» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kulti i trekendeshit

Shko poshtė

Kulti i trekendeshit

Mesazh nga Vizitor prej Sat 11 Apr 2009, 23:46

Nje trekendesh familjar ku te pozicionuar jane vjehrra, djali dhe nusja. Vjehrra e vene ne nje pozite mamaje , keshilluese, drejtuese dhe shpesh e gjithanshme ne jeten e djalit. Nusja e sapoardhur ku perpiqet te fitoj respekt dhe besim dhe ne kerkim te marrjes se situatave ne dore. Djali i ndodhur midis dy ekstremeve dhe dy dashurive te jetes se tij. I duhet te ruaj ekulibret e shtepise dhe mundohet gjithmone tu jap te dyjave te drejte.
Si mendoni a duhet ky trekendesh te vazhdoj te bashkejetoje apo eshte me mire qe nje cift te te jetoj si cift? Vjehrra eshte e tepert apo eshte nje njeri human qe gjithcka e ben nga dashuria per djalin?

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi