» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Cdo te benit ,ne rast se..........?

Shko poshtė

Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:09

Cdo te benit ne rast se ,do te fitonit nje shume marra-mendese ?
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga ESTER prej Thu 08 Jan 2009, 17:21

se pari do te ndihmoja e do ti boja dhurata familjes dhe miqeve te mi ,se 2-ti nje udhetim rreth botes ,do ti dhuroja para KASH shoqatave per te varferi,dhe se fundi ,do te instalohesha ne nje ishull me amoren tim fest
avatar
ESTER

Shteti : Provence Alpes cotes- d'azure
Postime : 198
Kyējet nė forum : 10441
Regjistruar mė : 28/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga sirena prej Thu 08 Jan 2009, 22:12

do te ndihmoja familjen time dhe do te hapja nje shtepi strehimi per femijet jetime ( te pa strehe ) ..

firma.................................................................................................................................................................................
'Love endures all things '
nuk mund te bie shi pergjithmone...
yesterday is history today is mystery tomorrow is a gift ...!
avatar
sirena

Shteti : Londer, Angli
Postime : 123
Kyējet nė forum : 12160
Regjistruar mė : 13/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga blina prej Thu 08 Jan 2009, 22:14

Do ndimoja njerzvete pa stre deri ne max.

blina

Shteti : Republika e Kosoves - Janjeve
Postime : 704
Kyējet nė forum : 11600
Regjistruar mė : 28/02/2008
Profesioni : mesuese.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 08 Jan 2009, 22:21

Shume gjera, por nuk dua te sho enderra me sy hap .

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 13:46

se pari do i beja qefin vetit pak,pastaj do ndihmoja dikend qe ka nevoj per ndihem!

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 14:11

Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Naki prej Sat 10 Jan 2009, 14:14

Lumbardhi shkruajti:Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!
cig pergjigja me e mire qe ndonjehere kam lexuar dikund cig

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 10 Jan 2009, 14:16

Naki shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!
cig pergjigja me e mire qe ndonjehere kam lexuar dikund cig
Te falemnderit per vleresimon Naki - respekt te thelle nga ana ime.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Voglushja prej Sat 10 Jan 2009, 15:02

Lumbardhi shkruajti:
Naki shkruajti:
Lumbardhi shkruajti:Asgje te vecante. Paraja nuk te dhuron lumturine!
cig pergjigja me e mire qe ndonjehere kam lexuar dikund cig
Te falemnderit per vleresimon Naki - respekt te thelle nga ana ime.
nje pergjigje shume e bukur te lumt lumbardhi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12412
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga bovari prej Sat 10 Jan 2009, 20:26

Pyetje e thjesht po me pergjigje shume te veshtire.Une me siguri do ti harxhoja per te injektuar pak tempo ne jeten e disa personave qe dikur me kan lenduar.Smile

Ester teme shume relaksuse e cila me beri te mendoj diēka te tille.ahahaha vertet komike .

Te pershendes Smile

firma.................................................................................................................................................................................
"""Jemi njerez te thjeshte ne kete bote,,kemi hyr ne rradhe ne kohen e duhur por presim kot,,se biletat ua kemi shitur te tjereve per nje shishe vodk""
avatar
bovari

Shteti : Istanbul
Postime : 685
Kyējet nė forum : 12096
Regjistruar mė : 03/07/2007
Profesioni : me libra ne dore akoma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Geri prej Thu 05 Feb 2009, 22:06

Mire ka thon Lumbardhi ate mendje kam ene un paraja nuk esht asnji gjo lumturija esht gjithcka
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Feb 2009, 00:13

Lukja shkruajti:Do i ndaja me Gerin pergjysem Neutral Neutral Neutral whistling
Neutral Neutral Neutral Pa hile Lukja ok Mad Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Geri prej Fri 06 Feb 2009, 18:49

Lukja shkruajti:
Geri shkruajti:
Lukja shkruajti:Do i ndaja me Gerin pergjysem Neutral Neutral Neutral whistling
Neutral Neutral Neutral Pa hile Lukja ok Mad Neutral Neutral Neutral

cherry cherry Shaka ishte ti mendon qe do i ndaja me ty Neutral Neutral Neutral king

Do i ndaja me veten time Neutral Neutral lalala
Shocked Shocked Un te vras tyy cfar do bosh Neutral Neutral Neutral
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16215
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga visitor prej Fri 06 Feb 2009, 21:14

Lukja a te duhet policja me glloka me te rujt mo 8)

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga MiTi prej Fri 06 Feb 2009, 21:51

Se pari do i ndihmja te gjitha ata qe kan nevoj dhe pastaj me vie Edhe Radha ime
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10680
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Katilja prej Mon 15 Apr 2013, 16:02

ESTER shkruajti:Cdo te benit ne rast se ,do te fitonit nje shume marra-mendese ?
hmmmmm ndonje gje interesante do bejaaaa do ndihmoja dikeee ose deo merrja gjerat qe si kamm

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7273
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Cdo te benit ,ne rast se..........?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi