» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Shko poshtė

Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga veronika prej Wed 08 Oct 2008, 22:41

Une do te pergjigjem ne fund forca cuna dhe goca pa cenzure dhe sa me real mos te perdorim terme humoristike mendoj se moderatoret duhet te kene pak kujdes kur tema kthehet ne chit chat atehere nuk na terheq te futemi ne forum.Njohja ime ishte permes shkuesit ( me sakt nga djali i dajes me nje shok te tije) por ne takimin e pare cdo gje mori fund nuk pelqyem njeri tjetrin dhe me ate mbaroi. Te jem reale akoma nuk jam dashuruar akoma por jam ne nje lidhje ( ose siq themi ne biseda njohje ) dua te di historit e tuaja, rrefimet tuaja jepni forca pra Very Happy
avatar
veronika
Forum Designer

Shteti : Ferizaj
Postime : 121
Kyējet nė forum : 10930
Regjistruar mė : 28/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga Interesant prej Thu 09 Oct 2008, 12:27

Po filloj une te tregoj si duket i pari mbas veronikes.

Une si djale i ri duke shkuar me shoqeri per te pire kaffe ne nje kafiteri papritmas me doli perpara nje fytyre qe me beri te bie ne nje gjendje ne te cilen nuk isha me pare. U interesova se kush eshte ajo dhe nga eshte. Mora informata te mjaftueshme , normal ato cfar me interesonin, dhe permes motres sime e cila e njifte mire, e bera edhe nje takim me te, e cila kishte ardhur me vellaun e saj. Pas takimit ku folem shume gjate, mora vendim qe te nesermen te i dergoj njerezit ta kerkojne . Askush nuk e ka dite as nga familja e saj as nga e imja, ne perjashtim te vellaut te saj dhe motres sime. U ktheva ne shtepi ne ora 22 te mbremjes, dhe ia kumtova lajmin, se neser une do fejona e ju beni cfar te doni... Ishte nje befasi sado e kendshme ashtu edhe pak me nerva, sepse askush nuk ishte i ftuar, dhe ishte kohe e shkurteter deri neser. Erdh e nesermja, dergova msitnit dhe ( shyqyr qe nuk me refuzuan Neutral ) keshtu qe u fejova brenda tri dite qe njoha kete vajze. Pasi qe u fejova qendrova 2 dite te tjera ne qytetin tim dhe me erdhi koha te iki ne studime prap ne shtet arabe . Nuk u durova edhe shume , sepse te jesh i fejuar e te jesh larg eshte me e rende se sa te mos jesh i fejuar fare dhe te mos kesh aske. Keshtu qe pas 2 muajve u ktheva ne Kosove, u martova dhe menjehere pa mbaru muaji u ktheva prap ne studime me gjithe bashkeshorten time. Sot kemi nje vajze 1 vjecare , jami te lumtur, dhe shpresoj qe keshtu te vazhdoje jeta ne lumturi.

Kjo ishte sado shkurt nga ajo pjese e jetes sime te kaluar Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13817
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga wendi prej Sat 18 Oct 2008, 20:32

Isha ulur vetem ne bange ne fillim te vitit te trete ne nje klase te re kur ai erdhi dhe me pyeti nese eshte e zene dhe une megjithese nuk me pelqeu shume si pamje i thashe me gjysem zeri i lire pastaj nje gje solli tjtren dhe......
avatar
wendi

Shteti : Tirana City
Postime : 10
Kyējet nė forum : 11781
Regjistruar mė : 23/09/2007

http://www.alreklama.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga Naki prej Wed 26 Nov 2008, 01:05

Une u njoha permes internetit valla ja lypa msn dhe ma dha dhe pas bisedes se pare u takuam pastaj vazhdoi vazhdoi dhe prap u ndame.... ja si u takuam:
Msn archive
-------------------------------------------------------------------
Naki: ho mi
Loresa: ho be
Naki: xhi bojsh
Loresa: kurxho, taj?
Naki: hehe
Naki: ene une kurxho

Loresa: hehe
Naki: hehe
Loresa: xhi de kallxojsh?
Naki: kit me t'vjetra..
Loresa: ene te une cashtau..
Naki: hehe
Lores: fol be
Naki: se di be..
Loresa: po fol be!
Naki: ku e kije doren?
Loresa: hehe
Loresa: ku dush ta kijem?
Naki: e dish tai Very Happy
Loresa: nauk nuk e di kallxom Very Happy
Naki: te ..... Cool
Loresa: auuuuuuuuuu m'kalle!!
Naki: ene un u kalla
Loresa: xhi m'kishe bo shtehi?
Naki: t'kisha hanger kit, komplet!
Loresa: shaum jam nxef!
Naki: hehe
Loresa: xhi hehe?
Naki: u derdha a.. hehe 8)
Loresa: hehe.. m'knaqe! 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga Adem Berisha prej Wed 26 Nov 2008, 11:42

Qe si u njohet me tė dashuren tuaj?" Aiiiiiii, po ma bani tri herė me sy dhe mbaroi puna.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12126
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 21:48

Ne chat Razz Razz
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16146
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga MiTi prej Sat 14 Mar 2009, 21:52

Ne Per mes Forumit
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10611
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si u njohėt me tė dashurin/dashuren tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi