» Cila ėshtė miqėsia sot?
Fri 09 Feb 2018, 19:49 nga edvini084

» Dua te Them..
Thu 08 Feb 2018, 21:37 nga edvini084

» Nese Sonte Ndihesh Vetem...
Thu 08 Feb 2018, 20:56 nga edvini084

» Njė Ditė ...
Sun 04 Feb 2018, 23:20 nga Dardania

» Opinioni juaj per anetarin/ anetaren
Sun 04 Feb 2018, 23:19 nga Dardania

» A ka delja ose dhija dhembet e pare siper ?
Wed 31 Jan 2018, 19:25 nga edvini084

7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot

Asnjė

Shiqo lokacionet nė hartė


Numri Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 484 mė Sun 08 Mar 2015, 12:48
Forumi ka 2900 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri EriAjv

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 154077 artikuj v 4863 temat


Naki (9126)
 
Geri (7161)
 
lolita (6766)
 
Annika (6751)
 
Kle@Love (6659)
 
Voglushja (4385)
 
Interesant (4173)
 
Arjana (3724)
 
albi (3377)
 
Adisa (3282)
 


Unė...

Faqja 2 e 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 20:22

Geri shkruajti:Pse shqiptare je ti moj

Une ika iher me pa ndeshjet ju pershendes Forca Milan
hahahah ketu me thon qe shqiptare jam ta pys mamin niher se ku me ka marr
un jam mikja e gerit

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Nov 2009, 20:25

Pyte iher pyte nga te ka mor mi

Une e kam xhan kete lart
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 20:33

e pyta po stregon mo
un e kam shok e mik dhe shum xhannn ket gerin

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Wed 25 Nov 2009, 20:35

Une gjithashtu ty Princesha.. dhe ika se ngela ktu


Edituar pėr herė tė fundit nga Geri nė Wed 25 Nov 2009, 22:27, edituar 1 herė gjithsej
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Wed 25 Nov 2009, 22:22

Une kom respekt per te gjith

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Wed 25 Nov 2009, 23:06

Une...... jam shum semure

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Wed 25 Nov 2009, 23:41

Une i deshiroj sherim te shpejt erises
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Thu 26 Nov 2009, 11:44

Une falenderoj Donita-n dhe Arla-n qe jan shum te mira.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Thu 26 Nov 2009, 12:26

Une erdha,ika dhe s'pash njeri me sy .
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Morena prej Thu 26 Nov 2009, 12:56

Une erdha
avatar
Morena

Shteti : Mrena per mrena rruzullit toksor
Postime : 133
Kyējet nė forum : 9443
Regjistruar mė : 26/11/2009
Profesioni : S'kam

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vivian92C prej Thu 26 Nov 2009, 13:04

Une jam Vivi mire se ju gjej
avatar
Vivian92C

Shteti : Mos me kerkoni
Postime : 34
Kyējet nė forum : 9481
Regjistruar mė : 12/10/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Nov 2009, 21:12

Une jam merzit shum
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 21:14

Une jam e dashuruar me njonin ketu ne Forum

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Fri 27 Nov 2009, 21:19

Une e dua njonen me shum se veten
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 21:21

Une nuk e di pse do te me ndjekesh sonte, po nje gje e di sonte nuk do te luftoj,por te qaj, askush nuk mund te me shikoj vetem hena e arte.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 21:24

Une nuk e di pse, por kam simpati per shkrimet e Arles. Jan shum bukur.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Fri 27 Nov 2009, 21:42

Une u gezova po dhe u preka me dicka ketu.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Fri 27 Nov 2009, 23:04

Une e pershendes Gerin
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 28 Nov 2009, 00:40

une e kam shum xhan erisen edhe i uroj sherim te shpejt

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Sat 28 Nov 2009, 01:15

Une e pershendeti Klea

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sat 28 Nov 2009, 08:56

Une ju uroj sot te gjithve shqiptarve nje fest madheshtore dhe shpirtrore ,se vet emri i kesaj feste 28 Nentor shpirtin ta gezon.

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sat 28 Nov 2009, 11:30

une tani u futa pak te shkruaj

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Sat 28 Nov 2009, 13:15

Une do boj nji xhiro nga Saranda sot
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga krayzi prej Sat 28 Nov 2009, 13:27

Une do vij me ty ne Sarand.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11236
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Drini prej Sat 28 Nov 2009, 16:00

Une i bashkohem urimeve te princeshes, po jo edhe gjiros se gerit hahhaha (aty shkon krayzi hahahhaa)
avatar
Drini

Shteti : Republika e Korruptuar e Kosoves
Postime : 1629
Kyējet nė forum : 11681
Regjistruar mė : 01/04/2009
Profesioni : Inxhinier Mekanik/Ekonomist

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Sat 28 Nov 2009, 22:09

Une ndihem mir sod

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Sat 28 Nov 2009, 22:27

Une ju pershendes me nga nje per gjith ju qe jeni online
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga lolita prej Sat 28 Nov 2009, 22:29

Une e pershendeti Doniten

firma.................................................................................................................................................................................
avatar
lolita
VIP

Shteti : podujeve
Postime : 6766
Kyējet nė forum : 15466
Regjistruar mė : 16/11/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Sat 28 Nov 2009, 22:30

Une e ftoj loliten per caffe
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 10:35

Un ju uroj gjith shqiptarve dhe sot vazdhdim te festes madheshtore te nentorit !!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga princi prej Sun 29 Nov 2009, 11:44

une te dua tii
avatar
princi

Postime : 299
Kyējet nė forum : 9599
Regjistruar mė : 29/11/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Sun 29 Nov 2009, 12:46

une ju uroj nje te djele te kendeshme

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Sun 29 Nov 2009, 21:58

princi shkruajti:une te dua tii
hahah prici me paska ardh mua un po e kerkoja ky erdhi vet
un kam respet per ty

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga krayzi prej Sun 29 Nov 2009, 22:40

Une te Dua edhe kur je larg nga mua.
avatar
krayzi

Shteti : austri
Postime : 1464
Kyējet nė forum : 11236
Regjistruar mė : 11/07/2009

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Vizitor prej Mon 30 Nov 2009, 14:28

Un rri ne kujtime per ty nuk ha as nuk pi ,qka ti bej kesaj zemer te shkret qe te do per Jete!!!!!!

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga donita prej Mon 30 Nov 2009, 17:47

Une ju ftoj per caffe juve qe jeni online
avatar
donita

Shteti : Besjanė
Postime : 691
Kyējet nė forum : 10876
Regjistruar mė : 27/12/2008
Profesioni : studente

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Nov 2009, 17:52

une jam gjithmon klea e gjithmon gezoj rrespekt edhe shtoj inate te tjereve

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Mon 30 Nov 2009, 17:54

Une po rri po pres sa te piqen fiqt.
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Kle@Love prej Mon 30 Nov 2009, 17:55

une e kam shum xhan kete siper

Kle@Love

Shteti : Durres
Postime : 6659
Kyējet nė forum : 17457
Regjistruar mė : 15/01/2009
Profesioni : Arkitekte

http://www.klealove.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Geri prej Mon 30 Nov 2009, 17:58

Une e kam xhan kete siper se esht goc e mir dleqi..Por se di ca ka bota me kete se din ata qe Klea o Nusja ime hihi
avatar
Geri
Admin

Shteti : Ne zemer te forumit
Postime : 7161
Kyējet nė forum : 16053
Regjistruar mė : 16/08/2008

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Unė...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Faqja 2 e 13 Previous  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Next

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi