» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Kengetari me i mire

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 10:03

ca ishte morena hahhaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Musafir prej Sat 29 Mar 2008, 10:05

memaliaj shkruajti:ca ishte morena hahhaaaa
gool dmth shume e bukur.. si ca ishte Shocked Shocked uaaaaaaaa smu ndave ti muaaaaaaa hahahahahahahahahahah

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Interesant prej Sat 29 Mar 2008, 10:07

Mendoj se si Ramadan Krasniqi "Dani" ska Very Happy
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13805
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Sat 29 Mar 2008, 10:26

morena thon qe ai qe te re te do hahaaaaa Shocked Shocked
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Dukagjini prej Sun 30 Mar 2008, 14:10

Dani legenda e Pejes mendoj qe eshte SICK.
avatar
Dukagjini

Shteti : Peja-Kosovė
Postime : 178
Kyējet nė forum : 11628
Regjistruar mė : 10/11/2007
Profesioni : Speaker-Dj

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Naki prej Sun 30 Mar 2008, 14:58

Vaco Zela dhe Nexhmije Pagarusha jane te pazavendsuar...
Personalisht e adhuroj shume Dava Gjergjin eshte kengetare me ze te falur dhunti nga Perendia dhe eshte ylli

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19184
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Guest prej Sun 30 Mar 2008, 16:03

Shaqir Cervadiku me kengen,,albumi ,, shum bukur ja thot hahaha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 01 Apr 2008, 08:52

KA eshte Bujar Qamili,Sabri Fejzullai,Shkurte Fejza,Shurete Beluli ka qe kendojne me te vertet shume bukur
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11370
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga GERI_G prej Sat 12 Apr 2008, 14:15

KENGETARI IM I PREFERUAR ESHTE STINE
avatar
GERI_G

Shteti : IN BIG ALBANIA
Postime : 7
Kyējet nė forum : 11208
Regjistruar mė : 29/03/2008
Profesioni : shkoll(*akademia ushtarake*)

http://wwww.alb-matrix.forum777.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Musafir prej Sat 12 Apr 2008, 14:19

GERI_G shkruajti:KENGETARI IM I PREFERUAR ESHTE STINE
Mad

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Apr 2008, 16:28

morena shkruajti:
GERI_G shkruajti:KENGETARI IM I PREFERUAR ESHTE STINE
Mad
morena do te ta prezantoj se e kam ne lagje.
kam frik se do zhgenjehesh kur ta njohesh hahhaahaaaaa
eshte si barbon 5 vjec
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Apr 2008, 16:42

morena padyshim
vetem sores nuk ja mer dot
hahhhahahahahahahahaahaaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 10:45

i kerkoj ndjes morenes po eshte ofenduar.
stinia eshte kengetare shume i mire. 8)
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Musafir prej Fri 25 Apr 2008, 10:51

memaliaj shkruajti:i kerkoj ndjes morenes po eshte ofenduar.
stinia eshte kengetare shume i mire. 8)
8)

Musafir
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga ylli prej Fri 25 Apr 2008, 12:24

bujar qamili shkurte fejzo mahmut ferhati
merie braho dhe sinan hoxha
besoj se keta jan te pelqyshem per te gjith
avatar
ylli

Shteti : kudo qč kčrkon atdheu
Postime : 555
Kyējet nė forum : 11162
Regjistruar mė : 12/04/2008
Profesioni : i imi

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Vizitor prej Fri 25 Apr 2008, 13:52

Eranda Libohova

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 15:58

arla shkruajti:Eranda Libohova
edhe une arla e kam fiksim kete eranden
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Geri prej Sat 16 Aug 2008, 15:20

pa dyshim Rockstar,ne shqiperi elita 5 jan yje
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16134
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga visitor prej Sun 17 Aug 2008, 15:02

Eric Adams

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11561
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga klenisa prej Mon 18 Aug 2008, 23:58

ENRIQUE IGLESIAS
avatar
klenisa

Shteti : ne nje cep te botes
Postime : 25
Kyējet nė forum : 10782
Regjistruar mė : 18/08/2008
Profesioni : shakaxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Tue 19 Aug 2008, 09:26

vete te muzik te huaje deshon ti mi denohesh per propagande me heqe lirie qe degjone muzike te huaj

une PONI

firma.................................................................................................................................................................................
Jeta eshte e bukur jetoje,endera s“eshte ralitet shpejte harroje!
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11370
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Annika prej Tue 19 Aug 2008, 19:08

Kengetari me pelqen shume muzike nga ABBA & Dame Kiri Te Kanawa

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15223
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga memaliaj prej Mon 01 Sep 2008, 14:50

gabeli i lagjes time hahahahaaaaa
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12134
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Kotelja prej Mon 01 Sep 2008, 22:13

Kohet e fundit me ka hyre ne qef Darren Heyes, sidomos Instatiable.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13842
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kengetari me i mire

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi