» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

5 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 5 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga princi prej Mon 07 Dec 2009, 22:26

po shummm
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9677
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Sat 16 Jan 2010, 10:28

Jo dhe aq!!
Njeriu qė sulmon me tė pavėrtetat, nuk lufton pėr ēėshtjen qė e flet,
por pėr veten, sepse ėshtė pjesėtar i asaj ēėshtjeje. Nė jetė shumė
gjėra duken tė njėjta, por qė nė fakt, nė thelb, ndryshojnė. Prandaj,
duhet tė gjurmohet dhe tė koordinohet busulla (ndiqet qėllimi,
principet, vlerat etj), tė cilat do tė jenė “momenti” kyē i orientimit.
Njohja e esencės sė gjėrave ėshtė mė vendimtarja gjatė kėsaj
“hyrje-dalje” nga kjo derė nė derėn tjetėr (siē thonė pleqtė). Jeta
ėshtė edhe e shkurtėr edhe e gjatė.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elhamiu prej Sat 16 Jan 2010, 11:50

nuk jam i knaqur me jeten, se personin qe duaaa nuk ekam pran ajo eshte ne mes keti forumit (v) por .....

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12842
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Bruneta prej Thu 11 Feb 2010, 16:22

Hiq aspak

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12943
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Vizitor prej Fri 11 Jun 2010, 18:54

Jam dhe sjam,jam e kenaqur qe jam shendosh e mire,sjam e kenaqur qe Jeta eshte e pa drejt ne shum gjera.


Edituar pėr herė tė fundit nga Princesha nė Fri 11 Jun 2010, 18:58, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga E Dashuruar prej Fri 11 Jun 2010, 18:56

Jam e knaqur dhe i falemnderoj All-llahut.
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11623
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kle@Love prej Fri 11 Jun 2010, 21:51

Nuk ankohem por ka edhe me mire

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17535
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga lolita prej Fri 11 Jun 2010, 22:50

Deri dikun jom e knaqne

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15544
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Arjana prej Sat 12 Jun 2010, 11:14

jam e re akoma per te then me bindje se jam e kenaqur nga jeta,kam shum per te mesuar e te marr prej saj
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14974
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga E Dashuruar prej Sat 12 Jun 2010, 11:18

E knaqur per veten, ka dhe me keq
avatar
E Dashuruar

Shteti : Tetove
Postime : 2236
Kyējet nė forum : 11623
Regjistruar mė : 20/05/2010
Profesioni : Frizer (Salon Sun Shine)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Elda prej Sat 12 Jun 2010, 18:57

po tani per tani ka edhe me mir edhe me keq
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9594
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Katilja prej Fri 21 Jun 2013, 12:06

jet kotiii pffffff

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Kotelja prej Tue 03 Sep 2013, 10:29

Jeta te jep aq sa kerkon prej saj.

firma.................................................................................................................................................................................
Mjauuu...!
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13839
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga albi prej Tue 03 Sep 2013, 13:27

po jam i naqur sepse zoti  me jap shendet lumturi maka mundsua te shkoj ne hagj te fali pes vakte namaz dhe vetem ati i falemenderoj
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12198
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 12:53

vetem jam e lumtur qe shoh ato qe mkan ber keq dikur qe kerkojn ndihmen time dhe un si e mir qe jam as me sy nuk i shoh

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7189
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Jeni tė kėnaqur nga jeta?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 3 e 3 Previous  1, 2, 3

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi