» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

12 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 12 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Serbėt nė kėrkim tė vajzave shqiptare !

Shko poshtė

Serbėt nė kėrkim tė vajzave shqiptare !

Mesazh nga Interesant prej Sat 24 Oct 2009, 12:20

Ndoshta edhe me heret kjo teme ka qene nje teme aktuale, por si duket ende duhet te jete dhe eshte aktuale. Ne kete video mund te shofesh nje vajze Shqiptare nga Shkodra e cila lidhe martese me nje mashkull Serb , ku ne mes te tjerave kjo vajze thote : ME MIRE TE MARTOHESH SOT ME NJE SERB SESA ME NDONJE SHQIPTAR ?? - Historia e kaluar dal ngadal eshte duke u harruar, lufterat dhe okupimet qe kan ndodh ne Shqiperi dhe Kosove vetem se jane zbehur, ndersa ata qe psuan ne keto lufta , ata sakrtifikuan qe ky populli yne sot te jetoi i lire, por a thua valle e kan sakrifikuar veten e tyre dhe familjen qe nje dite te lidhim prap miqesi me Serbin ????

Kisha pas deshir qe secili nga ne te jap komentin rreth kesaj dukurie, te jap opinionin per kete gjest.

avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Serbėt nė kėrkim tė vajzave shqiptare !

Mesazh nga Lukja prej Sat 24 Oct 2009, 12:30

Kjo eshte nje fakt shume i dhimbshem, per ket gje kam lexuar shum fakte dhe jam e informuar per nje gje te till, vertet kjo ska koment eshte per te ardhur keq per keto gjera qe edhe pas gjith atyre gjenocidev qe kan ber, ne ende te lidhim kuror me ta, po nje pjes te fajit une them se e ka vet qeverija Shqipetare, jan ata te cilet i hudhin vajzat tona ne krahet e serbeve, mos shkollimi use punsimi i tyre mendoj qe e ben nje gje te till, pastaj eshte edhe nje gje qe une kam lexuar nje koment te nje vajze qe kishte lidh kuror me nje te till, thoshte se meshkujt shqipetar kan dal jasht shtetit te gjith dhe ne ne pamundesi qe te lidhemi me nje mashkull shqipetar pranojm edhe nje serb vetem qe mos te ngelemi te pamartuara.
Ndersa nje serb i cili e kishte vajzen shqipetare per grua thoshte se eshte nje mrekulli ta kesh gruan shqipetare ne shtepi, jan shum puntore te dashura dhe shum te sinqerta, ishte mjaft i kenaqur me nje moter tonen qe ne themi nje viktim ne duart e serbit.

firma.................................................................................................................................................................................
Njeriu i gezuar eshte si dielli, shendrit atje ku deperton.
avatar
Lukja

Shteti : Prishtine
Postime : 688
Kyējet nė forum : 10984
Regjistruar mė : 05/11/2008
Profesioni : Ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Serbet ne kerkim te vajzave shqiptare

Mesazh nga olsaaa prej Sat 24 Oct 2009, 15:48

https://www.youtube.com/watch?v=bnjy8hw8fTk&feature=player_embedded#


SHIKONI SE CA ME RA NE SY EDHE U TRONDITA NGA KJO NGJARJE

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Serbėt nė kėrkim tė vajzave shqiptare !

Mesazh nga Interesant prej Sat 24 Oct 2009, 15:53

Olsaa bashkova temen qe ti postove me kete qe kam postu sot une me heret, sepse kjo teme vetem ishte prezente .

Me respekt : Interesant
avatar
Interesant

Shteti : Pejė
Postime : 4173
Kyējet nė forum : 13727
Regjistruar mė : 02/03/2008
Profesioni : Jurispodenca

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Serbėt nė kėrkim tė vajzave shqiptare !

Mesazh nga olsaaa prej Sat 24 Oct 2009, 15:56

FLM shum interesanti se nuk e kam vrejtur ket edhe me ka tmerruar besom

firma.................................................................................................................................................................................
https://www.youtube.com/watch?v=b3H4P7zvsXk

TE DUA ZEMRA IME E VOGEL
avatar
olsaaa

Shteti : Prishtina
Postime : 1552
Kyējet nė forum : 11245
Regjistruar mė : 25/08/2009
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Serbėt nė kėrkim tė vajzave shqiptare !

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi