» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:47

Me fjale e nxjerr por me zemer kurre

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Leo@! prej Tue 16 Nov 2010, 16:52

Te mos mendosh me ate e te mendosh dike tjeter.............
avatar
Leo@!

Shteti : Selanik
Postime : 650
Kyējet nė forum : 8944
Regjistruar mė : 06/11/2010
Profesioni : Fotografia.......

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Bruneta prej Tue 16 Nov 2010, 16:57

Une mendoj se edhe po ta mendosh dike tjeter prap se prap kot e ke

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Dardania prej Wed 01 Dec 2010, 15:03

:thinking: pse duhet ta nxjerresh nga Zemra kur nje person e do ?
une them se edhe po te mundohesh ta nxjerresh nga Zemra nuk ka shance

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11325
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga albi prej Thu 02 Dec 2010, 20:51

mendoj se kjo siper eka tregua te vrteten
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga lolita prej Sun 05 Dec 2010, 22:05

E sedi

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga zymer prej Sun 05 Dec 2010, 22:26

Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe e dashuron???
Harroje se dashuria e vertete eshte sikur "lloqi i gjallė" sa me shum qe te mundohesh te dalesh nga "ai" aq me thell futesh

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11612
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga stralli prej Wed 08 Dec 2010, 09:09

Ata qė munden dhe gjejnė formen adekuate ta nxjerrin nga zemra,kurse ata ose ato qė nuk munden ta nxjerrin nga zemra le tė mbytėn nė dashuri......
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9134
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga bovari prej Mon 24 Jan 2011, 08:57

ska nevoj ta nxjerresh pasi del vete Smile) mjafton mos me u treguar e sinqert se te quajn vertet te sinqerte Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 11934
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga deti prej Thu 27 Jan 2011, 10:24

Njeriun qe e dashurojmė nuk kemi nevoje ta nxjerrim nga zemra. Ai eshte pjese e saj dhe aty do mbetet. Zemra eshte aq e madhe dhe ka vend per te gjithe ata qe i duam. Eshte si nje album i madh dhe sipas nevojes e hapim, shpalosim kujtimet dhe shuajmė mallin qe kemi.
Njeriun qe e kemi dashuruar, sado qe duam ta mbajme ne zemer, ai do largohet vet. Vendi i tij ne albumin tone do mbetet bosh.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 Jan 2011, 10:41

Perderisa e dashuron ske nevoj ta nxjerresh nga zemra por ta mbash fort ta ruash me kujdes qe mos ta lendosh kurr!!!,

Me mir do ishte pytja !

"Pas ndarjes si ta nxirresh nga zemra personin qe deshe?"
Atehere pergjigja do ishte me kalimin e kohes cdo gje shuhet ndal ngadal pamvarsisht rethanave se sa e deshe apo sa u lendove mbetet gjithmon nje kujtim diku gjurmet e plages nuk ikin kurr.!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 28 Jan 2011, 02:29

Duke ja lene kohes gjithcka ....

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga stralli prej Fri 28 Jan 2011, 14:33

...ashtu vepro,siq dine me se miri...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9134
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga albany prej Thu 18 Dec 2014, 17:16

Ateher eshte e veshtir kjo gje por mund ta largosh un e bera edhe ti mundesh dil me shok shoqe degjo muzik ritmike mos vrapo pas tij nderro stilin tend dhe thuaja vetes qe do ndryshosh nderro shoqerin me nje fjal ndrysho gjithqka edhe ndjenjat do te ndryshohen do ta shohesh
avatar
albany

Shteti : Kosova
Postime : 1
Kyējet nė forum : 3763
Regjistruar mė : 18/12/2014

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si ta nxjerresh nga zemra njeriun qe dashuron???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi