» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Arjana prej Fri 28 May 2010, 17:06

vdekje e ringjallje shpirterore
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 11:51

Ndjenj,lumturi,dhimbje dhe sakrific......................

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga vistor2 prej Thu 10 Jun 2010, 01:14

Nė fjalorin e njerėzimit, dashuria ėshtė jetė. Por sa ne sot e ndjejmė dhe e kuptojmė njėri-tjetrin me dashuri ?

firma.................................................................................................................................................................................
Duhet tė shkruajmė e tė flasim me zemėr tė pastėr, me sinqeritet, me vetėdije kombėtare, me ndėrgjegje njerėzore, me mendje tė kthjellėt dhe me logjikė tė shėndoshė. Vetėm kėshtu thuhet e vėrteta dhe triumfon drejtėsia.

vistor2

Shteti : Kosovė
Postime : 260
Kyējet nė forum : 12009
Regjistruar mė : 16/11/2007
Profesioni : Juriste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Thu 10 Jun 2010, 08:54

Dashuria eshte motori qe vė ne levizje deshiren per jeten por edhe per te gjitha proceset pozitive qe jane pjese e saj.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Arjana prej Thu 10 Jun 2010, 16:48

ndjenje
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14896
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga ...MaShtruSja.. prej Mon 14 Jun 2010, 19:47

Dashuria eshte: forca e thelle terheqese, tendenca dhe intimacia, efekti dhe perkushtimi, adhurimi dhe besimi, pasioni dhe admirimi, deshira dhe respekti, epshi dhe kenaqesia, sinqeriteti dhe pasteria. Kjo jane fjalet qe mund te permblidhen ne nje fjale qe quhet DASHURIA.

firma.................................................................................................................................................................................
๑۩۩.۞.۩۩๑ ιт ιѕ ∂ιffι¢υℓт тσ gσ тσ тнє fυтυяє ωнєи тнє ραѕт ιѕ ѕтιℓℓ ρяєѕєит уσυя๑۩۞۩๑
avatar
...MaShtruSja..

Shteti : Ne.Stockholmi
Postime : 139
Kyējet nė forum : 8891
Regjistruar mė : 04/06/2010
Profesioni : Qe i jep kuptim jetes

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga mad prej Tue 22 Jun 2010, 04:13

Cila mendoni se mund te quhet dashuri e vertet:
te
dashurosh pa pyetur per asgje,te besh cdo cmenduri per te pa menduar se
neser mund te zhgenjehesh,te shpresosh qe ai/ajo do te jete prane teje
ne cdo sek te jetes,mos kesh turp ti thuash qe nuk rri dot pa te...

Apo
te dashurosh duke menduar per te nesermen,te japesh dashurine me
pikatore nga frika se mos zhgenjehesh,mos ta japesh veten se e do
keshtu asaj nuk do ti "rritej mendja",,,,???????
avatar
mad

Shteti : Prishtin
Postime : 24
Kyējet nė forum : 8724
Regjistruar mė : 19/06/2010
Profesioni : Manaxher

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Tue 22 Jun 2010, 09:25

Dashuria eshte me shume se ndjenje.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Elda prej Tue 22 Jun 2010, 09:27

Ai /Ajo qe me te vertet e ka provuar e di se cfar esht
Ndjenj qe rrjedh nga thellesia e Zemres
avatar
Elda

Postime : 780
Kyējet nė forum : 9516
Regjistruar mė : 12/06/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Tue 22 Jun 2010, 09:31

Njeriu eshte i mbushur me plot ndjenja. Dashuria qendron ne majat e tyre dhe sikur i provon te gjitha nga pak.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Bruneta prej Mon 28 Jun 2010, 22:22

Dashuria eshte vete JETA

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12865
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Drini prej Mon 28 Jun 2010, 22:32

Ku di une qe akoma se kam shijuar!
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Vizitor prej Tue 29 Jun 2010, 00:07

Dashuria eshte luft qe ta fitosh eshte dhimbje qe ta jetosh!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga shpejtimi prej Tue 29 Jun 2010, 22:54

Dashurija eshte nje gje magjike qe ka dit veq ZOTI ta krijoj....
avatar
shpejtimi

Shteti : nen hirin e diteve te zeza....
Postime : 13
Kyējet nė forum : 8719
Regjistruar mė : 14/06/2010
Profesioni : Ndims mjeku

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Wed 26 Oct 2011, 13:53

Dashuria esht ndjenj qe rrjedh nga thellesia e Zemres nese vertet dashuron,

per dashuri esht leht te thuash me fjal por kuptimin e plot ta thuash me Zemer e ndjenj ateher esht vetem ai, ajo qe me te vertet dashuron dhe at qfar ndjen me Zemer

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
Doruntina Miftari

Postime : 92
Kyējet nė forum : 8154
Regjistruar mė : 22/01/2011

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Mon 21 May 2012, 02:26

Kur duam dike per vyrtytet e tij, nuk esht diqka e veqant , por kur fillojm ta duam me mangesit e tij ateher kjo esht Dashuri.

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6941
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Mon 21 May 2012, 15:07

jehonaa shkruajti:Kur duam dike per vyrtytet e tij, nuk esht diqka e veqant , por kur fillojm ta duam me mangesit e tij ateher kjo esht Dashuri.
Ti paske mendjen vertet per dashuri Very Happy

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Lerti prej Fri 25 May 2012, 18:27

Normal nuk kan thene kot ujku qimen e nderron e zanatin nuk e harron
avatar
Lerti

Shteti : Prishtinė
Postime : 55
Kyējet nė forum : 11676
Regjistruar mė : 05/10/2007

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Fri 25 May 2012, 19:57

Qeni mishin e nderron por eren kurr se harron . Ajo thenja jote eshte vjetruar me moj Lerti gabim e ke thene

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Fri 25 May 2012, 22:07

Dashuria esht te shikosh pertej te metave te Partnerit ,dhe te shohesh bukurin shpirterore mbrenda tij.Kjo esht Dashuri..

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6941
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga albi prej Fri 25 May 2012, 22:41

ndenje shpirtrore
avatar
albi
Moderator

Shteti : mitrovice
Postime : 3377
Kyējet nė forum : 12120
Regjistruar mė : 09/07/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Mon 28 May 2012, 16:03

Ja se cfare eshte dashuria

me mire se ua thote Poni ju vete besoj se nuk keni per ta thone Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Majlinda prej Mon 28 May 2012, 18:54

Eshte e papare Poni e adhuroj shume dhe une. Te luamshin duart mela qe ke vu kete video klip.
Naki veje ne ballin hiqe ate Dava Gjergjin dhe veje kete aman se na plake edhe ne me ato kenege Very Happy
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Mon 28 May 2012, 19:46

avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Mon 28 May 2012, 19:54

Labet dine ta shprehin me mire dshurine ja degjojeni

avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Tue 29 May 2012, 04:26

Me kete Ponin dhe ne kete shtrat qe duket edhe Xha Zeqo nuk deshton ta kuptoje cka eshte dashuria Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Tue 29 May 2012, 08:11

Ashtu mendon ti po ti mos fol per te tjeret po fol per vete. fest
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Wed 30 May 2012, 17:40

Normal normal une e thashe kete poverb nga fshati. Nuk e mohoj me pelqen Poni Cool

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Thu 31 May 2012, 04:36

Dashuria i ben te gjith te jashtzakonshem. Nje femer qfaredo, papritur, kur bie ne Dashuri me te, te shfaqet ndryshe. Nuk eshte me nje femer qfaredo: eshte femra me e mrekullueshme qe ka egzistuar ndonjehere. Nuk eshte sepse ti je i verber, si thone te tjeret. Thjesht ke par mrekulline qe ajo ka qen gjithmone, por e fshehur ne atqe eshte e zakonshme. Dashuria eshte i vemti vezhgim, qartesia e vetme, e vetmja e vertet.
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6941
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga deti prej Thu 31 May 2012, 12:23

Dashuria dikur - perjetim, dashuria sot - eksperiment...
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13585
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Majlinda prej Thu 31 May 2012, 17:34

deti shkruajti:Dashuria dikur - perjetim, dashuria sot - eksperiment...
Shume e vertete deti. Eksperiment 80%.
avatar
Majlinda

Postime : 323
Kyējet nė forum : 12192
Regjistruar mė : 12/10/2007
Profesioni : oficere

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Thu 31 May 2012, 18:10

Une nuk e di jam plak tani dhe me gomarin tim po qajme hallet e pleqnis jo te dashurise 0031 po na vie nga dashuria .

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Thu 31 May 2012, 19:21

Eeeee dashuria ti parafoles nuk njeh moshe dhe ne pleqeri
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Fri 01 Jun 2012, 14:11

deti shkruajti:Dashuria dikur - perjetim, dashuria sot - eksperiment...

E vertet kjo per disa esht keshtu ...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6941
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Sat 02 Jun 2012, 22:43

Nje enderr pa mbarim qe veshtire te zgjohesh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Misterjoza prej Mon 04 Jun 2012, 00:34

Kush e ka perjetuar te ma thot edhe mua Cool
avatar
Misterjoza

Shteti : se mbaj mend
Postime : 10
Kyējet nė forum : 6550
Regjistruar mė : 04/06/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga jehonaa prej Sat 30 Jun 2012, 13:06

Dashuria esht?

Te kesh Detin dhe te duash vetem nje pik.Te kesh Qiellin dhe te duash vetem nje Yll.Te kesh gjith Boten por ta duash vetem nje Person...

firma.................................................................................................................................................................................
Ne Jet nuk i humbim kurr Miqet,thjesht mesojm kush jan ata te vertetet ...
avatar
jehonaa

Shteti : ....
Postime : 254
Kyējet nė forum : 6941
Regjistruar mė : 13/05/2012

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Sat 30 Jun 2012, 17:35

mela shkruajti:Nje enderr pa mbarim qe veshtire te zgjohesh
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Naki prej Sat 30 Jun 2012, 22:51

Dashuria eshte nje motiv i shpreses ne te kundert do te ishte nje jete boshe.

firma.................................................................................................................................................................................
Ju lutem rrespektoni rregulloren. » kliko kėtu «:
Rrespektoni rregulloren * Rrespektoni stafin * Rrespektoni anėtarėt tjerė * Shiqoni temat para se tė hapni njė tė re, mos hapni tema tė dyfishta * Pėrmbaju temave * JO Politikė nė kėtė forum * Mos ofendoni anėtarėt dhe stafin * Adminet dhe Moderatorėt duhet rrespektuar dhe vendimet e tyre janė tė prera* Antarėt e Stafit kanė tė drejtėn tė fshijnė, redaktojnė, lėvizin ose mbyllin tema tė caktuara (pa paralajmėrim) qė shkelin rregullat e forumit. Duhet ta keni parasysh se ėshtė e pamundur qė tė vėrehen dhe tė modifikohen tė gjitha mesazhet.
avatar
Naki
Webmaster

Shteti : Republika e Kosovės
Postime : 9126
Kyējet nė forum : 19103
Regjistruar mė : 29/05/2007

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga bora prej Sun 01 Jul 2012, 10:41

Dashuria eshte nje oqean i madh qe nje pike uje te pish bie ne te koke e kembe brenda Very Happy
avatar
bora

Shteti : Diku nė Shqipėri
Postime : 1077
Kyējet nė forum : 10555
Regjistruar mė : 29/09/2009
Profesioni : Ing

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Ēfarė ėshtė Dashuria ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 6 e 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi