» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Shko poshtė

Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Sat 08 Nov 2008, 22:30

Nje pershendetje te perzemert per te gjith Antaret e Forumit
"Hapesira e Qiejve Shqiptare"Alban Skenderaj - Nje her ne jete


Edituar pėr herė tė fundit nga Risa nė Sat 08 Nov 2008, 22:49, edituar 3 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga MONDI prej Sat 08 Nov 2008, 22:36

risa te flm lol po ndonje naplon ke andej mi Very Happy
avatar
MONDI

Shteti : po te me kerkosh me gjen
Postime : 200
Kyējet nė forum : 10807
Regjistruar mė : 08/11/2008
Profesioni : te gjitha nga pak

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Sun 09 Nov 2008, 01:32

ME CA RASTI ?

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 11:59

Me rastin e festes se grurit Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Sun 09 Nov 2008, 16:43

Pershendetje specijale do ti dergoja NAKIT spse vertet eshte njeri i madh ju lumt naki perpos pershendetjes do te dergoja dhe faleminderime te sinqerta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 08:09

flm moter e nderuar Erisa per pershendetjen edhe ty poashtu te pershendes nga zemra dhe te uroi te gjitha tre mirat e jetes jocolor flower
http://de.youtube.com/watch?v=XWWhHFabB_Q

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Mon 10 Nov 2008, 19:35

Per motrushen me siper e pershendes :puthje:


Gazi Xheza Pandora Shqipja - Potpuri

http://de.youtube.com/watch?v=V0a9avWK_J0

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Mon 10 Nov 2008, 21:40KSHU VIHEN VIDEOT :p

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Mon 10 Nov 2008, 21:47PERSHENDETJE PER RISEN :d:d

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 09:51

Risa shkruajti:Per motrushen me siper e pershendes :puthje:


Gazi Xheza Pandora Shqipja - Potpuri

http://de.youtube.com/watch?v=V0a9avWK_J0
flm yll edhe ty te pershendes dhe te uroi te gjitha te mirat jocolor flower

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 18:21

Black uuuu te shperlaft mortja jarebi hahahahahah Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 18:33

Risa shkruajti:Black uuuu te shperlaft mortja jarebi hahahahahah Neutral


te shperlaft naj gjo e omel qe ai fatlumi qe do kesh te dashur te te jape nje te Razz hahahahahhahahahahahahahhahahaa
mire qe nuk te mallkon xhini i portokallise se e di si thote ? 
 


firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 18:41

black shkruajti:

Risa shkruajti:Black uuuu te shperlaft mortja jarebi hahahahahah Neutral


te shperlaft naj gjo e omel qe ai fatlumi qe do kesh te dashur te te jape nje te Razz hahahahahhahahahahahahahhahahaa
mire qe nuk te mallkon xhini i portokallise se e di si thote ?

 


 
Si thote hahahah heee thuaje

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 18:44

te shtajpt maqina mu... Very Happy:D:D:D

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 18:47

black shkruajti:te shtajpt maqina mu... Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy


 


 


Te me vish anes Neutral Neutral Neutral


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 19:11

une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very Happy:D

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Tue 11 Nov 2008, 19:32

black shkruajti:une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very HappyVery Happy


 


Te shtypt jarebi e te thitht me zorre hahahahahahah:| Neutral


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga black prej Tue 11 Nov 2008, 21:28

Risa shkruajti:
black shkruajti:une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very Happy:D

Te shtypt jarebi e te thitht me zorre hahahahahahah:| Neutral

ste thashe gje une moj e thote xhini Razz:P te jet per mu te them... mbyll syte e hap gojen... dhe pastaj fap te puth Razz

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
black

Shteti : erresire
Postime : 249
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 14/06/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Vizitor prej Fri 14 Nov 2008, 19:58

black shkruajti:
Risa shkruajti:
black shkruajti:une po moj po po maqina e m...spara ta gjen anen e i bje mes per mes Very Happy:D

Te shtypt jarebi e te thitht me zorre hahahahahahah:| Neutral

ste thashe gje une moj e thote xhini Razz:P te jet per mu te them... mbyll syte e hap gojen... dhe pastaj fap te puth Razz

hahahahaha majmun hahahah me ka mar malli per 666 (kinezin) Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Erisa prej Sat 04 Apr 2015, 23:45

Sa te vjetra keto postime, sa pas ne koh qe me cuan hahah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9459
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Eidisi prej Mon 06 Apr 2015, 15:35

Neutral danc
Kumrie ku je ti ori u martuam tani edhe skemi koh ma te  futemi hahaha

firma.................................................................................................................................................................................
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Dduhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet. Tė gjitha postimet e postuara kėtu shprehnin kėndvėshtrimin e autorit dhe jo tė stafit tonė (pėrveq ne rastet kur autor ėshtė ndonjėri nga stafi)
avatar
Eidisi
Admin

Shteti : Europe
Postime : 280
Kyējet nė forum : 6581
Regjistruar mė : 10/01/2013
Profesioni : Duke rritur Cunin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:10

Eidisi shkruajti:Neutral danc
Kumrie ku je ti ori u martuam tani edhe skemi koh ma te  futemi hahaha
Mir ate po sjemi as vetem tani hahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9459
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Naki prej Mon 06 Apr 2015, 21:29

Kete teme e ke akoma ne Arkiv duhet ta nxjerresh nga arkivi ngase anetaret (perpos stafit) nuk mund te komentojne  Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19475
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Erisa prej Mon 06 Apr 2015, 21:32

hahahaha e nxora  Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Erisa
Admin

Shteti : Albania
Postime : 300
Kyējet nė forum : 9459
Regjistruar mė : 01/06/2010
Profesioni : Ekonomi / Financ

http://www.hapesira.forumotions.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje speciale nga Erisa per te gjithe Forumistet

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi