» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pergjigju pastaj ... Pyet

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga memaliaj prej Thu 15 Apr 2010, 12:53

duke lexuar, duke levizur shume brenda profesionit tim, duke u perballur me sa me shume njerez dhe me disa lojra te ndryshme.

me cfare mereni ne jet?

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 12:54

Me pune

Cka nuk keni perjetuar ne jete?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 12:58

Budallakin

A jetohet jeta me optimizem gjithehere ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 13:03

Po,nese levize dhe je i zgjuar.Ne te kunderten jeton thjeshte si nje kufom e gjall qe te tjeret te shohin,por veten nuk e shohim asku.

Ka dicka qe mund ta quajme te pamundur?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 13:17

Asgje nuk eshte e pamundur.


Jeni optimist?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 13:21

Po

Jeni te gabuheshem?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 13:28

Nuk ka njeri qe te thote 'jam i pagabushem'


Jeni krijues?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 13:33

Krijues eshte fjale shume e gjere.Jam krijues per disa gjera,por jo edhe i atyre qe do doja te jeme.Psh krijues i poezive s'jam edhe pse do doja.

Ka njeri qe u njeh po aq sa e njihni veten?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 15 Apr 2010, 13:38

Normalisht qe po.


Hapi me i suksesshem qe ke bere ne jeten tende?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Thu 15 Apr 2010, 13:41

Arritja per te kuptuar vetveten

Me ke grindeni me shume ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Besi prej Thu 15 Apr 2010, 13:44

Qe nuk e kam njohur veten per te mencur asnjehere,as per te dijtur,por thjeshte qe kam qen i zgjuar gjithnje ne kuptimin jo i fjetur.Kjo ndoshta s'me ka dhene asnje sukses asnjehere,por me ka shpetuar nga shumecka...

Me veten Interesant.

Zhgenjimi me i vogel tek vetja?
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10853
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Apr 2010, 14:51

Mbase te qenurit altruiste.


Zhgenjimi me i madh qe keni patur ndonjehere?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Thu 15 Apr 2010, 15:36

Nuk me ndodhė qe te zhgenjehem shume ngase cdo gje ne jete e marr shume natyrshem dhe normale. Mbase natyra ime e qete i ka keto.
Megjithate, zhgenjehem nga politikajt e sotem qe dine te luajnė aq mire me popullin i cili nuk merr vesh gje nga politika.

Sa i gezoheni stines se pranveres? A mendoni se ajo tek ne ngjalle optimizmin, shpresen dhe te bukuren?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Apr 2010, 15:45

Stina e pranveres mbase eshte stina me e bukur, duket sikur te mbush me optimizem dhe te kenq syte me ngjyra te embla, dhe ne kete menyre sigurisht qe ngjall shpresen dhe te bukuren.


Cfare i duhet nje njeriu per te gjetur forcen per te perballuar jeten, pavaresisht surprizave qe ajo na ofron, d.m.th cfare i duhet nje njeriu qe gjithmone jetes ti tregoje nje fytyre jo te trishtuar?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga deti prej Thu 15 Apr 2010, 16:14

Njeriu duhet ta fitoj luften me vetveten, t'i mposhte kunderthenjet qe i ka perbrenda dhe atehere te perballet me jeten. Pra se pari me veten e pastaj me jeten. Duhet ta njohim filozofine e jetes dhe per gjerat qe s'mund ti ndryshojme duhet pranuar ato si normale dhe te natyrshme.

Sa keni mesuar nga gabimet qe keni bere ne jete?
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Gjimnazistja prej Thu 15 Apr 2010, 16:26

Faktikisht shkelja ne adoleshence me beri te gaboj dhe ato gabime tashme te jene me te dukshme dhe me te theksuara, ose me mire kam filluar te kuptoj se kam gabuar, pavaresisht se gabimin fillimisht e kam kerkuar tek te tjeret dhe me pas tek vetja, por po mundohem te mesoj nga keto gabime, duke mos i riperseritur keto gabime qe bej.


Cfare ju ndihmon te kaperceni cdo pengese qe jeta ju ofron dhe ne fund te ndiheni triumfues ne sfiden qe ajo ju paraqet?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 23 May 2013, 22:30

Gjithmon kam pas besim tek vetja , vullneti eshte ai qe ta mundeson te kalosh cdo penges , asnjeher nuk dorzohem dhe nuk e ul koken per asnjegje ,cdo sfide qe Jeta me ka paraqite nga me te lehtat deri tek ato me te rendat ja kam dal prap se prap .!

Sipas mendimit tuaj, cfar do te thot te jesh sundues , dhe cfar do te thot te jesh skllav per ty ??

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Katilja prej Thu 30 May 2013, 10:09

sundues te kesh vartes te japesh urdhera dmth tjesh katil...ndersa skllav tmos tkesh tdfrejt tngresh kok se je nen urdhrat e dikujt

cesht jeta sipas teje???/

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 7 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi