» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ndoshta Nesėr....

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Elhamiu prej Mon 26 Apr 2010, 10:26

ndoshta neser do iki ne pej

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 13367
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 14:01

ndoshta neser bisedojm
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Mon 26 Apr 2010, 17:26

doshta neser bahet me mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Mon 26 Apr 2010, 17:34

del e verteta ne shesh
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Tue 18 May 2010, 15:35

Ndoshta neser jeta do me ofroje te ec kembezbadhur dhe me duhet ta pranoje.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11372
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga deti prej Tue 18 May 2010, 15:37

Ndoshta neser do na bjere ndermend per huqet tona qe i bejme sot.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14188
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kotelja prej Tue 18 May 2010, 15:42

Ndoshta neser do te kesh nevoje te shohesh syte e mi, por do ti gjesh te pushuar...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:42

Ndoshta nester do jete me ndryshe!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga deti prej Tue 18 May 2010, 15:45

Ndoshta neser loti qe rrodhi sot, do te ngrije dhe behet kristal mbi faqet tua.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 14188
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:46

Ndoshta neser eshte vone!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Besi prej Tue 18 May 2010, 15:49

Ndoshta neser nuk do te jem pjes e kujtimeve tua,por nuk do te mund te ecesh para,pa e kthyer koken mbrapa.
avatar
Besi

Postime : 1349
Kyējet nė forum : 11372
Regjistruar mė : 20/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:49

Ndoshta neser do jete vone per te kerkuar faljen!

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 18 May 2010, 17:17

ndoshta neser do jet vone te kuptosh shum gjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga memaliaj prej Tue 18 May 2010, 19:25

dikush mund te flasi dhe te pushoj se heshturi

firma.................................................................................................................................................................................
Cdo gje ka bukurine e saj.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12656
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Tue 18 May 2010, 19:43

Ndoshta memaliaj me thote numrin ,,e komes sa e ka hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 19:51

Ndoshta neser nuk me rrihet

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 10207
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kotelja prej Tue 18 May 2010, 20:58

Ndoshta neser do ta kuptosh zerin e heshtjes sime...

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 14364
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 18 May 2010, 21:53

Ndoshta neser Des te lutem mos me harro(Po se kam nejt niher mos mendo se po des)
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 10093
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Tue 18 May 2010, 21:58

Ndoshta neser do te kem me shume fuqi per te mbrojtur dhe per te mbajtur ne kembe boten time.

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 13:59

Ndoshta neser do ta shof dike

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga PRINCO prej Sat 22 May 2010, 14:50

ndoshta neser do te pushoj mire ngase eshte dite vikendi....

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9904
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 14:54

ndoshta neser shoki te them un te rrespektoj
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Interesant prej Sat 22 May 2010, 15:02

Ndoshta neser dikush do kete privilegjin te ndihet rehat nen germadhat e tokes, e ndoshta dikush do kete tmerrin ne vend te privilegjit !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14327
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 15:14

Kujdes temen, tema eshte Ndoshta neser ... e nuk eshte Ndoshta dikush ... Dedikoju temes!

( Interesant )
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sat 22 May 2010, 15:20

ndoshta nester ti dota kuptojsh se po bon shum padrejci
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Interesant prej Sat 22 May 2010, 15:33

Ndoshta neser do kaloi edhe ajo e nesermja e te kuptuarit, sepse kuptimi i drejte i drejtesive te te nesermes do kishte dal qysh ne ditet e kaluara ...
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14327
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Vizitor prej Sat 22 May 2010, 15:38

Ndoshta neser nuk bie me shi.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 22 May 2010, 18:34

ndoshta neser do jet vone per shum gjera

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sat 22 May 2010, 19:01

ndoshta nese ngrohet koha se vdiqem se ftohti thuaj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 22 May 2010, 23:34

Ndoshta neser ka feste ne stadio Milano

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 18060
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Arjana prej Sun 23 May 2010, 00:28

ndoshta neser shkon e ti aty se je me afer
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 15499
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Kushtrimi2 prej Sun 23 May 2010, 18:20

ndoshta neser dote bohet shum me mir
avatar
Kushtrimi2

Postime : 1625
Kyējet nė forum : 11317
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 23 May 2010, 18:24

Ndoshta neser bahem gati per nje pushim
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11826
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga princi prej Sun 23 May 2010, 22:44

Ndoshta vij edhe une
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 10202
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga PRINCO prej Sun 23 May 2010, 22:55

ndoshte neser udhtoj per ne Turqi me shetitur pak....


Edituar pėr herė tė fundit nga PRINCO nė Sun 23 May 2010, 22:59, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė, i dėgjueshėm nė kohė tė pleqėrisė.
Aty ku ska MORAL, Ligji nuk ka vler........
avatar
PRINCO

Shteti : Mbi token E ZOTIT
Postime : 188
Kyējet nė forum : 9904
Regjistruar mė : 18/02/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Mirja prej Sun 23 May 2010, 22:57

Ndoshta neser nuk dot ket shi
avatar
Mirja

Postime : 2269
Kyējet nė forum : 11826
Regjistruar mė : 28/03/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga princi prej Sun 23 May 2010, 23:25

Ndoshta neser te njihem me ty
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 10202
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Gjimnazistja prej Sun 23 May 2010, 23:26

Ndoshta neser do te kuptojme se shume prej nesh, ne kete jete thjesht kane marre fryme dhe nuk kane jetuar...

firma.................................................................................................................................................................................
"Ne dukje qetesi sublime, nerva te tendosura, lodhje e perbindeshme njerezore, nje gerryerje e brendeshme qe te sakaton me tej, e megjithate..."
avatar
Gjimnazistja

Shteti : Ne hapsire!
Postime : 1550
Kyējet nė forum : 11591
Regjistruar mė : 24/12/2009
Profesioni : gjimnaziste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga princi prej Sun 23 May 2010, 23:57

Njihemi bashk
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 10202
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Interesant prej Mon 24 May 2010, 09:23

Ndoshta neser dikush do jete nje udhetar qe ka ditur se ku shkon, por ndoshta neser dikush do te mbetet nje ngases i cili vetem sa i ka percjellur te tjeret te ikin, e vet do kthehet prap ashtu sic ka qene, e nuk do ndryshon kurr !
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 14327
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ndoshta Nesėr....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi