» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Prezantimi i Anėtarėve

Faqja 6 e 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Thu 27 Mar 2008, 14:09

mir se na ke ardhur motrushja ime Abetare dhe kam respekt per te gjith dhe kam me pasur gjithmon gjithashtu per ty motrushe kam respekt shum dhe te uroi sa me mir te kalosh me ne se bashku kis kis kis


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Abetarja. prej Thu 27 Mar 2008, 14:29

te falinderoi sinqerisht per besimin ne
shoqerine ton.Ne parandjenje dhe ne heshtje duhet te sprovohet miku apo
mikja ;mos kerko te shohesh gjithqka.Endrra le te tregoje se qka ben
miku ose mikja jote ne zgjenderr.Jam e privilegjuar ne kete bot kur e
di se kam nji moter virtuale siq jeni ju gurbetqarja me fjalet tuaja ju e
ndertoni nje pallat te madh te miqesise qe veshtire se do te shembet .
Motrushe pranoni pershendetjet e mia me te sinqerta me shprese qe ta
vazhdoni punen ne krijimin e nje atmosfere shum te mire per ne shoket
dhe miqte tuaj qe te rrethojme .Dini te i nderoni dhe rrespektoni
shoket miqet ne menyren me dinjitoze dhe ne menyren me te
rrespektueshme qe ekziston.........Te shkruaj me ty me duket se
po shkruaj me dike qe e kam njohur qe moti e ndjej veten te kuptuar se
rrall kush qe me kupton,je shum e embel sa qe embelsia te ti ska kufi.

Uroj qe te jeni me e lumtura e botes, qe fati dhe lumturija te ju perciell
ne cdo aspekt te jetes e me se shumti te deshiroj qe te keni fat ne
Dashuri .


Me rrespete Abetarja
avatar
Abetarja.

Shteti : Ne doren e zotit !!!
Postime : 11
Kyējet nė forum : 11217
Regjistruar mė : 27/03/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Thu 27 Mar 2008, 15:37

E dashur Abetare mire se erdhe ne forumin tone !!!

Uroj te gjesh ngrohtesi dhe argetohesh ne mesin tone!! kis
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Thu 27 Mar 2008, 16:11

Abetare mire se erdhe ne forumin tone te dashur te uroj te gjeshe kenaqsi ne kete forum
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Thu 27 Mar 2008, 19:18

Mire se vjen Abetarja flower

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Abetarja prej Fri 28 Mar 2008, 01:56

Te nderuara Kotelja,...Zemera_e_thyer,...Annika,...ju falinderoj per mikepritjen tuaj qe me bete mua flm shum nga ju,..shpresoj edhe ne te ardhmen te kaloje mire pasi qe ketu jeni Mikepritesat shum te mire ,..vendi i mire nuk kam pse te kaloj keq edhe une ju falenderoje nga zemra per keto fjale, qe me siguri do te me ndihmojne shume ne kete forum qe un te ndihem mire kam knaqesin qe jam ne mesin e juaj dhe ju jam shume mirenjohese per kete mireseardhje qe me bete mua ju te gjithe , ju deshiroj te gjitha te mirat e kesaj Bote .

Me rrespekt Abetarja
avatar
Abetarja

Shteti : Ne doren e zotit !!!
Postime : 14
Kyējet nė forum : 11217
Regjistruar mė : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga visitor prej Fri 28 Mar 2008, 13:24

Abetare,
Me duhet te pranoj se kam qene ne shume forume dhe deri me sot nuk kam hasur ne nje prezentim te tille. Je e shkelqyer moter te uroj mireseardhje ne mesin tone dhe shume suksese ne pune e jete

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11564
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Adisa prej Fri 28 Mar 2008, 13:42

motrushe abetare mirsekardhe ne mesin ton

te uroj suksese veq vazhdo motrushe je yll bote
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Abetarja prej Fri 28 Mar 2008, 15:40

Te nderuara motrat e mija Shota dhe gresa ju falinderoj per mikepritjen tuaj qe me bete mua flm shum nga ju,..Jeta ju servofte perplot befasira te kendshme! Urimet e juaja me kujton urimet e miqve me te mire qe kam.Prandaj ju jeni motrat e mija ma te bukurat qe kam ne Forum Qofshet gjithmon te lumtura ne jete.

Me shume respekt per ju dhe me sinqeritetin ma te madhe per ju qe kam ju pershendes.Abetarja
avatar
Abetarja

Shteti : Ne doren e zotit !!!
Postime : 14
Kyējet nė forum : 11217
Regjistruar mė : 27/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 10:38

abetare qeke vajz me bot
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Kotelja prej Sun 30 Mar 2008, 15:39

ARli shkruajti:pershendetje te gjithve un jam arli


Ku je o Arli... pse nuk behesh i gjalle? Sad
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13845
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga akili prej Sun 30 Mar 2008, 19:22

une jame po ai akil qe te shumtit me njofin jame nga vlo0ra dhe jetoje ne greqi dhe jame 26 vjec
sa per gocat e keti forumi jane te gjitha si shpirt jeni yje te gjitha
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Sun 30 Mar 2008, 19:25

mir se ke ardshur Akili vlla dhe deshiroi te kalosh si ma se miri me ne te gjith njashtu lumturi ne dashuri


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga akili prej Sun 30 Mar 2008, 19:27

flm gurbetqare dhe ti gjithashtu
avatar
akili

Shteti : greqi
Postime : 244
Kyējet nė forum : 11256
Regjistruar mė : 13/03/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga 666 prej Sun 30 Mar 2008, 23:00

une jam une Very Happy:D:D
avatar
666

Shteti : hell
Postime : 861
Kyējet nė forum : 11265
Regjistruar mė : 10/03/2008

http://www.kinezi.fforum.biz

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Guest prej Tue 01 Apr 2008, 06:43

pershendetje 666 kalo si ma se miri vlla ne forum me te gjith se bashku


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 09:44

Mire se erdhe akili ne forumin ton besoj te gjeshe kenaqesi ne kete shoqeri te mire te forumit ku te gjithe jan shume te mire
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Tue 01 Apr 2008, 11:28

my_love me dike dhe emrin o dreq eee
te puth te cepi buzes se je shume e mire jocolor
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Albanian prej Mon 07 Apr 2008, 16:50

Une jam majkell Peqinsi Very Happy

Albanian

Shteti : itali
Postime : 16
Kyējet nė forum : 11748
Regjistruar mė : 02/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 07 Apr 2008, 17:38

Mire se vjen Albanian Sleep

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Mon 07 Apr 2008, 18:26

Albanian shkruajti:Une jam majkell Peqinsi Very Happy


albania me ke borxh i byrek peqini:D Very Happy
welcome robo💋

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Wed 09 Apr 2008, 11:32

Je jasht teme (memaliaj) her tjeter kujdes me fjalorin


edit My Love
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Wed 09 Apr 2008, 12:45

memaliaj shkruajti: jasht teme
ptuuuuuuuuuuuuuu cune rrugac Razz

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Wed 09 Apr 2008, 16:09

MORENA HAHAHAHAAAAAA
PSE JAM RUGAC MI HAHAHAHAHHAAAAA
KU ESHTE LLAFI I PISET HAHAHHAHAAAA
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Vizitor prej Wed 09 Apr 2008, 23:10

Mirse erdhe Albanian Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Thu 10 Apr 2008, 08:10

my love ajo ishte menyra ime per te pershendetur antarin e re Albanian nuk ke pse me censuron.
dhe morena moderatore eshte po nuk ber si ty sepse e kuptoj shakan dhe e mbajti ate.
gjithsesi une e respektoj vendimin tend.
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga mirela prej Fri 11 Apr 2008, 23:56

memalia kur u ndam kto na rane

firma.................................................................................................................................................................................
We've never been so many, we've never been so alone.
There's a sucker born every minute.
Life is short: forgive quickly, kiss slowly.
Imagination is more important than knowledge.
avatar
mirela

Shteti : N'TOK TIME
Postime : 823
Kyējet nė forum : 11552
Regjistruar mė : 29/11/2007
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga dano prej Sat 12 Apr 2008, 09:03

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti: jasht teme
ptuuuuuuuuuuuuuu cune rrugac Razz
hahahahahhaah sa e keqe je shejton .
avatar
dano

Shteti : K S A
Postime : 110
Kyējet nė forum : 11386
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : student

http://interesanti.all-forum.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Sat 12 Apr 2008, 11:29

eshte ca eshte po kur tja kafshoj pak buzen une hahahaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Musafir prej Sat 12 Apr 2008, 12:08

memaliaj shkruajti:eshte ca eshte po kur tja kafshoj pak buzen une hahahaaa
8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga ylli prej Mon 14 Apr 2008, 12:51

un si antar i ri i forumit, ne rrall te par ju pershendes te gjithve dhe mir se ju gjeta une jam ylli dhe aktualisht jetoj ne belgium
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Naki prej Mon 14 Apr 2008, 13:20

Ylli mirė se vjen

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 13:30

mire se erdhe ylli besoj te jeshe edhe vet ylle si emeri shaka te uroj mireseardhjen ne Forum
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga ylli prej Mon 14 Apr 2008, 13:33

nuk eshte sekret. te tregosh se ku jeton
e mua me pelqen shum raliteti , dhe nuk kam as gje te fsheht
flm per komplimentin


Edituar pėr herė tė fundit nga ylli nė Mon 14 Apr 2008, 13:35, edituar 1 herė gjithsej
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Mon 14 Apr 2008, 13:37

ylli Belgjika eshte e bukur e kam vizituar kryesorja eshte ti ndihesh mire ne belgjik si ket ne forume tani besoj
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11373
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Annika prej Mon 14 Apr 2008, 18:16

Mire se vjen Ylli Smile

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15226
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga GISHTEZA prej Mon 14 Apr 2008, 18:53

ylli shkruajti:un si antar i ri i forumit, ne rrall te par ju pershendes te gjithve dhe mir se ju gjeta une jam ylli dhe aktualisht jetoj ne belgium
mirese erdhe nuk je larg nga une ti jo Mad
avatar
GISHTEZA

Shteti : andej kendej gjithandej
Postime : 683
Kyējet nė forum : 12394
Regjistruar mė : 04/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga ylli prej Mon 14 Apr 2008, 21:48

GISHTEZA shkruajti:
ylli shkruajti:un si antar i ri i forumit, ne rrall te par ju pershendes te gjithve dhe mir se ju gjeta une jam ylli dhe aktualisht jetoj ne belgium
mirese erdhe nuk je larg nga une ti jo Mad

PO KU JE MOR TI NE QENKEMI KOJSHI .. UNE I ALLUROJ SHUM KOJSHIT E MIR SI TI , ciao
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11165
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga STUPCAT prej Tue 15 Apr 2008, 04:23

pershendetje per te gjidh ne forum veqenarisht nakin
dhe mir se ju gjte ne ket vend te mrekullushem
a jeni si jeni merhba burra e gra djem e vajza te reja
une jam stupcat nga londra per nryshe nga prishtina
vjet kom po sdi sa i kom se moti si kam njeh um doket mu ka mush dhesi plot me vjet po dhesi i qkym edhe kam harru kshtu qe kaloni sa ma mir nese keni naj pytje tjeter hajde bujrum vetni mos u tutni se veq nikin e kam stupc se i urt jam si uk kshtu qe edhe niher ju pershendes gjidhve kaloni sa ma mir ne ket forum te mrekullushem respekt stupcat fest

STUPCAT

Shteti : LONDER
Postime : 1
Kyējet nė forum : 11172
Regjistruar mė : 11/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga memaliaj prej Tue 15 Apr 2008, 08:17

ylli mireseerdhe belgjika
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12137
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Prezantimi i Anėtarėve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 19 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi