» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 16 Aug 2010, 01:24

Aristogates edhe mikes me te mire ne bote motres time

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Mon 16 Aug 2010, 02:27

Askujt

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 16 Aug 2010, 08:38

vetes time tani per tani

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Mirja prej Mon 16 Aug 2010, 22:45

Askujt
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11313
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga krayzi prej Mon 16 Aug 2010, 22:52

Vetvetes.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga arta prej Tue 17 Aug 2010, 03:38

Mirja shkruajti:Askujt
Me kit bisedoj lirshum
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10669
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 17 Aug 2010, 08:15

elhamiut shum i besojjj

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Ariel prej Fri 20 Aug 2010, 21:51

Edhe une Arielit vetem asaj..
avatar
Ariel

Postime : 46
Kyējet nė forum : 8700
Regjistruar mė : 01/08/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga krayzi prej Fri 20 Aug 2010, 22:37

Krayzit
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11326
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 21 Aug 2010, 02:30

Motres time edhe aristogates kam filluar edhe me anushen Very Happy

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Arjana prej Sat 21 Aug 2010, 02:35

hahha sa trime kjo siper bre shyqyr me besoi mua njehere
pergjithesisht jam shum e hapur mund ti besoj cdo kujt fare lehte....
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 21 Aug 2010, 10:26

elhamiut edhe X

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga albi prej Sat 21 Aug 2010, 11:29

as kujt
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 21 Aug 2010, 11:34

Ate qe kam pran gjithmon i din te fshetat e mia.

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga albi prej Sat 21 Aug 2010, 11:48

nje vajze
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Tue 24 Aug 2010, 10:06

Gerit Mikut tim me te mire qe i besoj jasht mase, gjithashtu dhe shoqes time te ngusht qe jetojm bashk qe eshte nga tirana!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 24 Aug 2010, 10:37

vetes time , sado qe besoj dikujt prap do hudhen ato donje dit,
kur ja them vetiti ska mundesi te dal jasht me te degjoj dokush

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12854
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Leta prej Fri 15 Oct 2010, 03:29

Jam shume Personale, dhe me gjerat qe i mban si te Fshehta Zemera ime vete Ballafaqohem! Anen tjeter dhe s'po kam Hapsir te ia Tregoj disa gjera te zemeres time , Dikujt dikujt,, se cdo here me duhet une me Degju jam Psikologe e mire Neutral Neutral
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8853
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga stralli prej Fri 15 Oct 2010, 10:10

Tė fshehtat askujt sepse nuk janė mė tė fshehta...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9224
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 15 Oct 2010, 11:01

Skam te fshehta..

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11635
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Arjana prej Fri 15 Oct 2010, 14:18

personi qe i besoja nuk ekziston me..
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga lolita prej Sat 16 Oct 2010, 16:00

Vetes time se nuk i besoj askujt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 16 Oct 2010, 16:16

Kam shum rraport te bukur edhe te hapur me motren time ajo i din te gjitha sekretet e mia sikur un te asajt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga stralli prej Mon 18 Oct 2010, 15:11

Vetėm atė qė don, mund ti tregosh gjėra tė fshehta...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9224
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga lolita prej Mon 18 Oct 2010, 15:12

Askujt

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Arjana prej Mon 18 Oct 2010, 16:10

skam ndonje te fshehte qe sthuhet...
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Gjimnazistja prej Mon 18 Oct 2010, 18:49

Nates me hene te plote.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11078
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Bruneta prej Sat 23 Oct 2010, 22:27

ASKUJ

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga MeLaQja prej Fri 16 Nov 2012, 02:17

Shoqes time te ngusht,Mamit

firma.................................................................................................................................................................................
Ka Njerez Qe Mendojne Se Me Njohin Vetem Se Me Dine Emrin ..!
avatar
MeLaQja

Shteti : Usa.Gjermani.
Postime : 10
Kyējet nė forum : 6148
Regjistruar mė : 16/11/2012
Profesioni : Model

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga bora prej Wed 21 Nov 2012, 20:51

As njonit i mbaj per vete
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Mon 26 Nov 2012, 14:46

Diqka po e diqka jo , te gjitha nuk tregohen , shoqes se ngusht ..

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga albi prej Tue 27 Nov 2012, 17:07

askjujt sepse skam asi pewrsoni
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12210
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga bora prej Sat 01 Dec 2012, 20:17

as njerit i mbaj per vete
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga jehonaa prej Sun 02 Dec 2012, 19:40

Me Personin e Zemres i ndajm bashk te gjitha nuk kam asgje fshehurazi tij

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 7031
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga engji prej Tue 04 Dec 2012, 18:48

vajzes se dajes
avatar
engji

Shteti : i pa ditur
Postime : 46
Kyējet nė forum : 6775
Regjistruar mė : 07/05/2012
Profesioni : PIANISTE

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Naki prej Thu 06 Dec 2012, 05:32

Vetem Nazlies

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19193
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga bora prej Thu 06 Dec 2012, 09:46

atij qe dua
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10645
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Sat 09 Feb 2013, 21:44

Vetes.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Katilja prej Sun 17 Feb 2013, 16:43

askujttttt

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7201
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Mar 2014, 18:20

Vettes.  Cool

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kujt i tregoni te fshehtat e Zemres tuaj????

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi