» Cila ėshtė miqėsia sot?
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Icon_minitime1Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 1121118304631035.2138.80686866

Naki (9126)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Geri (7161)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
lolita (6766)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Annika (6751)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Kle@Love (6659)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Voglushja (4385)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Interesant (4173)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Arjana (3724)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
albi (3377)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 
Adisa (3282)
Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_lcapGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Voting_barGjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Vote_rcap 


Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Nov 2009, 20:37

Pse spo me zgjojn nga gjumi.. kishen ik te gjithe te shpis e me kishen lon ne krevat,,Duhet te vrapoj me shku ne pune se u bon merak bizhozmenat Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 166837
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 21:06

pash makinen e babit para shpis qe nuk leviz me prej asaj dite qe nuk jeton ai mendova sa shkret ka mbet makina pa shoferin e saj Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 444660
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 19:35

Thash si do ik deh kjo dite!!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Drini prej Wed 02 Dec 2009, 22:36

Uh qenkam vone per pune!!
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 02 Dec 2009, 23:02

Arla te hengert kanceri
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Geri prej Thu 03 Dec 2009, 12:17

Sot do mar cader n.q.s esht kohe me shi.
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 03 Dec 2009, 15:18

Ku banjoja ...... Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 225484
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Arjana prej Thu 03 Dec 2009, 20:50

te mar parukieren tel per te me ber floket Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 984906
Arjana
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15988
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga bora prej Thu 03 Dec 2009, 21:31

edhe neser ne pune dhe pastaj pushim
bora
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 11647
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga krayzi prej Thu 03 Dec 2009, 21:56

Sa mir qe ndihem sot.
krayzi
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 12328
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Wed 24 Mar 2010, 20:04

Sikur ta kisha pushim sot...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Geri prej Wed 24 Mar 2010, 22:15

S'paskam vdek Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 213721 .. hmm dhe 1 dit per te jetuar. Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 984906
Geri
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 17145
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Mar 2010, 22:52

Te kthehem te fle te enderroj apo te cohem te ndjek ato endrra?
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 24 Mar 2010, 22:54

mendoja per kompanin
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga anea prej Thu 25 Mar 2010, 10:39

Pse nuk eshte vikend breeee... ta vazhdoj gjumin....
anea
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 10269
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 25 Mar 2010, 14:19

mendoj si me shku n epun a me vetur apo me taxi
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Mar 2010, 17:28

Pash babin anderr kur u zgjova thash sikur te ishte e vertet kjo anderr dhe filloi loti qe me mengjes!
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Thu 25 Mar 2010, 17:29

e androva nji person dhe isha i disponum
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Thu 25 Mar 2010, 23:35

punen sepse e kam shum merak deri sa te filloj
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 26 Mar 2010, 01:07

Cfare te papriturash do me ofroje dita e sotme?

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kotelja prej Wed 07 Apr 2010, 11:34

Bota rrotullohet...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
Kotelja
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14853
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Interesant prej Wed 07 Apr 2010, 11:35

Si te arrij me kohe ne pune, sepse edhe ashtu isha me vones gjysem ore Neutral
Interesant
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14816
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Wed 07 Apr 2010, 16:30

si te bej nje kontrat me banken
Kushtrimi2
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11806
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Wed 07 Apr 2010, 16:35

Si do kaloj dhe kjo dit pa ty Babi Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 444660
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 07 Apr 2010, 19:32

qe do ikja ne pune pas 3 diteve te pushimit
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga memaliaj prej Wed 07 Apr 2010, 19:33

sikur ta gjej klean ne forum sot hahahaaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
memaliaj
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 13145
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Apr 2010, 13:30

IIIII SA VON PASKA SHKUAR

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Gjimnazistja prej Fri 16 Apr 2010, 14:05

Serisht ne kembe, cfare surprizash do te me fale dita sot, mos ndoshta do me dhuroje ate qe prej kohesh me mundon?!

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
Gjimnazistja
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 12080
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Marinela prej Fri 16 Apr 2010, 14:08

si do dal vajza ne provmin e matematikes .
avatar
Marinela

Postime : 17
Kyējet nė forum : 10102
Regjistruar mė : 13/03/2010
Profesioni : shtepiake

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Aristogata prej Fri 16 Apr 2010, 14:11

shpresoj mos te mbyllin deren e shkolles sot ;redf;

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 16:10

Si doja kaloj edhe kete dite,pa dike qe dua...

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 16:12

qe te pastroi syt dhe pergatis kafen Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Bruneta prej Fri 16 Apr 2010, 16:17

Si doja ja kaloj pa ty Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 444660

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
Bruneta
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 13957
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Fri 16 Apr 2010, 16:22

qe te pi kafen e Mengjesit Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 16 Apr 2010, 17:45

punen sepse e kam merak
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 17 Apr 2010, 07:51

Nje sms qe me tha futu urgjentisht ne forum tek naki hahaha po njerezve ju ka shkuar mendja per jona te embla valli hej zot hej
avatar
Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18549
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Drini prej Sat 17 Apr 2010, 11:50

Eh mendova dhe veprova-dola shpejt nga shtepia qe te rregulloj dicka ne veture para se te nisem per ne pune...
Drini
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 12773
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Arni-y prej Sat 17 Apr 2010, 13:56

"Si t'u them prindėrve tė fėmijėve, qė ēfaqjen dua ta luajnė edhe nė Prishtinė, Tetovė, Strugė dhe Tiranė" - pasi doli fenomenale, por sigurisht se aktorėt e vegjėl nė udhėheqje te regjimit tim, e bėjnė tė jet reale... =)
Arni-y
Arni-y

Shteti : Shkup i Emathisė sė Illyrisė
Postime : 222
Kyējet nė forum : 10253
Regjistruar mė : 12/04/2010
Profesioni : student: i Fakultetit tė Arteve Dramatike - aktrim

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Vizitor prej Sat 17 Apr 2010, 16:44

qe te pergatis kafen qe te kthjellen syt Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 166837
avatar
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Aristogata prej Sat 17 Apr 2010, 20:58

te fle dhe pak se shpejt qenka ora 10 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
Aristogata
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 11626
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!! - Faqe 5 Empty Re: Gjėja e parė qė Menduat kur u Zgjuat nė Mėngjes!!!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi