» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Shko poshtė

Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga Annika prej Fri 19 Dec 2008, 16:47


To all of you from all of us a very Merry Christmas with lots of joy and fun together with family and friends. Merry Christmas everyone


Gėzuar Krishtlindjet te gjitheve :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15862
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga summer spell prej Fri 19 Dec 2008, 17:27

Gezuar Krishlindjet dhe vitin e ri te gjithe ju... brenda dhe jashte vendit !!
Fat, mbarese, dashuri dhe mbi te gjitha shendet tek te gjithe ...
Kthim sa me te shpejt atyre qe jane larg familjeve te tyre Sad
firma.................................................................................................................................................................................
avatar
summer spell

Shteti : Ferr
Postime : 1482
Kyējet nė forum : 12503
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga Voglushja prej Fri 19 Dec 2008, 19:22

Gezuar Krishtlindjet te gjithve,fat dhe mbaresi ne jet.

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12970
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga Adisa prej Fri 19 Dec 2008, 19:45

Gezuar,krishtlindjet flower
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 13042
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Dec 2008, 20:25


firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19823
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga dona prej Wed 24 Dec 2008, 20:43

Gezuar Krishtlindjet per te gjithe ... flower

dona

Shteti : lindi
Postime : 42
Kyējet nė forum : 11153
Regjistruar mė : 15/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Gėzuar Krishtlindjet / God Jul / Merry Christmas 2008

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi