» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

8 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 8 vizitorė

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Eja te pres..

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:46

eja te pres ne ate vendin ku din ti

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Adisa prej Mon 19 Apr 2010, 19:48

Eja te pres te Molla kuqe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:50

eja te pres tek dardha une haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Adisa prej Mon 19 Apr 2010, 19:55

Eja te pres te Pallati per kafe
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 19:58

eja te pres aty tek vendi une haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Adisa prej Mon 19 Apr 2010, 20:00

Eja te pres te Kulla e parisit
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 20:05

eja te pres ne kine une haha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Adisa prej Mon 19 Apr 2010, 20:07

Eja te pres ne Tiran me mir me afer
avatar
Adisa

Postime : 3282
Kyējet nė forum : 12406
Regjistruar mė : 10/02/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 19 Apr 2010, 20:08

ok do vi

eja te pres se shpejti mos me ler te pres ne aeroport ori hahaha

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Aristogata prej Mon 19 Apr 2010, 21:13

eja te pres se do te them dicka qe do shkrihesh se qeshuri Mad

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Arjana prej Mon 19 Apr 2010, 21:21

eja te pres atje ku di ti
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Drini prej Mon 19 Apr 2010, 22:02

Eja se mbeta vetem
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11765
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga ActionCode prej Wed 21 Apr 2010, 17:07

Eja te pres tek vendi i vjeter 
avatar
ActionCode

Postime : 130
Kyējet nė forum : 9109
Regjistruar mė : 18/04/2010

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 17:48

Eja te pres ne varr sepse vetem aty njeriu eshte i larguar nga thashethemet e Botes rehat, jemi bere per te ju marr lakmin te vdekurve.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Kle@Love prej Wed 21 Apr 2010, 17:59

eja te pres aty ku eshte toka ime

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17541
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 21 Apr 2010, 19:08

Eja te pres Xhanushe por me mbyte duke te pritur

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga princi prej Thu 13 May 2010, 21:37

eja te pers sonte ne shtrat
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9683
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga BeLti prej Tue 18 May 2010, 15:51

Eja te pres te gardhi..

firma.................................................................................................................................................................................
"E kush ėshtė nė rrugė mė tė mirė se ai qė thėrret nė rrugėn e Allahut, qė bėnė vepra tė mira dhe qė thotė: "Unė jam prej muslimanėve"?

avatar
BeLti

Shteti : Mitrovicė
Postime : 235
Kyējet nė forum : 9688
Regjistruar mė : 24/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga SamkaQika prej Tue 18 May 2010, 21:55

eja te pres ne Krevet hahah
avatar
SamkaQika

Shteti : !!..Nuk Ėshtė Arritje Tė Bėsh 1000 Miq Pėr Njė Vit, Por Tė Bėsh Njė Mik Pėr 1000 Vjet...!!
Postime : 329
Kyējet nė forum : 9574
Regjistruar mė : 01/03/2010
Profesioni : Modele

http://www.Nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga princi prej Wed 19 May 2010, 14:43

ejaaaaaaaaaa
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9683
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Arjana prej Wed 19 May 2010, 19:05

eja te pres ne erresire se po na marin sy ketu
avatar
Arjana

Shteti : diku e humbur
Postime : 3724
Kyējet nė forum : 14980
Regjistruar mė : 26/09/2009
Profesioni : Studente

http://engjujtshqiptare.forumotion.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga anea prej Wed 19 May 2010, 22:21

ejani me se do bejme partyyy.....ku jeni taniiii....
avatar
anea

Shteti : prishtine
Postime : 147
Kyējet nė forum : 9261
Regjistruar mė : 02/03/2010
Profesioni : ekonomiste

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Wed 19 May 2010, 22:40

Eja te pres aty ku ndihem rehat.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 12:06

Eja te pres po deshe t'vish,po s'deshe e marr dike tjeter

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 12:30

eja te pres te porta e kalas

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 12:45

Eja, te pres tek bregu i detit-aty ku valet shkumojne dhe pulebardhat luajne me valet.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 12:48

eja te pres ne enderr,aty ku bota eshte nen kembet tona dhe qielli eshte nje hap larg

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga deti prej Sat 29 May 2010, 12:55

eja te pres tek stani, aty ku blegerima e qingjit, kenga e bilbilit dhe fyelli i cobanit shkrihen ne nje melodi qe ta kenaq shpirtin.
avatar
deti

Shteti : Kosovė
Postime : 2036
Kyējet nė forum : 13669
Regjistruar mė : 19/06/2007
Profesioni : Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Aristogata prej Sat 29 May 2010, 12:56

eja te pres ne stolat e parkut, aty ku qetesia shkrihet me zhurmen e lehte te gjetheve te cilat era i perkund brishtaz

firma.................................................................................................................................................................................
Dashuria endrra shpresa
ke te zgjidhja nga te tria
dhe nje nate lotin pyeta
mu pergjigj DASHURIA
avatar
Aristogata

Shteti : Tirane
Postime : 683
Kyējet nė forum : 10618
Regjistruar mė : 08/06/2009
Profesioni : business lawyer

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Sat 29 May 2010, 14:20

Eja te pres ne Malet dhe bukurin e Rugoves aty ku bukuria natyrore shendrit.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Bruneta prej Sat 29 May 2010, 14:49

Eja te pres qe t'me marresh

firma.................................................................................................................................................................................
DO TE NDIQJA ME KNAQESI RRUGEN E ZEMRES...NESE DESTINACIONI I SAJ NUK DO ISHTE LENDIMI
avatar
Bruneta

Shteti : Brėnda kapilarėve tė gjakut tėnd
Postime : 2723
Kyējet nė forum : 12949
Regjistruar mė : 07/03/2009
Profesioni : Gjinekologe

http://www.nasergashi.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Vizitor prej Tue 17 Aug 2010, 16:38

Eja te pres aty ku qetesia kundermon, aty ku vetem une e ti qendrojm.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Elhamiu prej Tue 17 Aug 2010, 16:39

e ja aty ku dashuri jon egzistonn

firma.................................................................................................................................................................................
Mua nuk me tremb vetmia e nates,
nuk me trembin as tingujt e ores ne qetesi,
kur prane te kam me tremb heshtja e fjales,
me tremb trishtimi ne qiellin plot me kaltersi.

... Nuk me trembin fjalet qe mund te thuhen diku,
jeta primitive ka qene dhe do te mbetet perhere,
trembem kur fjalet degjoj nga gjuha e nje miku,
trembem kur mendoj se s'me njohu asnjehere

Elhamiu

Postime : 2515
Kyējet nė forum : 12848
Regjistruar mė : 24/02/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Katilja prej Fri 06 Sep 2013, 13:05

NDASH EC NDASH MOS SI ME TY SI PA TY E NJEJTA GJE OSHT

firma.................................................................................................................................................................................
Sa here nje adoleshent vdes nga droga,sa here nje djale humbet jeten nga motorri,sa here qe nje vajze shitet ne perpjekjen per te mbijetuar. Shoqeria thote : ''Kjo eshte rinia sotme'' 
avatar
Katilja

Shteti : Burrel
Postime : 1210
Kyējet nė forum : 7195
Regjistruar mė : 17/02/2013
Profesioni : forumxhie

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Eja te pres..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 5 e 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi