» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 2 Bots

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Si i manipulojne femrat meshkujt?

Shko poshtė

Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009, 16:28

Shume kush nga e permendim femren si teper te zgjaur, te afte, te bukur.Shume kembengulese dhe gjithmone ne qender te vemendjes.E besoni ju se gjithmone luan ndershmerisht nje femer?Ka marifet ne perfitim te asaj qe kerkon?
Nuk do shume mend te kuptohet qe manipulimet qe bejne femrat jane kthyer ne legjenda dhe se kane per tu forcuar edhe me shume.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 20 Jun 2009, 19:11

Femrat shpesh ne perpjekje te manipulojne,mbeten me gishta ne goje.
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13884
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 20 Jun 2009, 20:44

Ka shume menyra manipulimi, hilet qe dijne te bejne femrat, lotet qe i vene ne funksion per te arritur qellimin.Lajkat dhe lavderimet.Gadishmeria qe tregon kur kerkon te arrij dicka.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Genci-fr prej Sun 21 Jun 2009, 10:25

shum let i manipulojn, se shtresa me dominuese ne kete drejtim jan femrat, sa i perket manipulimit edhe en gjum mendojn per te, per te manipuluaer ka disa faktor nje nder to po e ceke se esht genjeshtra, e sa i perket genjeshtres femrat e kan te perzier me gjak..kshtu qe ja arrin qdo manipulimit...

Genci-fr

Shteti : kosov
Postime : 467
Kyējet nė forum : 10430
Regjistruar mė : 02/06/2009
Profesioni : ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga LumLumi prej Sun 21 Jun 2009, 15:46

Mendoj mos e zgjas! Se femra ka arritur shejtanin ta fuse ne shishe e jo meshkujt qe jan gjysme shejtanash!
avatar
LumLumi

Shteti : Uskana
Postime : 915
Kyējet nė forum : 11204
Regjistruar mė : 24/03/2009
Profesioni : Gjithė kohėn me libra

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Dita prej Mon 22 Jun 2009, 14:45

hahahha shejtani deshte vete me u fute ne shishe se ishte fetishist.

apo ne faktin se femrat (keto qe futin djallin ne shishe) ju komandojne me sy ndaj syri ka lot, lot gezimi dhe hidherimi e jo me me fjale.

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10730
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Mon 22 Jun 2009, 17:13

Po te me kishte ngjare mua shejtani se besoj se do te futej ne shishe megjithate nuk i dihet.
Po them femrat manipulojne me ata qe mund ti manipulojne.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Dita prej Tue 23 Jun 2009, 01:14

budallenj meshkujt qe bien preh e ketyre femrave, mire tu behet Neutral Neutral

firma.................................................................................................................................................................................
(Æ`·.øø.·“Æ`·.øø.- www.nasergashi.com -.øø.·“Æ`·.øø.·“Æ)


avatar
Dita

Shteti : Tirane !!
Postime : 429
Kyējet nė forum : 10730
Regjistruar mė : 29/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Tue 23 Jun 2009, 15:10

Nuk mund te quhet budallaki eshte nje lloj kurioziteti apo terheqje nga fjalet e zjarrta. Kam nje mendim e them nga ajo qe kam vertetuar se ato femra qe para pasqyres nuk e shofin veten por luaneshen e luajne kete rolin e te bukures se dheut( ne boten virtuale) dhe si te tilla ato kurr nuk gjejne guximin te perballen me realen dhe keshtu knaqen duke menuar " ja shif mi shoqe se cfar i bej une ketij trapi" jane evidente gjera te tilla.
Thenja e vjeter se femra ka futur dy here dreqin ne shishe nuk qendron eshte nje powerb sa per ti dhene nje kompliment femres.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Jun 2009, 13:13

Me pelqen qe kjo teme ka reagime te menjehershme, por mos fshihni faktin qe pre e manipulimeve femrore bien vetem meshkujt.Nuk e di nese eshte vene re po femra ka nje dhunti per te manipuluar "embel"Me ane te fjaleve perkedhelese, me lote te paster, me nje shikim ajo arrin te shkrij mashkullin e grire.Me gjithe keto xheste te praktikuara mire i paraprin qellimit ne brendesi duke e veshur mjetin me lloj -lloj figurinash qe jane marramendese per mashkullin.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Adonisi prej Wed 24 Jun 2009, 14:15

Naki shkruajti:Nuk mund te quhet budallaki eshte nje lloj kurioziteti apo terheqje nga fjalet e zjarrta. Kam nje mendim e them nga ajo qe kam vertetuar se ato femra qe para pasqyres nuk e shofin veten por luaneshen e luajne kete rolin e te bukures se dheut( ne boten virtuale) dhe si te tilla ato kurr nuk gjejne guximin te perballen me realen dhe keshtu knaqen duke menuar " ja shif mi shoqe se cfar i bej une ketij trapi" jane evidente gjera te tilla.
Thenja e vjeter se femra ka futur dy here dreqin ne shishe nuk qendron eshte nje powerb sa per ti dhene nje kompliment femres.

Kjo thenje qendron, por shtrohet pyetja se sa ka pas efekte nese femra e ka futur dreqin ne shishe, sikur mos te kisshte qen mashkulli i cili ja ka ven kapakun shishes?
Nisur nga kjo nuk e mohoje se femra din te josh me shume, por me e keqja eshte se femra nuk e shtin trurin ne funksion te mendoj per me gjate!

firma.................................................................................................................................................................................
...
"Nga kompleksi i inferioritetit kombi shqiptar ka pesuar disa here disfata gjate historise dhe e ka viktimizuar vetveten"
avatar
Adonisi

Shteti : Ne zemer te shqiptaris
Postime : 947
Kyējet nė forum : 11457
Regjistruar mė : 03/12/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Wed 24 Jun 2009, 23:38

Adonisi une e kam lexuar kete shprehje eshte e vertete se keshtu thuhet " femra futi shejtanin dy here ne shishe" nuk e kam lexuar se thuhet " Femra futi mashkullin ne shishe " ketu qendron problemi andaj e thashe se eshte thene sa per ti jap nje kompliment.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Aristogata prej Thu 25 Jun 2009, 12:59

buzqeshja eshte plumbi i mbuluar me petale trendafili,pikerisht me buzqeshje mund te manipulohen meshkujt Mad
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga vistor2 prej Thu 25 Jun 2009, 13:27

Nuk mendojė se ėshtė kompliment Naki ! Ndoshta edhe mund tė jetė ngase prejardhjen e kėsaj pyetje se spjegon as Kurani e as Bibla.
Shejtani nuk ka gjini Naki mund tė jetė ai/ajo.Manipulimet e femrave ndaj meshkujve janė legjendare dhe as kanė ndėr mend tė heqin dorė ndonjėherė.Tė gjitha femrat e dinė se mėnyra mė e lehtė pėr ta vėnė nė siklet njė mashkull ėshtė tė qajnė. Jemi tė gjithė dėshmitarė se meshkujt dorėzohen automatikisht edhe me kėrkesėn mė tė paarsyeshme vetėm e vetėm tė ndalin lotėt.
Parandaloni gjėrat pėrpara se tė dalin jashtė kontrollit. Qėndroni i fortė - manipulimi mund tė funksionojė vetėm tek ata qė i shpėrfillin shenjat.Djema,Kujdes!!!!

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12093
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga deti prej Thu 25 Jun 2009, 14:27

Eshte normale qe femrat manipulojne meshkujt. Ajo eshte qendra gjithmone dhe nuk thuhet se koti: mashkulli e shikon femren per ta pare ndersa femra e shikon mashkullin qe te jete e pare nga ai. Dhe cuditerisht ambalazha shpeshehere eshte ajo qe i manupulon meshkujt pa e provuar permbajtjen.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Vizitor prej Thu 25 Jun 2009, 15:36

Egoja eshte mahnitese funksionon e pavarur ndaj llogjikes dhe i pergjegjet dhe te pasinqerte dhe lavderimeve.Hey meshkuj, meshkuj, kur femra te mbush me levdata, te vlereson me shume nga sa duhet, te jeni te sigurt qe kerkon te perfitoj nga ju.Kujdes!Kur nje femer ju mbivlereson mos i tregoni sa te forte i keni muskujt se loja po behet me e forte dhe e emecionuese per te.Nese ju mund te nuhasni manipulimet qe ben, ajo nuk do ndalet po de bej me te veshtire thelbin e pse-se.Kur nje femer te jep shkas qe te behesh xheloz,kerkon vetem perkushtimin ndaj vetes.Ne teori themi te arrish dicka ne menyre te ndershme eshte perparesi. E drejta juaj eshte te mbroheni nga manovrat.Zgjidheni ju se me cilen nga marifetet e saj mund te jetoni dhe me cilen jo.Qendroni te forte!!!!!!!! Smile

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Naki prej Fri 26 Jun 2009, 00:33

I lexova te gjitha replikat ka disa pakjartesi ketu nuk e di perse nuk jemi me konkret. Askush mbi askend nuk mund te manipuloj nese ate qe nuk ja lejojme ne vete qofte te jete femer qofte mashkull.
Femra eshte gjinia e bukur dhe mire e ceku deti se femra e shikon mashkullin qe ai te jete para saj. Nuk mund te quhen manipulime jane qeshtje tjera sot eshte shume e veshtire ta manipulosh dikend ose fare nuk ja arrin andaj dhe ky fenomen eshte shume i vjetruar.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19187
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Si i manipulojne femrat meshkujt?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi