» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Pershendetje mire se ju gjeta

Shko poshtė

Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga ERI DR prej Wed 22 Apr 2009, 20:37

PERSHENDETJE MIR SE JU GJETA
SHPRESOJ SE DO KALOJM MIR KETU NGA ERI DR
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10176
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Annika prej Wed 22 Apr 2009, 21:28

Mirėseardhur ne forum ERI DR ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15298
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga ERI DR prej Wed 22 Apr 2009, 22:02

Mir se ju gjeta Annika :puthje:
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10176
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Geri prej Wed 22 Apr 2009, 22:49

Mire se na erdhe lale.klbb ktu
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16209
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga lolita prej Wed 22 Apr 2009, 22:50

Mire sekeardhe ERI DR ;hi;

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15622
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Naki prej Thu 23 Apr 2009, 06:14

Mire se erdhe Eri

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19259
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Erona prej Thu 23 Apr 2009, 07:31

pershendetje eri dr dhe mirse erdhe
avatar
Erona

Shteti : Kosove
Postime : 565
Kyējet nė forum : 10776
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : mjekesi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Voglushja prej Thu 23 Apr 2009, 10:36

Mire se erdhe Eri :puthje:

firma.................................................................................................................................................................................
Perseri ne kembe..!

Sidoqofte,Miremengjesi Jete.!

Voglushja

Shteti : Gjakove
Postime : 4385
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 02/11/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 24 Apr 2009, 23:01

pershendetje mir se erdhe

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17613
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Apr 2009, 09:14Mire se na erdhe Eri Dr!
Nje per ty, nje per mua dhe per ate qe do postoje pas meje Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13917
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Rrezon@ prej Sat 25 Apr 2009, 10:26

ERI DR Pershendetje e mir se erdhe !

firma.................................................................................................................................................................................
Nuk jam une qe te mendoj, je ti qe me vjen ne mendje !♥Smile
avatar
Rrezon@

Postime : 1428
Kyējet nė forum : 11605
Regjistruar mė : 27/05/2008
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Apr 2009, 11:26

Epo Rrezon@ e pifshim per te mire atehere!

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13917
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga zymer prej Sat 25 Apr 2009, 13:15

pershendetje mire se te gjej Eri . Kotele pse ke ngel vetem?

firma.................................................................................................................................................................................
E cka eshte jeta nėse jo vallezim?
avatar
zymer

Shteti : Lipjan
Postime : 698
Kyējet nė forum : 11768
Regjistruar mė : 03/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kotelja prej Sat 25 Apr 2009, 13:18

Perkundrazi zymer... ndjehem vete e 100-ta! Mos harro ti urosh mireseardhjen Erit Smile

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13917
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 25 Apr 2009, 18:39

pershendetje mir se ju gjeta pirat


mir se erdhi ERI-DR

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17613
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga ERI DR prej Mon 27 Apr 2009, 19:32

mirse ju jeta jeni te gjith shum te mir ju pershendes .
avatar
ERI DR

Shteti : GREQI
Postime : 58
Kyējet nė forum : 10176
Regjistruar mė : 22/04/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Adisa prej Tue 28 Apr 2009, 13:16

pershendetje .Eri . dhe mir se erdhe ne mesin ton jocolor
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12478
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga GoldeN prej Mon 03 Aug 2009, 15:45

pershendetje dhe mir se ju gjeta
avatar
GoldeN

Shteti :
Postime : 115
Kyējet nė forum : 10129
Regjistruar mė : 30/05/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 00:56

pershendetje dhe mir se ju gjeta
Hapesira Qijeve shqipetare

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Vizitor prej Wed 16 Dec 2009, 08:50

Mire se erdhe Shpati, kalo bukur mes nesh.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Annika prej Wed 16 Dec 2009, 21:25

Mire se erdhe Shpati ne forumin

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15298
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Geri prej Wed 16 Dec 2009, 21:28

Mir se erdhe Shpati..Klm ktu.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16209
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Pershendetje mire se ju gjeta

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi