» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Shko poshtė

Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga Naki prej Fri 19 Dec 2008, 17:19

Lista e futbollistėve shqiptar nė diaspore
Nga Shqipėria (FSHF)

Adrian Aliaj -SC Rot-Weib Oberhaussen German Bundesliga 2 - Gjermani
Alban Bushi -Istambulspor Kulubu 1 Super Lig - Turqi
Alqi Dhimitri -PAE Ergotelis Ethniki Katigoria - Greqi
Altin Haxhi -Apollon Kalamaria Ethniki Katigoria - Greqi
Altin Lala -Hannover 96 German Bundesliga - Gjermani
Andrea Drenova -PAE Chalkidona Ethniki Katigoria - Greqi
Arjan Peco -Concordia BS Challenge League - Zvicėr
Arjan Sheta -Kallithes FC Ethniki Katigoria - Greqi
Auron Miloti -Linzer Athletic Sportclub - LASK Erste League - Austri
Blendi Shkembi -Nogometni Club Kamen Ingrad Velika 1 HNL - Kroaci
Dritan Stafsula -AC Vantaa Allianssi Veikkausliiga - Danimark
Edmond Kapllani -Karlsruhe Sport Club German Bundesliga 2 - Gjermani
Edvin Murati -Gymnastikos Syllogos Iraklis Thessaloniki Ethniki Katigoria - Greqi
Elvin Beqiri -Metalurh Donetsk Vyscha Liga - Ukrain
Emiliano Barka -Apollon Kalamaria Ethniki Katigoria - Greqi
Erjon Bogdani -Hellas Verona Football Club Seria B - Itali
Ervin Skela -DSC Arminia Bielefeld German Bundesliga - Gjermani
Fatmir Vata -DSC Arminia Bielefeld German Bundesliga - Gjermani
Florian Myrtaj -Unione Sportiva Catanzaro Seria B - Itali
Fotaq Strakosha -Panionios Gymnastikos Syllogos SmirnisEthniki Katigoria - Greqi
Gjergj Muzaka -Gymnastikos Syllogos Iraklis Thessaloniki Ethniki Katigoria - Greqi
Igli Tare -Bologna FC Seria A - Itali
Indrit Fortuzi -Gymnastikos Syllogos Iraklis Thessaloniki Ethniki Katigoria - Greqi
Jurgen Gjasula -Fussball Club Kaiserslautern German Bundesliga -Gjermani
Kliton Bozgo -NK Maribor Pivovanka Lasko 1 SNL - Sllovei
Klodian Duro -DSC Arminia Bielefeld German Bundesliga - Gjermani
Kristi Vangjeli -Athletikos Syllogos Aris ThessalonikiEthniki Katigoria - Greqi
Olsi Llakaj -SC Rot-Weib Oberhaussen German Bundesliga 2 - Gjermani
Redi Jupi -Diyarbakirspor Kulubu 1 Super Lig - Turqi
Roland Zajmi -Apollon Limassol FC Cypriot First Division - Qipro
Ronald Gercalliu -Sport Club Puntigamer Sturm Graz T-Mobile Bundesliga - Austri

Nga Kosova (FFK)

Admir Bilbani -Yverdon Sport Challenge League - Zvicėr
Agim Nushi -Fussball Club Wil Challenge League - Zvicėr
Albert Bunjaku -Fussball Club Schaffhausen Super League - Zvicėr
Allmi Ademi -Fussball Club Schaffhausen Super League - Zvicėr
Almir Murati -Fussball Club Winterthur Challenge League - Zvicėr
Ardian Gashi -Valerenga Football Tippeligaen - Norvegji
Ardian Gjokaj -Omladinski Futbalski Klub Beograd Prva Liga - Serbia dhe Mali i Zi
Argjend Beqiri -Football Club Aarau 1902 Super League - Zvicėr
Arian Beqaj -Ionikos Nikea Ethniki Katigoria - Greqi
Arsim Gashi -Atvidabergs Fotbollforening Superettan - Suedi
Artan Bytyqi -Football Club Bulle Challenge League - Zvicėr
Bajram Fetai -Glazgow Rangers Football Club Premier League - Skotland
Bashkim Zyberi -Fodbold Club Nordsjalland Super Ligaen - Danimark
Besard Berisha -Hamburger Sport Verein 1 Bundesliga - Gjermani
Besian Idrizaj -Linzer Athletik - Sportklub Erste Liga - Austri
Besnik Hasi -Royal Sporting Club Anderlecht Division 1 - Belgjik
Blerim Ibrahmi -Fussball Club Hard 2 League - Austri
Blerim Xhemali -Fussball Club Zurich Super League - Zvicėr
Bojan Neziri -Metalurh Donetsk Vyscha Liga - Ukrain
Ermir Amiti -Concordia BS Challenge League - Zvicėr
Faton Bytyqi -Football Club Bulle Challenge League - Zvicėr
Fisnik Kameraj -Falkenberg Superettan - Suedi
Flamur Tahiraj -Sport Club Kriens Challenge League - Zvicėr
Harun Isa -Verein fur Leibsubungen Osnabruk Regional Liga Sud - Gjermani
Johan Berisha -Bener Sport Club Young Boys Super League - Zvicėr
Kristian Nushi -Fussball Club Wil Challenge League - Zvicėr
Lavdim Beriha -Fussball Club Wohlen Challenge League - Zvicėr
Liridon Gashi -Fussball Club Wohlen Challenge League - Zvicėr
Lorik Cana -Olympique de Marseille - Franc
Mehmet Dragusha -Eintracht Frankfurt 2 Bundesliga - Gjermani
Mentor Zhubi -Orgryte Idrottssallskap Allsvenskam- Suedi
Milaim Rama -Fussball Club Augsburg Regional Liga Nord - Gjermani
Nesir Bunjaku -Sport Club Young Fellows Juventus Challenge League - Zvicėr
Nesret Ljimani -Sport Club Young Fellows Juventus Challenge League - Zvicėr
Njazi Kuqi -Football Club Lahti Veikkaussliiga - Finland
Nuri Sabani -Fusball Club Wohlen Challenge League - Zvicėr
Petrit Frokaj -Fussball Club Baden Challenge League - Zvicėr
Rahim Shala -Football Club Lugano Challenge League - Zvicėr
Ridvan Zeneli -Helsingin Jalkapalloklubi Veikkaussliiga - Finland
Rijat Shala -Salernitana Sport Seria B -Itali
Sehar Sulejmani -Fussball Club Baden Challenge League - Zvicėr
Sehid Sinani -Fussball Club Thun Super League - Zvicėr
Shefki Kuqi -Ipswich Town Football Club Championship - Angli
Ilir Shehi -Sport Club Young Fellows Juventus Challenge League - Zvicėr
Valon Behrami -Hellas Verona Seria B -Itali
Venhar Shabani -Fodbold Club Norsjalland Super Ligaen - Danimark


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 06 Jan 2009, 16:06, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga ESTER prej Tue 06 Jan 2009, 12:47

O NAKI,,,,po pse e ke humb si xhaferri simiten mo lal Neutral LORIK CANA nuk lun mo ne PARIS u bo 4 vjet LOL LOL LOL ....Ai luan ne Marseje (OLEMPIKUN E MARSEJES ---> L'OM ---> dhe eshte Kapiten i ketij ekipi prej 2 -vjetesh fest jom mire-informuar sepse jom tifoze e tij dhe i shoh te gjitha ndeshjet LIVE fest (ne stadium d.m.th )

ALLEZ L'OM

Lorik Cana
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga Naki prej Tue 06 Jan 2009, 16:04

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad oj xhaferrice mi po une e kam kopju kete postim me nje gazete te 2002 mi Evil or Very Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19196
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga ESTER prej Tue 06 Jan 2009, 17:23

MOS KOPJO MER SE NGEL NE KLAS HERE TJETER Neutral Neutral
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10372
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Futbollistėt shqiptar nė diasporė

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi