht e kam si vella mi ruan sekretet me mir se nje shoqe!


Edituar pėr herė tė fundit nga Anhela nė Mon 15 Feb 2010, 14:05, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10020
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 15 Feb 2010, 13:52

Mamit dhe shoqes sime te ngushte

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 15 Feb 2010, 13:57

Mikes time, Ola, qe e kam shume xhan dhe nuk i mbajme asnje te fshehte njera tjetres.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11150
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Anhela prej Mon 15 Feb 2010, 14:05

Mikut tim!.....Me te flas pa rezerva

firma.................................................................................................................................................................................
◄███▓▒░░Love makes the world go around!◄███▓▒░░
avatar
Anhela

Shteti : Prishtin
Postime : 542
Kyējet nė forum : 10020
Regjistruar mė : 04/02/2010
Profesioni : Kontabiliste.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Geri prej Mon 15 Feb 2010, 14:16

Nji mikes time me emerin Voglushe
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Bruneta prej Mon 15 Feb 2010, 23:09

Asnjeri

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13027
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi