» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Fri 13 Mar 2009, 20:02

Ketu keni mundesine me thon 5 fjal te mira e te embla per antarin qe ju perlqe ju 8)
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 13 Mar 2009, 20:56

geri

esht i mire


cun flori

esht i dashur


i edukuar

e humbet nganjeher

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17547
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Fri 13 Mar 2009, 21:28

KLEA shkruajti:geri

esht i mire


cun flori

esht i dashur


i edukuar

e humbet nganjeher
Flm Yllo :bravo:
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Fri 13 Mar 2009, 22:55

Annika

aje mir

qysh kalove sod

je e mrekullushume

te kam xhan

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga MiTi prej Fri 13 Mar 2009, 23:00

Une jam i mir


Ti je e mir


E sjsllshme dhe Edukuar

Respket per juve

Lolita shoqja ime
avatar
MiTi

Shteti : Ne Boten e Qudirave
Postime : 1428
Kyējet nė forum : 10608
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Student

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Voglushja prej Fri 13 Mar 2009, 23:49

Geri
shume i embel
i dashur
i rresektushem
te kam xhan
dhe shume shakaxhi

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Sat 14 Mar 2009, 00:00

Voglushja shkruajti:Geri
shume i embel
i dashur
i rresektushem
te kam xhan
dhe shume shakaxhi
jocolor E un te kam xhan
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga donita prej Wed 16 Dec 2009, 22:41

Lolita

je shum e sinqert,

e embel,

e dashur,

tkom xhan,

mpuch
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Drini prej Wed 16 Dec 2009, 22:44

princesha:

- Je mike e vecante

- E embel

- E dashur

- E menqur

- E kuptueshme
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 22:54

Geri

Kavalier

I sjellshem

I permbajtur

I dashur

I padjallezuar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Wed 16 Dec 2009, 23:12

>>.Arla.<<

E Kuptushme

Puntore

Si shpirt

E Qet

Hashash pirse
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Besi prej Thu 24 Dec 2009, 11:09

Te-li

i drejtperdrejte

i mirkuptuheshem

i zgjuar

i matur dhe

premtues per te ardhmen.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga donita prej Thu 24 Dec 2009, 16:37

Drini

i sinqert,

i dashur,

i hareshem,

inteligjent,

komunikus

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 19:14

Donita

E mir

E dashur

E sjellshme

E qet

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Drini prej Thu 24 Dec 2009, 22:38

Donita:

* Yll

* Zemermire

* E ngrohte

* E afert

* E dashur
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Thu 24 Dec 2009, 23:26

DRINI


QESHARAK


I DASHUR


I RESPEKTUAR


I QET

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Drini prej Thu 24 Dec 2009, 23:31

lolita shkruajti:DRINI


QESHARAK


I DASHUR


I RESPEKTUAR


I QET

lolita, mungon edhe nje fjale haahha


lolita:

* Embelsire

* Shprese

* E Respektueshme

* E ndereshme

* E vecante.
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11771
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Dec 2009, 08:59

Geri
i mrekullushem
i sjellshem
mik i mir
i respektushem
me 1 fjal engjull

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Interesant prej Fri 25 Dec 2009, 09:35

Kotelja

Intelegjente
E sinqerte
Transparente
E dashur
dhe shume e Bukur flower
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13814
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga donita prej Fri 25 Dec 2009, 14:41

Interesant

inteligjent,

i kuptushem,

i qete,

i dashur,

i shoqerushem

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10966
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Wed 30 Dec 2009, 22:23

olssaa
shpirt mir
shoqe e mir
e respektushme
engjell
e talentuar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga olsaaa prej Wed 30 Dec 2009, 22:28

Princesha

Njelloj si une bijonde
e bukur

terheqse
e dashur
poete

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11332
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Voglushja prej Thu 31 Dec 2009, 13:49

Geri..
I bukur
I sjellshem
I dashur
I kuptushem dhe
I sinqert........Ka akoma per Gerin

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Thu 31 Dec 2009, 13:51

Vogelushja

E Sinqert
E Edukuar
E embel si bakllavaja
Dleq
Si shpirt

avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Voglushja prej Thu 31 Dec 2009, 13:53

Geri shkruajti:Vogelushja

E Sinqert
E Edukuar
E embel si bakllavaja
Dleq
Si shpirt

flm shume yllo

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Thu 31 Dec 2009, 13:54

Voglushja shkruajti:
Geri shkruajti:Vogelushja

E Sinqert
E Edukuar
E embel si bakllavaja
Dleq
Si shpirt

flm shume yllo
Ka akoma per ty po spo i them
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Voglushja prej Thu 31 Dec 2009, 13:57

Geri shkruajti:
Voglushja shkruajti:
Geri shkruajti:Vogelushja

E Sinqert
E Edukuar
E embel si bakllavaja
Dleq
Si shpirt

flm shume yllo
Ka akoma per ty po spo i them
Mire se une po i them pra per ty
Geri...
Cun flori
Babadimer pa dhurata
LLafazan
Lepuruth
Zemra ime.......

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Thu 31 Dec 2009, 14:00

hahahha

Vogelushja

Ngjan si nji gomare
Esht e bukur si hena
Poete e vertet
Ka nji zemer bujare
Dhe di te mbaj miqesi mir


avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Voglushja prej Thu 31 Dec 2009, 14:03

ahahah flm
Geri..


i embel
i dashur
i zgjuar
sme shkruan kurr sms
flet veq si ja ka endja ahahah

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12340
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Te-Li prej Thu 31 Dec 2009, 14:57

Besi

i sinqertė
shumedimensional
kolegial
i zgjuar
mik i vertete

e pershendes perzemerzisht dhe i uroj nje vit te mbare, shendet, lumturi dhe suksese te metejme ne jete

Te-Li

Shteti : Belgjikė
Postime : 448
Kyējet nė forum : 10153
Regjistruar mė : 27/09/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Annika prej Sat 02 Jan 2010, 00:43

Te-Li

artistike,
tė respektueshėm,
i shoqėrueshėm,
poetik,
administratori ne forum

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15232
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Sat 02 Jan 2010, 13:33

Annika

e bukur

e dashur
e kulturuar
e zgjuar

global moderator

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Sun 03 Jan 2010, 09:34

GERI
yll forumi
miku im
i mir dhe engjell
i sinqert
ka respektin tim pa fund

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 05 Jan 2010, 16:13

PRINCESHA
VIP
981 POSTIME
POPULLARITETI 11
PIKET 1223
NUK E NJOH MIRE
AVATAR TE MIRE

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12955
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Geri prej Wed 06 Jan 2010, 22:41

Zemrushja

Qonka si shpirt ne foto

Zheloze modhe
Ka qef muhabetin pas mes nates
Icik mendje modhe
E muhabetit.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16143
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga lolita prej Wed 06 Jan 2010, 22:55

Geri

Isjellshum

I dashtun

I mire

llafazan


Administrator

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15556
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Besi prej Tue 27 Apr 2010, 23:47

Arjana

Femer

Frikacake

Naive

E plogesht

E shemtuar

:tongue0023:
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga arta prej Wed 28 Apr 2010, 00:27

Besi

I vendosur

I sjellshum

Nervoz

I drejt


Serjoz
avatar
arta

Shteti : podujev
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10669
Regjistruar mė : 12/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Besi prej Wed 28 Apr 2010, 00:29

arta shkruajti:Besi

I vendosur

I sjellshum

Nervoz

I drejt


Serjoz

Arta

E dashuruar

Marrezishte

Cmendurishte

Perjetesisht

Ne nje djale
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 10859
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Wed 28 Apr 2010, 00:35

Besi shkruajti:Arjana

Femer

Frikacake

Naive

E plogesht

E shemtuar

:tongue0023:

BESI
i pa bese,
llafazan
burracak
egoist
mendje madh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14986
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi