» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sun 13 Jan 2008, 19:12

Very Happy persh x gjith anetaret nga italia ku jetoj e studioj vap NAKI urime x sitin yll fare osht ........ ehe
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11627
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Sun 13 Jan 2008, 22:13

Mirela mirsekeardh ne mesin tone ia kalofsh sa me mire vap

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 14 Jan 2008, 08:22

Mirela flm dhe mire se na gjete kinge

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Mon 14 Jan 2008, 11:06

pershendetje anjeza dhe mirela mir se keni ardhur motrushe dhe kaloni sa me mir kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga UnDerGrounD prej Thu 17 Jan 2008, 19:13

Edhe nje me shum ne ket forum ne ket shoqri ju pershendes jam nga Kumanova 28 vjeq Quhem Omer per me shum infoo ktu jem ktu ... mir u lexofshim.
avatar
UnDerGrounD

Shteti : Kumanovė
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11502
Regjistruar mė : 17/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Thu 17 Jan 2008, 20:40

Omer miresekeardh te paskam vendas , kalo sa me mire tung

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga UnDerGrounD prej Thu 17 Jan 2008, 20:42

riki30 pse edje ti je kumanovar apo
avatar
UnDerGrounD

Shteti : Kumanovė
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11502
Regjistruar mė : 17/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Albanian_Girl prej Thu 17 Jan 2008, 20:56

Omer mire se na erdhe
avatar
Albanian_Girl
Moderator

Shteti : Parajse
Postime : 237
Kyējet nė forum : 11996
Regjistruar mė : 23/12/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Thu 17 Jan 2008, 21:04

Mire se vjen UnDerGrounD

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Thu 17 Jan 2008, 22:54

UnDerGrounD Mirė se vjen

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga UnDerGrounD prej Thu 17 Jan 2008, 23:36

Mire se ju gjej jeni t`mrrekullueshem .
avatar
UnDerGrounD

Shteti : Kumanovė
Postime : 5
Kyējet nė forum : 11502
Regjistruar mė : 17/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Fri 18 Jan 2008, 07:43

omer mir se ke ardhur vlla dhe kalofsh si ma mir


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sexy_Girl prej Mon 28 Jan 2008, 13:22

Mire se ju gjeta,
Marigona
studente
prishtine
avatar
Sexy_Girl

Shteti : Aty ku jam !
Postime : 25
Kyējet nė forum : 11498
Regjistruar mė : 28/01/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 28 Jan 2008, 15:06

Marigona_pr, mire se vjen shpresoj se do ja kalosh mire me ne

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Mon 28 Jan 2008, 15:29

mir se ke ardhur marigona motrushe kalo sa me mir kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 28 Jan 2008, 19:19

Mirė se vjen Marigona_pr

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 31 Jan 2008, 20:17

Pershendetje packa se kam ca koh qe jam pjestare e forumit tuaj po prezantohem edhe une Very Happy
Me quajne Erisa jam 18 vjece, jetoj ne Fier dhe origjinen time e kam nga Kosova.
Me pelqen qe kohen time te lire ta kaloj ne komjuter libra dhe vdes per kercim.

Ju pershendes te gjithve dhe ne vecanti Nakit qe me dha mundesine te jem antare ne forumin tuaj dhe te tonin Very Happy kis te gjithve Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Thu 31 Jan 2008, 20:25

Barby miresenakeardh uroj tia kalosh sa me mire , harrove me cek ne je singell apo jo Very Happy

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Thu 31 Jan 2008, 20:36

riki30 shkruajti:Barby miresenakeardh uroj tia kalosh sa me mire , harrove me cek ne je singell apo jo Very Happy

Riki 8) singell jam Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 06:19

pershendetje te perzemerta motrushe barby besoi qe jemi duke kaluar mir ne forum dhe te deshiroi qe gjithmon te kalosh si ma se miri kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Feb 2008, 09:51

gurbetqarja shkruajti:
pershendetje te perzemerta motrushe barby besoi qe jemi duke kaluar mir ne forum dhe te deshiroi qe gjithmon te kalosh si ma se miri kis kis


faleminderit motrushe kis

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Fri 01 Feb 2008, 10:09

Sad Jam Ela 22 vjecare eshte kenaqesia ime qe jam edhe une pjestare e ketije forumi me Respekt Ela
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Fri 01 Feb 2008, 10:39

Mirė se vjen Zemera_e_thyer

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Fri 01 Feb 2008, 14:10

mir se vjen motrushe ela se me vjen shum veshtir te them zemra e thyer kalo si ma se miri motrushe kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

hi all

Mesazh nga ARli prej Fri 01 Feb 2008, 19:51

pershendetje te gjithve un jam arli
avatar
ARli

Shteti : albania
Postime : 9
Kyējet nė forum : 11526
Regjistruar mė : 09/01/2008

http://www.arli.4umer.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Fri 01 Feb 2008, 20:05

Mirė se vjen ARLi

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15301
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Fri 01 Feb 2008, 20:40

mirsevjen Arli

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sat 02 Feb 2008, 22:02

arli mir se vjen yll klm me ne kis
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11627
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sat 02 Feb 2008, 22:05

UnDergrounD mir se na ke gjet vlla uroi ta kalosh sa me mir edhe sa me shum shkrime dua te shoh nga te gjith Very Happy
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11627
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sat 02 Feb 2008, 22:15

riki30 shkruajti:Barby miresenakeardh uroj tia kalosh sa me mire , harrove me cek ne je singell apo jo Very Happy
o riki ty te vraft hashurja po kur pat me u bo qyft kjo mer 18vjeqe esht 8) riki se di ate kam then se ne jeten tjeter kam qen SHIKSE Mad kshu qe kujdes se te spiunoj cherry Razz (shaka ) klm all kis x rikin kjo
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11627
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Sun 03 Feb 2008, 07:26

Mirela mos ma mer per te keq kam ngel beqo dhe me duhet ti pyes te gjitha se si dihet ku se pret del fati , ti sa vjece je Mirela dhe a je singell ?? Very Happy
Ene x ty nje kis apo me mire 2 kis kis , kalofshi sa me mire ..

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Sun 03 Feb 2008, 07:29

Arli paske ardh mer pije nje vap me fund Very Happy prezantohu pak lal se Arli po e shohim por na fol per veten pak se kan ngel gocat beqaresha duan te dijne per ty me shum cheers

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Sun 03 Feb 2008, 09:34

pershendetje arli vlla mir se ke ardhur kalo si ma se miri,


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Sun 03 Feb 2008, 16:12

Ela mire se vjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19262
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sun 03 Feb 2008, 20:08

riki per me shum informacion x mu pyt shefin Razz un beqare e qa beqarje cherry jam kryetare e shoqates *Singell nga halli* un vjece shum jam fest te persh me kengen o mar ty o 1 tjeter danc
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11627
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Sun 03 Feb 2008, 20:12

ela mir se erdhe Sleep ene tregoi motres tate kush ta ka sakatu zemren mi se kom x ta thy ne mes cherry geek Shocked klm yll kis x all
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11627
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 07 Feb 2008, 08:58

Ju flm te gjitheve per kete mikpritje kaq te ngrohte te ju, jeni shume te mire flm ,nuk kam fjal se si t“ju falenderoj .Zemera ime eshte e thyer edhe do mbese pergjithmon se jeta eshte e pa drejte me mua kur dashurova e fillova te ndiheshe ne Qiellin e 7 gjithcka mbaroj e kjo Zemer keshtu do mbetet per jete sa te jem gjalle FLM me respekt ELA
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11448
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga princesse prej Tue 12 Feb 2008, 13:33

Mire se ju gjeta
jam Maljinda nga Maqedonia, studente ne ekonomi.
Ky forum mu propozua nga nje mik imi dhe qe ne fillim me duket se cenka vertet ashtu siq mu tha.
Ju pershendes dhe ju uroj pune te mbare. Shpresoj se me vone do jem me aktive edhe me postime tjera me te shumta... kis flower
avatar
princesse

Shteti : Tokė
Postime : 58
Kyējet nė forum : 11496
Regjistruar mė : 12/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Tue 12 Feb 2008, 15:17

Mirse na gjete majlinda, kis motrushe Very Happy Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Tue 12 Feb 2008, 15:29

Majlinda mire se ne ke gjetur

Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 4 e 19 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi