» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Shko poshtė

Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:07

Secili nga ne me siguri ka bere udhetime te largeta ,,por pyetja ime ne kte raste eshte,Cili ka qene udhetimi juaj me i larget dhe mres-lenes? fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10351
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:18

Personalisht,udhetimi im me i larget ka qene ne Polinezin Franceze (TAHITI) vertet nje ishull i mrekullushem fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10351
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga sirena prej Thu 08 Jan 2009, 21:52

udhetimi me i larget dhe pa kthim do te thoja ka qene ardhja ne angli ,
mbrese lenes ! nuk ka asgje e cila me len bresa ne kete vend ..
persh sirena

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12070
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga blina prej Thu 08 Jan 2009, 22:08

Udhtimi me i larget per mua ka qen Gjermanija dhe Zvicrra.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11510
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Naki prej Thu 08 Jan 2009, 22:39

Zelanda e Re

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Kron Kazani prej Thu 08 Jan 2009, 23:28

Terhalla dhe Ēukari i Kishes!
avatar
Kron Kazani

Shteti : Gjermani
Postime : 33
Kyējet nė forum : 10547
Regjistruar mė : 04/11/2008
Profesioni : Kėngėtar dhe gazetar

http://h qiptare.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Annika prej Thu 08 Jan 2009, 23:40

Japonia, Australia dhe Zelanda e Re

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15214
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Adem Berisha prej Fri 09 Jan 2009, 11:23

Deri nė opqinė dhe anasjelltas se vetėm atė rrugė e dija qė ma kishte mėsuar halla nuse.

firma.................................................................................................................................................................................
Firmė autoriale:
“Dy tė pashpirt, i treti pa krye".
"Sa mė shumė qė njoh njerėzit, aq mė tepėr i dua kafshėt".

avatar
Adem Berisha

Shteti : Rahovec-Republika e Kosovės
Postime : 517
Kyējet nė forum : 12105
Regjistruar mė : 30/05/2007
Profesioni : punėtor administrate

http://ademgjurgjeviku.shqipo.com ; http://ademgjurgjeviku.multi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Voglushja prej Fri 09 Jan 2009, 11:39

zvicerr,dhe germany

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12322
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Geri prej Wed 08 Apr 2009, 21:59

Jo shum larg.Maqedoni.Kosov.Mal zi Very Happy keto jan 3 shtete qe i kam vizitu deri tani
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16125
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 07 Jun 2009, 02:28

udhetimi im me i larget ka qen shkuarja ne shqiperi dhe ne ulqin edhe pse nuk ka qen destinacioni jo edhe aq i larget ka qen mjaft bres lenes

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10418
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 07 Jun 2009, 11:41

ne LONDER

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga shaban cakolli prej Sun 07 Jun 2009, 13:03

neper gjithe globin
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13872
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Naki prej Sun 07 Jun 2009, 22:10

Kron Kazani shkruajti:Terhalla dhe Ēukari i Kishes!
Hahahahah ne ket te dyten nese te kujtohet i dashuri mesues ma ke pas dhene nje shpulle te mire qe kurr se harroj syt xixa me kan pas qitur vetem e vetem pse e preka Qefserin ne vithe isha une ne klasen e katert e ajo ne te teten Very Happy .

Udhetimi me i larte qe kam bere ka qene Montreali ne Kanada

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19175
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 14 May 2010, 18:23

Sharmen sheik kohet e fundit

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17529
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Interesant prej Fri 14 May 2010, 18:52

Kosove, Maqedoni, Bullgari, Turqi, Liban, Siri, Jordan dhe destinacioni i fundit Saudi ----> magjistrale e rregullt , vetem 5 dite me autobus NeutralNeutralNeutral
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13796
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Arjana prej Fri 14 May 2010, 20:06

Shqiperi- Greqi
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14968
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Katilja prej Mon 17 Jun 2013, 14:04

skam ber shum udhtime tlargetaaaa

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7183
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Udhetimi juaj me i larget qe kini bere ...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi