» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Tue 28 Sep 2010, 14:43

Albi

aktiv
ngacmues
popullor
komunikues
provincial.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Tue 28 Sep 2010, 17:22

NAKI

miqesor
humorist
ne sherbim te gjithve
peshkatar
vagabond Neutral
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Wed 29 Sep 2010, 15:48

Arjana

intelektuale,
komunikative,
thumbuese,
xhentile,
zemėrgjėr. flower
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Thu 30 Sep 2010, 01:18

Stralli

anetare i ri
i shoqerueshem
i kendshem
sdim shum per te
shpresojme te njihemi ne vazhdim fest
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Elhamiu prej Thu 30 Sep 2010, 13:42

elhamiu


i edukuar
i mir
i sinqert
i rrespektuar
i dashur

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Oct 2010, 10:18

Interesanti

i sinqert
i respektuar
mik i vertet
engjell qe mban ngroht miqesin
si dhe kojshia im

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Oct 2010, 10:21

Princesha

E Bukur (padyshim Very Happy )
e miqesuar
e sinqerte
tolerante
e dashur me te gjithe cheers
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 01 Oct 2010, 14:28

Interesanti

Mik i verteti
Besimtar
Nevrik me nerva tshkurta
I zgjut ..hehe i kap mire ca gjona
Bo interesantin nganjehere

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Google prej Fri 01 Oct 2010, 14:29

deti

i shoqerueshem

ekonomist

baba

i respektueshem
................

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Google

Shteti : prishtina city
Postime : 80
Kyējet nė forum : 8562
Regjistruar mė : 30/09/2010
Profesioni : instruktore

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga deti prej Fri 01 Oct 2010, 14:52

google:
hulumtuese si vet emri
kureshtare
e ngrohte
reflektuese
aktive
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga donita prej Fri 01 Oct 2010, 15:22

Lolita:

E sinqert,
e ndershme,
zemermire,
komunikative,
e embel

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10960
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Fri 01 Oct 2010, 16:11

DONITA

e lumtur
e bukur
e dashur
intelegjente
e sinqert
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Interesant prej Fri 01 Oct 2010, 17:14

E Dashuruar

Me shume dashuri
miqesi
e bukur Razz
simpatike
mbi te gjitha intelegjente Very Happy

( nuk kam me alternative sa do shkruaja jo 5 po 500 hehehe )
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Fri 01 Oct 2010, 19:31

mirja

e dashur
e sinqert
e bukur
e sjellshme
intelegjente
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 02 Oct 2010, 10:49

Interesanti

Cun me kulture
I zgjuar
I shoqerise
intelektual ne shum here
Din te logjikoje

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 02 Oct 2010, 11:57

Interesant shkruajti:E Dashuruar

Me shume dashuri
miqesi
e bukur
simpatike
mbi te gjitha intelegjente

( nuk kam me alternative sa do shkruaja jo 5 po 500 hehehe )

Interesant

I martuar
Baba shum i dashur ndaj femijeve
I sinqert
I drejt fol ka del shpirti
I miqesuar deri ne fyt

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Tue 05 Oct 2010, 15:51

Princesha

ambicioze,
kurreshtare,
sfiduese,
guximtare,
komunikuese.
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Vizitor prej Tue 05 Oct 2010, 15:58

stralli

i respketuar,
intelegjent,
komunikues,
njeri i drejt,
i miqesuar

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 05 Oct 2010, 16:23

Arjana!

E cilter,
energjike,
miqesore,
me shume humor,
magnet terheqes.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 05 Oct 2010, 16:24

Princesha!

E qete,
e embel,
rezaton miresi,
miqesore,
simbol i pastertise shpirterore.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga E Dashuruar prej Tue 05 Oct 2010, 16:33

Kotelja

E respektuar
E sinqert
E paster si loti
Vajze modeste
E kam mike me te dashur

firma.................................................................................................................................................................................
"All-llahu im, Ti je Falės, Bujar dhe e do faljen, ndaj mė fal mua”.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11629
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sat 16 Oct 2010, 16:32

Arjana!

E cilter,
energjike,
miqesore,
me shume humor,
magnet terheqes.


firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11072
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 14:33

KLEA

E bukur
E dashur
E sjellshme
E zonja e vetevetes
E zgjuar

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Mon 25 Oct 2010, 14:40

Zemrushja

e ēiltėr
e afėrt
e zgjuar
komunikuese
dhe e ngutshme!...
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Mon 25 Oct 2010, 14:46

E ngtushme sa te duash jame

Stralli

I zgjuar
I qete
Duket person i mire
Poste t'bukura
Me duket qe e njof

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Drini prej Tue 26 Oct 2010, 13:12

ZEMRUSHJA:

1. E embel
2. E hidhet
3. Provokative
4. E dashur
5. E pavendosur
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Bruneta prej Tue 26 Oct 2010, 18:18

DRINI

Me do shume
Me shpreh vazhdimisht dashuri
Me adhuron
Kerkon qe t'akohet me mua
Intelegjent

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga stralli prej Wed 27 Oct 2010, 15:17

Zemrushe

mos u nxito,
mos gabo,
mos adhuro,
syēel vepro,
dhe dashuro...!
avatar
stralli

Postime : 715
Kyējet nė forum : 9218
Regjistruar mė : 21/09/2010
Profesioni : Teknik

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga memaliaj prej Thu 28 Oct 2010, 15:11

aristogata

me pelqen
me pelqen
me pelqen
me pelqen
me pelqen

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Arjana prej Thu 28 Oct 2010, 16:06

gjimnazistja

e qete
e eger kur duhet
fjale pak
inteligjente
gjeni e kam motren une :puthje:
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Leta prej Fri 29 Oct 2010, 02:35

Kotelja

E Zgjuar!

Besimtare!

Atdhetare!

Moderne!

Dhe e Qete!

(Bazohem ne shkrimet e saj)
Naki

i Shoqruar!

Shakaxhi!

Modest!

Pak Temperament!


Interesanti

Direkt , Konkret, Korekt !
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8847
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Naki prej Fri 29 Oct 2010, 05:02

Bleta

si mjalta
shakagjike
simpatike
enigme (per disa akoma)
Inteligjente

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Interesant prej Fri 29 Oct 2010, 11:16

Interesanti

Direkt , Konkret, Korekt !


I ke harru edhe dy fjale per mu me ke lene vetem me 3 Neutral Neutral

Bleta

Argetuse

Simpatike ( ska blete jo simpatike )

E Embel

Miqesore

Shume e sinqerte :thinking:
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Leta prej Fri 29 Oct 2010, 11:26

Vetem 3 Fjal per ty i kam pas! Direkt , Konkret , Korekte. 2 Tjera i them.. kur te Vlersoj.. s'kam dasht Intresant me lujt rolin e Mistris ne kete raste veq Rrafsh me t'a Be Neutral
avatar
Leta

Postime : 381
Kyējet nė forum : 8847
Regjistruar mė : 08/10/2010
Profesioni : Amvise

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Interesant prej Fri 29 Oct 2010, 11:28

Bleta shkruajti:Vetem 3 Fjal per ty i kam pas! Direkt , Konkret , Korekte. 2 Tjera i them.. kur te Vlersoj.. s'kam dasht Intresant me lujt rolin e Mistris ne kete raste veq Rrafsh me t'a Be Neutral

hahaha ma mire 3 se hiq Neutral Neutral Neutral Neutral me bereqet hahahaha
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13808
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Dardania prej Sat 27 Nov 2010, 23:48

Mirja

Miqesore
e Shoqeruar
simpatike
e zgjuar
rrespekt

firma.................................................................................................................................................................................
Kjo ėshtė Jeta....Nuk Rritesh pa u Lėnduar....Nuk Mėson pa u Rrėzuar....Nuk Arrin Suksese pa Dėshtuar....
avatar
Dardania
Admin

Shteti : Gjermani
Postime : 2133
Kyējet nė forum : 11409
Regjistruar mė : 08/11/2010
Profesioni : Cia.... :)

http://www.dardania.msnboard.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Mirja prej Sun 28 Nov 2010, 21:30

Dardania1

E shoqruar

E dashur

E sinqert

E qet

E mir
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Tue 30 Nov 2010, 22:57

mirja

e bukur
e sinqert
e dashur
intelegjente
e qet
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Mirja prej Wed 01 Dec 2010, 00:22

Albi

i shoqruar

i dashur

i mir

i qet

i sjellshem
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11307
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga albi prej Thu 02 Dec 2010, 21:24

mirja

me e mira
e dashur
e bukur
e sinqert
aktive
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12204
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: 5 fjale per 1 nga anetaret qe ju deshironi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi