» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pergjigju pastaj ... Pyet

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Oct 2008, 22:46

E filloj unaaaaaKu ishe sot?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 27 Oct 2008, 22:53

ne pune
Si kalove diten sot?

firma.................................................................................................................................................................................
.*“Ø )
ø.•“ø.•“Ø) ø.•*Ø)
(ø.•“ (ø.•“ .•“ : (“ø.•*“Æ`*•-->>>> …~ GISHTEZA ~…
ؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜Øؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"ŗ••ŗ°"˜ØØؘ"°
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12313
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 27 Oct 2008, 22:56

Jo edhe aq mire


Si shkove me shkollen sot

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Tue 28 Oct 2008, 08:51

e kam mbaruar vogelushe hahahahaaaa

I ke lare duart? Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 28 Oct 2008, 18:23

Jo Evil or Very Mad i kam pa lare
A te kepus nje Shocked pastaj nje te kis ??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Wed 29 Oct 2008, 08:37

i pranoj te dyja, kush te re te do thot populli hahahaaaa


nga ke qen sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga visitor prej Wed 29 Oct 2008, 08:45

Prej nje zyre ne zyre mezi e gjeta nje pc te lire
Cfar e keni ndermend te boni ndonje gje te mire sot ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 11:58

Shota shkruajti:Prej nje zyre ne zyre mezi e gjeta nje pc te lire
Cfar e keni ndermend te boni ndonje gje te mire sot ?

( shota kjo PC a i bjen POLIC apo , dmth prej zyres ne zyre me e gjet nje polic te lire NeutralNeutralNeutral , shume punojne edhe keta polic mroe NeutralNeutralNeutral )

Po shkruaj ne forum Mad

Ti qe vjen i radhes, ku ke qene qe sa kohe NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Wed 29 Oct 2008, 12:00

ketu mor kam qene hahahahaaa

me se meresh ne jet ti i radhes?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 12:01

pervec studimeve edhe punes mirrem edhe me sport Very Happy

Po ti ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Wed 29 Oct 2008, 12:03

me pune si arkitekt prane nje firme.
jam duke hap dhe biznesin ti nderkoh.

Si ke fjetur sot?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 12:24

memaliaj shkruajti:me pune si arkitekt prane nje firme.
jam duke hap dhe biznesin ti nderkoh.

Si ke fjetur sot?

Sot ende skam fjetur, nese mendon mbreme, atehere si cdo nate lal me sy mbyllur NeutralNeutralNeutral

Po ti fle diten ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 12:29

interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:me pune si arkitekt prane nje firme.
jam duke hap dhe biznesin ti nderkoh.

Si ke fjetur sot?

Sot ende skam fjetur, nese mendon mbreme, atehere si cdo nate lal me sy mbyllur NeutralNeutralNeutral

Po ti fle diten ?
Neutral Neutral Neutral Neutral sa i poshter je.
Varet nese me flihet.

Nuk fle me sy hap ti?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Wed 29 Oct 2008, 12:37

miranda shkruajti:
interesant shkruajti:
memaliaj shkruajti:me pune si arkitekt prane nje firme.
jam duke hap dhe biznesin ti nderkoh.

Si ke fjetur sot?

Sot ende skam fjetur, nese mendon mbreme, atehere si cdo nate lal me sy mbyllur NeutralNeutralNeutral

Po ti fle diten ?
Neutral Neutral Neutral Neutral sa i poshter je.
Varet nese me flihet.

Nuk fle me sy hap ti?

Varet cfar shikoj kur fle ndoshta eshte e nevojshe te i bej syte 8 - she NeutralNeutralNeutral

Po ti kur i hap syte me se shumti NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 29 Oct 2008, 19:01

Kur shof nje bukurosh si ky me siper danc
Dashuron shpesh ti qe vjen me posht??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:22

jo per kundrazi shume shume rralle.


po ti me posht?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:25

Po te ishte kjo dashuria akullore per ta lepire shume here , ndoshta do dashurohesha shume here NeutralNeutralNeutralNeutral

Po ti poshte meje, do me shume akullore apo banane Neutral ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 09:27

Akullore me shije banane 8)

Po ti i ha akullorte?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:28

as njeren as tjetren shoku, une dua me shume pjeshken fest hahahahahahahahaaa.

po ti lal i ke qef akulloren dhe bananen apo qysh hahahahahaaaaa?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:30

Kam qejf gllokat me shume NeutralNeutralNeutral

Te pelqen moti kur eshte me shi apo me djell ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Adisa prej Thu 30 Oct 2008, 09:31

me shi

ty ate pelqen moti me bor apo me shi
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:34

per mu nuk eshte problem as njera as tjetra kur jam brenda ne shtepi NeutralNeutralNeutral

Cka preferon me shume nga embelsirat ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Adisa prej Thu 30 Oct 2008, 09:34

bakllaven

e ti
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:35

shampiten Very Happy

bakllaven me ara apo pa te ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Adisa prej Thu 30 Oct 2008, 09:37

me arra

Ate pelqen udhtimi
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12325
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Thu 30 Oct 2008, 09:37

me ara

shampitja ca eshte interesant? Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12056
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 09:40

Cfar eshte shampiten?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 30 Oct 2008, 09:41

memaliaj shkruajti:me ara

shampitja ca eshte interesant? Very Happy

Shampitja eshte nje embelsire shume e rende per tu ngrene , e bute, e cila pjesen me te madhe e perben te bardhet e vese - sheqer - me teper nuk di , se po te dija ta bej vet , nuk kisha me shku me e blere NeutralNeutralNeutral

Po ty cili lloj i elefandeve te pelqen afrikan apo tjeter Neutral ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 17:36

Shocked

A fjete mire mbreme?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 19:52

Nuk fjeta mbrem fjeta ne mengjes kur u ktheva 8)

Po ti je nevrike mi?


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 30 Oct 2008, 21:42

JO jam simpatik


A ke te dashur?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga visitor prej Fri 31 Oct 2008, 09:14

Po e kam por nuk e du....

A je vetevetja ?

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11483
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 31 Oct 2008, 09:19

Shota shkruajti:Po e kam por nuk e du....

A je vetevetja ?

Paj po mundona, prit te kqyri veten edhe nje here ne pasqyre e te tregoj NeutralNeutralNeutral

Po ti a je vetvetja , apo duhesh edhe ti me e kqyr veten nje here Neutral ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 12:38

Nuk kam paseqyr o bo keq ,ku e pa veten .
A ke lop ti ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Oct 2008, 12:50

Po e kam Laren

A e njef ti sa e bukur eshte ? 8) ene veq nje here ne vit kerkon te bejm sex 8) ene 4 glloka i ka jo si njona veq 2 dhe mori vesh krejt dynjaja kishe kam dicka Neutral Neutral Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19106
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 15:38

Naki shkruajti:Po e kam Laren

A e njef ti sa e bukur eshte ? 8) ene veq nje here ne vit kerkon te bejm sex 8) ene 4 glloka i ka jo si njona veq 2 dhe mori vesh krejt dynjaja kishe kam dicka Neutral Neutral Neutral Neutral
Neutral Neutral sje normal ti jo .
Jo nuk e njof Laren .
Ajo njona qe ka dy gllota kushe eshte?Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 17:26

Pupupupuuuuu

C'far jane glloka??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 31 Oct 2008, 17:28

Risa shkruajti:Pupupupuuuuu

C'far jane glloka??

Do te ti tregoj , ja ti tregon miranda pasi qe shota nuk eshte ketu NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 18:32

E dua te mi tregosh ti ke eeee Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 31 Oct 2008, 18:34

Risa shkruajti:E dua te mi tregosh ti ke eeee Neutral Neutral

do tremben antart lal se i kam ne nje vend tjeter NeutralNeutralNeutral dleq
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi