» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

10 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 10 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Anėtarėt nė foto

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtė

Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Fri 22 Jun 2007, 10:28

po e tregoj une i pari turirin tim:P

avatar
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12135
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Fri 22 Jun 2007, 11:52JA EDH ENJE FOTO TJETER IMJA
avatar
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12135
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Thu 28 Jun 2007, 13:55

ketu kam dal para 2 viteve ne kalane e Beratit
avatar
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12135
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga clesiano prej Mon 09 Jul 2007, 12:10

ja edhe nje tjeter nga une

avatar
clesiano

Shteti : itali
Postime : 30
Kyējet nė forum : 12135
Regjistruar mė : 21/06/2007

http://www.zemershqiptare.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Tue 10 Jul 2007, 11:59


Nje foto ime ne liqenin e Badovcit gjate peshkimit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Mon 13 Aug 2007, 15:22Anėtari mė i ri i Forumit

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Kosovarja prej Sat 18 Aug 2007, 11:41

Arlind llokum qenke mo xhan:kiss:
avatar
Kosovarja

Postime : 240
Kyējet nė forum : 11998
Regjistruar mė : 10/08/2007
Profesioni : Studente

http://www.kosovare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga shaban cakolli prej Sat 13 Oct 2007, 18:58

Arlind Gashi,ėshtėKadare i kėtyre brezave,pos qė duhet pasur parasyshė se veq forumeve,krijimtarinė e vet duhet zgjėruar edhe mė gjėrė,jam pėrpjekur tė ja gjejė rrugėn e cila e drejton te rreshtimi i sukseseve,kam dhėnė disa adresa qė e drejtojnė.

Bėje ate qė tė kam porositur Arlind,pastaj tė premtoj se do tė pėrqafoj.Po nuk e bėre.......
avatar
shaban cakolli

Shteti : Gjermani
Postime : 2762
Kyējet nė forum : 13962
Regjistruar mė : 11/06/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Sun 17 Feb 2008, 19:04

Naki shkruajti:

Anėtari mė i ri i Forumit

kis Arlindi bukuroshi ......nuk di si te postoj edhe une nje foto timen por do e vendosja Very Happy
Megjithate e kam nje foto ne avatar Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Tue 19 Feb 2008, 15:06, edituar 1 herė gjithsej

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 15:08

Naki shkruajti:Pershendetje nga Restaurant "TROFTA"

foto miku im DETI dhe une Naki e bere me date 09.07.2007

Ju pershendesim
Nakiiii ku eshte fotoja se nuk po e shohim Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Tue 19 Feb 2008, 19:42

gurbetqarja shkruajti:motrushe barby e kan harruar ne troft hahaha

E ka ngren peshku hahahahahah motrushe Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga lovely-shkodrane prej Thu 21 Feb 2008, 17:13

ME VJEN MARRE ME VU FOTON Embarassed Embarassed
avatar
lovely-shkodrane

Shteti : london
Postime : 49
Kyējet nė forum : 11400
Regjistruar mė : 21/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:27

Pseeeee?? Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 09:32

Vendose se ska femra te keqe Very Happy

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 10:19

mua nuk me pelqen ta qes foton se ashtu jam nje shum e keqe vetem zemra esht kryesorja se nuk e kam zemren e keqe


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Fri 22 Feb 2008, 10:42

Motrushe je shum e mire ne internet zemra duket Very Happy
Se pak rendesi ka paraqitja kis motrushe

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Guest prej Fri 22 Feb 2008, 11:57

shum flm motrushe edhe per mua ajo vlen se bukuria e zotit esht te jesh nje njeri me sinqeritet apo karakter


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Adisa prej Sat 23 Feb 2008, 14:02

te gjith jemi te bukra sido mos pejanet
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Sun 24 Feb 2008, 22:09

Ha pak buke ore Very Happy:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Annika prej Sun 24 Feb 2008, 22:11

cig cig cig 8) 8) Very Happy Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15304
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Guest prej Mon 25 Feb 2008, 06:38

pershendetje te dyve shum bukur jeni dalur ne foto por edhe une kam foton e troftes qe jemi dalur ne troft me te vertet esht bukur kah vendlindja ime njashtu e pershendes togerin e Istogut sepse esht dhe mbetet nje njeri me vlera te medha


Guest
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:30

Naki vetem peshk ha ti ore Very Happy:D:D:D

Ha edhe pak buk qe te shendoshesh pak Razz Razz

Shum i bukur si ambjent aty,

Ju pershendes te dyve,

Naki kur te vim, aty do na e japesh dreken eeee
gurbetqare si thua do na ftoje Very Happy:D:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Feb 2008, 10:39

motrushe na e vendos ate foto dhe te gjejme gurbetqaren ku esht ne ate foto Very Happy:D:D:D

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Interesant prej Fri 07 Mar 2008, 09:44

avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13886
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga memaliaj prej Thu 24 Apr 2008, 16:15

moj foto egoiste pse nuk del
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Kotelja prej Thu 24 Apr 2008, 20:51

hahahaha memaliaj... si duket nuk e ka ndermend me dal fotoja jote Very Happy
avatar
Kotelja
Webmaster

Shteti : Nen rrenojat e dashurise!
Postime : 3139
Kyējet nė forum : 13923
Regjistruar mė : 04/06/2007
Profesioni : Viktoriane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga memaliaj prej Fri 25 Apr 2008, 16:14

morena shkruajti:
memaliaj shkruajti:moj foto egoiste pse nuk del
kot ky Shocked Shocked bo gjoja
do me ma pa suratin e morena
do ta fus dhe une nje foto mos u merzit se do ta shuaj kuriozitetin
avatar
memaliaj

Shteti : TIRANE
Postime : 3003
Kyējet nė forum : 12215
Regjistruar mė : 06/03/2008
Profesioni : arkitekt

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Tue 06 May 2008, 08:43

Ok ja po e ve edhe une timen Very Happy 8)

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Annika prej Tue 06 May 2008, 19:02

scratch scratch scratch WOW WOW 8) Very Happy NAKI "Jag blir alldeles till mig, mitt hjärta bankar för dig" Very Happy try this one Naki

firma.................................................................................................................................................................................
***Love does something and takes me there next to you...***
avatar
Annika
VIP

Shteti : nė mbarė botėn
Postime : 6751
Kyējet nė forum : 15304
Regjistruar mė : 20/06/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga MANDI prej Tue 06 May 2008, 22:13

une skame nevoi te vendos foton sepse disa nga stafi drejtues me njohin dhe personalisht

dhe pse hidherohen pak nga kjo gje qe une erdha ketu

besoi se ata qe me njohin e kane ende imazhon time dhe pse e di qe do me ofendoin kur te me lexoin

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11215
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Zemera_e_thyer prej Wed 07 May 2008, 12:02

O tironc nuk ma mer menja mer lal qe te jesh TIRONc ti mer se tironcit nuk jan keshtu se jom tironce vet edhe po me ben te dyshoj pak ec mer lal vene foton te shikojme se kush je ose me mire trego se kush qeket ti mer qe te njohim ne shnet lal MANDI
avatar
Zemera_e_thyer

Shteti : Jetoj:Ne nje Bote te Poshter
Postime : 1260
Kyējet nė forum : 11451
Regjistruar mė : 29/01/2008
Profesioni : Studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga EMILJANO prej Wed 07 May 2008, 18:34

Evil or Very Mad
si me ja ba qe nuk jam vet ketu, por me kan then se esht fotoja ime .fest

EMILJANO

Postime : 97
Kyējet nė forum : 11309
Regjistruar mė : 21/03/2008
Profesioni : **

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga MANDI prej Wed 07 May 2008, 19:15

Zemera_e_thyer shkruajti:O tironc nuk ma mer menja mer lal qe te jesh TIRONc ti mer se tironcit nuk jan keshtu se jom tironce vet edhe po me ben te dyshoj pak ec mer lal vene foton te shikojme se kush je ose me mire trego se kush qeket ti mer qe te njohim ne shnet lal MANDI

booooooooooooooooooooooooooooooooooo

ku do dalesh me kete tironc ti moj goce se spo te kuptoi se me cpo lexoi nga shkrimi ime une skam thene kurr ketu qe jame tironc???

mos e ke lexuar gabim si dihet ndonjeher njeriu dhe ngaterrohet gjate leximit kur eshte me nerva

sa per foton zemra_e_thyer nuk e kame zakon te ve kurr foto ne internet
dhe sa per ate te njohurin pyet disa ketu bazohu me teper te stafi i forumit se do ta shpjegoin ata se kush jame pavarsisht se sdo te thone fjal te bukura per mua per vec ofendimeve

pyet zemra dhe do e gjesh

MANDI

Shteti : TIRANE
Postime : 286
Kyējet nė forum : 11215
Regjistruar mė : 19/04/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 10:59

clesiano shkruajti:po e tregoj une i pari turirin tim:P
ca surrat te shpifun qe ke mer kaqol:|

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11043
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 11:04

clesiano shkruajti:ketu kam dal para 2 viteve ne kalane e Beratit

ti e di se ket foto kur e kam pa kam ra ndashni nty Embarassed love

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11043
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Shpirti_Shejt prej Tue 08 Jul 2008, 12:01

morena shkruajti:He mi foto thua e foto nuk shof???
as uen nuk shof foto,,por i di ca foto jan se i kam pa dhe i kam ne pc:face:

firma.................................................................................................................................................................................
Une jam e bindur qe ti ke pare plot perendime, por jo kete qe po shikoj une… Kete jo!
As une nuk kam pare kurre, sepse ky nuk mund te shihet. Mundet vetem te ndjehet!..
avatar
Shpirti_Shejt

Shteti : Rruges drejt vdekjes..
Postime : 486
Kyējet nė forum : 11043
Regjistruar mė : 15/06/2008
Profesioni : Forum per momentin

http://tirona.forumcommunity.net/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Naki prej Mon 25 Aug 2008, 08:42


Ja po e ve timen po rrezikoj nga te gjitha profesionet 8) shota mos e kopjo 8)


Edituar pėr herė tė fundit nga Naki nė Tue 02 Sep 2008, 21:18, edituar 1 herė gjithsej

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19265
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Adisa prej Mon 25 Aug 2008, 08:43

shum foto e bukur
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12484
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga visitor prej Mon 25 Aug 2008, 09:03

Naki shkruajti:
Ja po e ve timen po rrezikoj nga te gjitha profesionet 8) shota mos e kopjo 8)
Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Thank You njeri tash nese ma prish veq pak e din ku e gjen foton Mad Mad Mad Mad edhe um shurdhofsh ti mua se nuk te njof une Shocked Shocked Shocked

visitor

Shteti : Rreth e Rrotull
Postime : 943
Kyējet nė forum : 11642
Regjistruar mė : 21/11/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Vizitor prej Mon 25 Aug 2008, 19:35Naki ne nje loj basketbolli ka harru me i bo floket geshet Neutral Neutral

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Anėtarėt nė foto

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi