» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pergjigju pastaj ... Pyet

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 18:40

interesant shkruajti:
Risa shkruajti:E dua te mi tregosh ti ke eeee Neutral Neutral

do tremben antart lal se i kam ne nje vend tjeter NeutralNeutralNeutral dleq

Neutral Neutral Neutral te gjitha gjerat qe jan te rumullaket glloka i thoni ju hahahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 19:16

po mi dhe ato kan por pak me te vogla .Neutral

I ke pare ti?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Oct 2008, 19:18

Gllok eshte arma zyrtare e Policise se Kosoves 19x9 calibri 9 mm kurse gllokat e shotes jan nah nah nuk ua di kalibrin se si perdori une po dikush tjeter Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 19:19

Ku e ke pyetjen?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 19:20

miranda shkruajti:po mi dhe ato kan por pak me te vogla .Neutral

I ke pare ti?

Ncuq Embarassed


Po ti i ke par ? Neutral


Edituar pėr herė tė fundit nga Risa nė Fri 31 Oct 2008, 19:20, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Naki prej Fri 31 Oct 2008, 19:20

Embarassed e ndalove se me erdhi marre desha te pyes ty
- Ca calibri i ke ti Embarassed

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 31 Oct 2008, 19:25

Ke ?

Pse nuk ben pyetje konkrete? 8)

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sat 01 Nov 2008, 23:04

miranda shkruajti:Ke ?

Pse nuk ben pyetje konkrete? 8)

Ja ku e ke pyetjen!

Sa e ke te madh ...kapacitetin? fest

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Rrezon@ prej Sun 02 Nov 2008, 13:35

100% te trurit  Cdo te thote emri Lumbardhi

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11530
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 13:40

Rrezon@ shkruajti:100% te trurit Cdo te thote emri Lumbardhi

Don te thote: I bardhe ne zemer sikur ujet e lumit!


Kur lirohet...Maqedonia nga pushtuesit?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 02 Nov 2008, 17:55

Se di :thinking:
Nga kush eshte pushtuar Maqedonia?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 04 Nov 2008, 14:04

jo vetem nje her kam dashuru Very Happy por lendu shpesh her Very Happy
po ju jeni dashuruar?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Voglushja prej Tue 04 Nov 2008, 15:29

po koke e kemb ahahha


cila ka qen fjala me e rend qe ju ka then dikush?

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12331
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 09:06

Thyfsh qafen ketu me ka then njoni.
Si vepron kur nevrikoses?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Thu 06 Nov 2008, 09:35

Pi nje qaj rusi apo nje kafe ia fus gjume dhe qetesohem.

A dalim me pi kafe bashk?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 13:41

Risa shkruajti:
miranda shkruajti:po mi dhe ato kan por pak me te vogla .Neutral

I ke pare ti?

Ncuq Embarassed


Po ti i ke par ? Neutral

tregoi tregoi mos te te vie turp NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 16:52

Shocked nuk kam turp

po ti ke apo jo :thinking:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 16:59

Po si skam lal Embarassed , nuk di ka njeri me te turpshem ketu NeutralNeutralNeutralNeutral

po ti perse ke turp lal ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 18:13

Se me ben ti me turp Embarassed
A mendon se njeriu duron gjithcka?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 18:21

Risa shkruajti:Se me ben ti me turp Embarassed
A mendon se njeriu duron gjithcka?

varet se ne cka i ka qejfi NeutralNeutral

Po ti mendon qe keshtu eshte ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 18:37

Po keshtu mendoj packa se nuk e kuptova pyetjen Neutral Neutral
A ke pyetje tjeter ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 18:46

pyetjet ti bej diku tjeter ku do marr pergjigje indirekte NeutralNeutralNeutral

Po ti ke ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 07 Nov 2008, 18:54

Po kam 2 cop


po ti ? hahaha

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Nov 2008, 18:58

Risa shkruajti:Po kam 2 cop

po ti ? hahaha

une kam vetem nje NeutralNeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Naki prej Fri 07 Nov 2008, 23:51

Ca kalibri i ke Risa ?

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 19:33

Naki shkruajti:Ca kalibri i ke Risa ?


I kam kalibri 1 e pak Neutral
Po ti Naki? Mad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 Nov 2008, 11:57

Jam summeri mi 8)


 


Si te kam ty risa?? vap


firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11864
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 12:08

Shum mire Suumer flm


Po ti si kalove paraditen sot ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Geri prej Sun 09 Nov 2008, 12:09

keq ne gjumm

si kalove ne kaffe ti mi?
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 Nov 2008, 12:12

shume mire u kenaqa shume

si e pi kafen ti?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11864
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Geri prej Sun 09 Nov 2008, 12:13

me pak sheqer se jam i ombel vet

po ti si e pi?

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 12:16

E pi kafe fredo me shum qumesht
A po ma jep ti vap

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 Nov 2008, 12:42

Per ty gjithcka

Ti cdo me japesh mua?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11864
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 12:48

flower nqs e pranon

cfar moshe ke?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga summer spell prej Sun 09 Nov 2008, 13:00

sigurisht qe e pranoj, 21

Ti ku jeton?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 11864
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 13:34

Ne Kosove


A me jep edhe mua...kafe?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 14:45

jo askujt Very Happy
po ju i keni merak kafet?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Mon 10 Nov 2008, 14:53

Veq nese ma qet Risa se perndryshe jo NeutralNeutralNeutral

A e kam mire apo jo ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 15:03

po shum mir Very Happy
si e kemi kohen sot ne Pej vlla ?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Interesant prej Mon 10 Nov 2008, 15:11

Po nuk osht keq, kohe me yje dilli, hona po rezon NeutralNeutralNeutral

po te ju ?
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pergjigju pastaj ... Pyet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi