» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

6 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 6 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Thashethemet

Shko poshtė

Thashethemet

Mesazh nga Vizitor prej Wed 03 Jun 2009, 13:50

Megjithese teknologjia po avancohet gjithmone e me shume, standartet jetesore jane ne rritje,njeriu po zbulon jete dhe ne planete te tjera,ne njefare menyre nuk mund ta mohoj faktin qe e ka te veshtire te largoj disa zakone nga sjellja e tij.Si qenie ne jete e dime mire qe njerezit perreth nesh ju pelqen t'i komentojne sjelljet tona, veprimet madje dhe aparancen.Shume here fjalet qe qarkullojne ne ambjentet ku jetojme na gezojne ose na merzisin.Kjo eshte ne varesi te asaj qe degjojme.Po ndonjehere ndodh qe dhe nga keto fjale te filloj nje "lufte" e vertet mes nesh.Kjo mani me shume theksohet tek femrat, shume te lehte e kane te tregojne interes per te tjeret ,shume here dhe trillojne per ta bere gjene te duket sa me skandaloze ose sa me te bukur.Nuk duhen perjashtuar meshkujt sepse dhe ata i degjojne keto thashetheme dhe krijojne nje opinon, madje disa dhe i komentojne aty ku duan.
Meqense ne njerezit leme gjurmen tone kudo qe shkojme dhe ketu ne net i perhapim ato me shpejtesi marramendese.Kalojme kohen me jeten e te tjerve se tona ka marr fund ndoshta, mendojne disa.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi